0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Zaten bir haftadir birşey vardı sürekli çığlık çığlığa ağlıyordu durmuyordu büyük eltime gittiğinden beri böyle bugünde eşim köyden geldi annesiyle banyo yaptircaktim kızımı üstünü soydum zaten acitigim gibi istedi birdaha dedim işemez heralde dedim hava soğuktu oturma odasına getircektim kuvvetini 19 aylık sonra baktım küvetin içinde eşyalar var unuttum eşya olduğunu carkaladim isceri koydum baktım işemis hemen elinden tucaktimki kaydı düştü ayağı ne oldu anlamadım hastaneye götürdük doktor birşey göremedim daha yeni olmus dedi iki saat geçti üstünden sonrasında eve geldik hala ayagina basamiyor beeni aradı doktor  9 da gel tekrar bakalım film çekelim dedi morelim çok bozuk gerçekten  ne yapacağımı şaşırdım ağlıyor sürekli Gerede basamiyor tecrübeli olanlar bana yardımcı olabilirmi :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yavrum ya. Çok geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(2,161 puan) tarafından
İnşallah bişey yoktur canım ya çatlak flan olur olsada kırık olmaz heralde öyle kayıp düşmeyle kırık olur mu bilemedim çok geçmiş olsun :(
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İncinmiş olabilir çok üzüldüm çok geçmiş olsun sadaka verirseniz iyi olur
0 oy
tarafından
Kıyamam yaa çok geçmiş olsun canım 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
ooff cok gecmis olsub
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
0 oy
(104 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
İnşallah bir şeyi yoktur kuzum çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 219 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluu annee (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 455 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DianaAlmina (547 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...