0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar komşum dün memleketine gitti balığınıda bana bıraktı dünden bugüne suyu kirlendi hafiften kaç günde bi değiştirmeli suyunu yada değiştirmezsem bisey olur mu 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki güne 1 değiştir cnm
(2,565 puan) tarafından
Yarın sahibi alıcak canım kendisi yapsın bildirin olmuyorsa eğer ben korkarım balıpa biley falan olur
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından
Su ürünleri mezunu geldiiii :D 2 3 günde bir degistirin. Ama size tavsiyem biz öyle ogrendik öyle yapıyorduk. Değiştireceğiniz şu dinlenmis su olsun. Yani örnek bir gün önceden çeşme suyunu 5 litrelik şişeye koyun. Orda dinlensin değişikliği de o suyla yapın. Fanus ya da akvaryum büyüklüğüne göre suyu da ayarlarsiniz :)
(328 puan) tarafından
Benim arkadaşlarım da il değiştirip çalıştı da denizde çalıştılar. Yana yana afganlara döndüler :D benim mezun olduğum zaman diliminde öyle iş durumu yoktu hocalar da yönlendirme yapamamisti belki biziim nasipte yoktu bende sonrasında hiç bakmadim şimdide nasıl bilmiyorum valla :)
(9,247 puan) tarafından
2011 teknıkerlık 2014 muh mezunuyum ısparta İzmir de calıstım.il değiştirmek mecburi bu meslekte denize yada göle yakın olacaksın. Ben bu mesleten cok hayır gördüm.en son kılıç balıkcılıga gexıcektım ewlendkm
(328 puan) tarafından
izmirde vardı sanırım kılıç balıkçılığı. Aynen il değiştirmek benim işime gelmedi aldığın verdiğini geciyo derken ben yapmadım yapanlarda bu yüzden bıraktı. Valla birinin aktif olarak iş yapmasina sevindim :)
(9,247 puan) tarafından
İlk basladıgım da asgari ucret aldım sonra 10000 e kadar çıktı maas ama bi baktım telde tüm tırsöförlerinin balıkcıların nosu var Allahım dedim ben erkek oluyorum:)
(328 puan) tarafından
Bizim kizlarda öyle olmuştu ama yine her şey deneyim ve güzel zamanlardı :) yine şükür
0 oy
(10,784 puan) tarafından
2 gunde bir canım. Hatta takma kafaya 3 gunde bir bile olur. Sadece suyunu degiştir iken. Bir onceki suyundan 2 bardak kadar filan ayır. Üstüne temiz su ekle. Oyle olması lazım o zaman ölmüyorlar. 
(2,565 puan) tarafından
O zaman ben karışmayım canım yarın sahibi gelecek o kendisi değiştirsin bişey falan olur
0 oy
(119,154 puan) tarafından
gun asiri degistir
(2,565 puan) tarafından
Bişi olur diye korkuyorum canım ben değiştiremem emanet sonuçta
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bisi soracam canim koku yapiyomu balik evde
(2,565 puan) tarafından
Şimdilik yok canım ama sürekli durunca yapar mı bilmiyorum canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hortumla dip çek canım su ürünleri muhendısıyım uzerınede dinlenmiş su ekle. Doldur boşalt vs balıgı oraya koy içini yıka bunlar ayda bir yapılır 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kız koku yapmiyomu 
(2,565 puan) tarafından
Valla cnm 3 gün duracak bilmiyorum şimdilik yok koku
0 oy
tarafından
Rengi bulanık olunca değişiyoruz biz 3 günde 1 falan 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 166 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
0 oy
15 cevap 302 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 179 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...