0 oy
534 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Annler malum gebelikte kasilmm olunca dr sadece jilet kullanmami soyledi simdi artti haliyle kendim yapamdm kuafore gidecegim de tavsiyeleriniz var mi pudra sursem biraz bide ne kadar uzatmm lazim almam lazim simdi dogum k hap kullnyrm dr tavsiyesiyle adet olcam haptan sonra 11 tane kaldi simid yaptrsm adetken cikr adetliykende gidemem adetin biter bitmzde dr gel dedi napmaliyim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Temizlendigin güne randevu al kuaförden ertesi günde hemen doktora gidersin bence en iyisi bu şekilde 
(1,151 puan) tarafından
Rica edermmm jinekologun daha iyisini bilir bi muayene etsn seni benmdr kanamm coktu bebegimin bezini kullnyrdm dusun
tarafından
Gidicem inşallah canım perşembe gününe randevu aldım inşallah dikişlerde vs bir sorun olmamıştır normalde bu üç aylık iğne kanama durdurup şişkinlik yapıp kilo aldırıyor muş bana tam tersi oldu kanama arttı zayıfladım gözlerimin altı çöktü öcü gibi :D
(1,151 puan) tarafından
Bunyeyle alakali benim ilacta bi mide bulantsi yapiyo gebelikte boyle bulanmdm bide bas agrsi ve dönmesi
tarafından
Bakalım doktor ne diyecek kanama kesilmedikce artık çok perişan oluyorum ellerim titriyor başım dönüyor benim de gözlerimin onu çöktü mosmor
(1,151 puan) tarafından
Kansizlikta baslamstr gebeyken ki vitamini de kan ilacini kullndm pekmez vs yoksa bende kotu olurdum
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Adetin bitsin git adetten önce aldırırsan hemen çabuk çıkar 
(1,151 puan) tarafından
Adet bitince gel dedi hemen ama
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Doktorun adet biter bitmez dediyse kuaforede adet sonu git hemen akabinde doktora gidersin. Adetliyken daha hizli uzuyormus gibi geliyor bana. Birde pudra surersen daha kolay alınıyor. Ayrica soguk uygulama da daha az aci hissettiyor. Soguk uygulama yapamasanda pudra daha kolay ve iyi alinmasini saglar diye düşünüyorum.
(1,151 puan) tarafından
Adetken hizli uzar diyorum kanammda uzun suruyo dr ararsa gel diye uzadiysa kanli tuylu nasil olacak diyorum ne kadar uzunluk olsun peki ağdaya gelmsi icin 2 3 cm yetr demo
0 oy
tarafından
Doktor sadece jilet dediyse ağda yaptırma cnm bence çünkü jilet kullandiktan sonra agda yaptirmal cok aci veriyoo kasilmalarin falan cogalir Allah. Korusun 
(1,151 puan) tarafından
Yok dogum yaptm zaten de kanmm cok yugubdu 3 aya kadar oldu ve ilc verdi dogum k hap kullnyrm korkumda agri bi yandan da
tarafından
Hee bn de hamilesin sandım cnm
(1,151 puan) tarafından
Yok sukur kurtuldm ama hamillgn yarisi jilet kullndm gözm korkuyo

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 511 göst.
6 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatma330 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
6 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde cemilee.miray (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 626 göst.
9 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 210 göst.

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...