0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Hanimlar merhaba ilk gebeligimde 80 kiloyla hamile kaldim 114 kiloyla dogum yaptim 5 ay icinde 90 oldum dahada veriyordum baktim tekrar hamile kaldim simdi oglum 15 aylik kizim 3 ay oldu dogdu kizimda 125 kilo oldum simdi geri 90 oldum yemek yemeye su icmeye zamanim olmuyor inanin ama bi turlu kilom inmiyor bana bi akil verin nasil vericem bu kiloyu yuruyuse gidemiyorum iki kucuk cocukla inanin kapinin onune bile cikamiyorum hep evde temizlik yemek cocuklar camasir bulasik derken aksam oluyor bana bi akil verin lutfen kendimi cok kotu his ediyorum bu kiloyla bacaklarim agriyor agirliktan bide vicudum daha hep ödem onu nasil aticqm bilmiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(9,491 puan) tarafından
Bol su içeceksin ödemi atmak için 
-Reklam-
0 oy
(10,213 puan) tarafından
Su içeceksin bacım. Ve kesinlikle beyaz un tüketimi pilav tüketimi keseceksin tabağında da sebze salata ve protein olacak. Böyle olursa vermeme ihtimalin yok. Her şey yürüyüş değil ki ben hayatımda hiç yürüyerwk kılo vermedim. Ne zaman boğazımı tutup şekeri bıraktım ölçülü yedim gitti kılolar. Beben emıyorsa da bahane değil bu çünkü şeker ve un süt yapmaz.sebze yapar, su yapar bakliyat yapar bunların da diyete zararı yok. Hemen vermeyi bekleme 3 4 ay sürer bu. Zaten o kıloyu da 2 haftada almadık değil mi :) yaparsın yapamam diye bir şey yok balım. Ha gayret 
0 oy
tarafından
bu sabah diyete başladım.hadi hayırlısl
0 oy
(957 puan) tarafından
Bi arkadaş burda Bi karışım paylaşmıştı işe deneyip faydasını gördüğünü söylemişti. Limon kahve su karışımı her sabah içiliyor iştah jesiyormuş. Ben denemedim ama deniycem. Ama elbette imkan varsa spor yapmalı en başta ekmek beyaz un şeker tuz bunlardan uzka durmalıyız

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 418 göst.
22 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leylaaa12 (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 247 göst.
26 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isimsiizzz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis87 (151 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...