0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar napiyorsunuz biz yemek yedik esim ise gitti balkonda oglumla oturuyoruz ama çok skldm evi b.k goturuyo toplamak istemiyorum hamilelikten uzerimde yorgunluk var galiba .d siz neler yaptiniz az konuşalım

17 Cevaplar

0 oy
(7,250 puan) tarafından

Aynı senin durumdayım yemek yedik herif ise giti oğlan TV izliyo evi b.ok goturuyo ben burda takiliyom:woot:

(7,250 puan) tarafından
30 cnmm yolun uzun bacım senin allha kolaylık versin :)
tarafından
Ayyy ne guzel maşşallahhh darisi başimaa ;((( nasil geçer bu hamilelikkkk
(7,250 puan) tarafından
Saol cnm bnm kız geçiyor merak etme bn nasıl gectini anlamadım vala
tarafından
Ayy darisi başima cnm inssss ilk cocugum 29 haftalikken dogdu esime şey diyordum ya karnimda taşimaya alişirsam bebek karnimda sanarsam dogum yaptiktan sonra. D bebege bakmayi unutursam diyordum alişamadan dogum yaptm ;)) saglikli cok sukur oglum
(7,250 puan) tarafından
Oh maşallah cnm bnm allha bunuda sağ salim zamanında kucağına almayı nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Bırak birazda evin dağınık kalsın bebeğim, ben bakıyorum burayı ne güzel ovmuştum be, ne güzel köpük köpük yıkatmıştım tertemizdi, şimdi bak yine aynı oldu diyorum ve takmıyorum eskisi kadar, çünkü nankördür temizlik
tarafından
Hahaha cnmm ne güzelde anlatmışsın aynen oyle saldım çayira hesabi yapiyorum artikk ;)))
0 oy
(119,071 puan) tarafından
vlad and nikiiitaaa izliyoruz
tarafından
O ne kizzz
(119,071 puan) tarafından
kuzey hastasi yaa you tube yaz bi bak ☺
tarafından
Bakiyim cnmm
0 oy
(261 puan) tarafından
Sen yine yemek yapmışsın ben onuda yapmadım kahvaltı yapsak olur mu dedim eşim dünden razı zaten öylece uzanıyorum:)
(261 puan) tarafından
Oh ne güzel afiyet olsun her gün biz mi yapıcaz sırayla bu işler :)
tarafından
Aynen oyle cnm ama sira bana gelmiyo evleneli 3 sene olucak hala yemek yapmayi beceremem .d
(261 puan) tarafından
Yok o kadar değil benimkide yapar ama her gün yapmaz yani :)yapsa bile her gün kızartma
makarna yapar bende obez garantili sonra:)
tarafından
Eşim benim yemek işlerinde çalistigi icin anliyo cnm otelde yemekhaneci olarak calismis 7-8 sene once sonra tatlici pastaneci olunca birakmis şimdi hastanede mudur ama yemekleri harikadir
(261 puan) tarafından
İyi o zaman senin iş güzel :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bugün güzel bı temizlik yaptım yarında market alışverişi var kaynanama gidicem ☺️orda olcam hemde alışveriş işini aradan cikaricam şimdi biti isim vallaha oldum çocukları yıkayıp mercimek köftesi yapicam sonrada ☺️
tarafından
Oo ne guzel cnmm bir de ben yapabilsem akşam oldu hala kalkasim yokk ilaçlarda sersem gibi yapti beni o yuzden bulaşık olmadigi zaman ev temiz sayiliyor bizde .dd
0 oy
tarafından

Bırak daģınık kalsın 2 dakika sonra yine aynı oluyor boşver:D biz de çizgifilm izliyoruz 

tarafından
Aynen oyle cnm yaa bizde iceriye giricez tv bakariz bunalimdan bunalima giriyorum .d evi gorunce
0 oy
(80 puan) tarafından
Bizde yemek yedik herif sağdıç bi düğünde erkek düğünü diye ben gitmedim evde tek basıma oturup tv bakıyorum canım sıkıldı bebeğim doğsa onla ilgileniridim şimdi ne güzel :D
tarafından
cnmm Allah kavuştursun ;)) benim esimde lyle hep arkadaslariyla ben evdeyim hamilelik cok zor hiç bir şeye istek kalmiyor
(80 puan) tarafından
Vallahi öyle Aminn canımmm Aminn:))
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım bizde yemek yedik uzanıyorum bir buraya bakayim dedim 
tarafından
İyi yapmissin cnm ben buradan ckip tkrr griyorum skintidan ;((
tarafından
Iyi yapıyorsun canim
0 oy
tarafından
Ayni bendee yemek bile yemedik esim arkadasiyla bahceye gitti evde tekim evi b.ok goturuyor dusa girmem gerekiyor ben oturuyorum cnm bisey istemiyor
tarafından
Ayy bende cnm ya ;(( ev pisken hiç bisi yapasim gelmiyo kalkip temizlesem 3-4 saate biter ama onu dert edip gunlerce uzuluyorum temizlemek yerine .d
0 oy
tarafından

Duş almak istiyorum.hava soğuk.kirli hiss ediyorum kendimi:'(

tarafından
Öyle diyince benimde giresim geldi kizz
0 oy
tarafından
kac haftaliksiniz? ben de 9 haftaligim midem bulaniyor. simdi memleketimde annemleyim.ama yarin donuyorum. ayni sekilde benim evi de b.k goturuyor. esim hic temizlememis evi. kayinpeder yurt disina gitti, kaynana buyuk ihtimal bizde kalmaya gelecek. ne yapcam ben ya. 
tarafından
Ayy cnmm benimde kaynanam gelicek gibi bende temizlik yapmaliyim ama surekli erteliyorum 10+2 haftaligim cnm bende aramizda 1 hafta varr ;)) ne guzell
tarafından
esimi aradim evi silsin diye.esim annesine israr ediyormus bize gel diye. normal zaman olsa neyse de ay su donemde zor olack gibi:(  ben hic temizlik yapamiyorum. biraz bisey yapsam hemen kasıkta sanci oluyor
tarafından
Ayy cnm bende ayniyim bicak saplaniyo gibi oluyo hemenn yapma cnm cok riskli kayinvaliden gelsin soylersin sana yardimci olsun esimde annem gelcekse ben niye temizlik yapiyim annem yardim etsin sana der belki esinde yardim etsin diye cagiriyordur birak ev oyle kalsinn sen cocugunu dusun
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yemek fasli coktan bitti asko oturmaca oyle:d
tarafından
Bizde oglumla oturuyoruz cnm ama skliyorum artik oturmaktan ;(
(22,070 puan) tarafından
Sorma asko bizde vallahi oturmaktan uykum geldi :D
tarafından
Hahaha cnmm önerenilicegim bir şey olsa keşke ben yemek yiyorum sklınca deneyebilirsin .d
(22,070 puan) tarafından
50 kiloyum asko oyle cok istah yok vallahi
tarafından
Ayy ne guzel cnmm ben bekrarken bile 50 leri pek goremedim boyum uzun baya gorsem iskelet gibi olurum gerci .d
0 oy
(421 puan) tarafından
Benim herifte nöbette canım sıkıldı kendime program yaptim yarin icin ama muhtemelen uyurum uygulayamam bende hamileyim plan var uygulama yok :d şimdi yoga yapicam duşa girecem patladım sıkıntıdan 
tarafından
Hahahaha cnmm ya bende oyle yarin şunu bunu yapicam yarin olur uyurum .d
(421 puan) tarafından
Sabahları cok zorlanıyorum ben ya bugün zar zor 8 de uyandım dedim uyumucam 11 de geri uyumuşum bi ise yaramadı boşuna eziyet ettim kendime :D
tarafından
Hahaha cnmm ben bugun ogleden sonra uyandmm ara ara uyaniyorum oglumla ilgilenip tkrr uyuyorum 4 du tamamen uyandigimda sok oldum
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Annemle bacımla oturuyoruz kuzum ha bide gelinimiz var :)

tarafından
Ayy ne guzel cnmm iyi sohbetler
(14,428 puan) tarafından
Tişikkürlerr tatlım
0 oy
tarafından
Bizde eşim işten yorgun geldi yemeğini yiyip hemen yatdı çok sıkılıyorum kaynvalidemle tvi izliyoruz guya ama telefonla oynuyoruz.hamilelikten hemorid oldum oturmakta zorluk çekiyorum.işte böyle bugün böyle boş geçti
tarafından
Oyy cnmm bende cok cektim o hemeroidden ilk gebeligimde lavaboya girerken cok zorlanmadan girmen gerek zeytin yagi icebilirsn veya pamukla uygulayabilirsn cnm acı baharatlı tüketmen hemeroidi azdırır sıcak küvet duslari gerekli ben legene oturmuştmm bunlari yaparsan cabucak iylesirsin bitnm inss
tarafından
Canım çok sağol ya Allah razı olsun senden.evet zaten bekarken hemoridim vardı dışarıdaydı afedersin.şimdi hamilelikte bitane daha oldu.tamamen oturamıyorum.ilaçlarda fayda etmiyor
tarafından
Ayy ;(( bende cok aci aşerdim hamileligimde o yuzden oldu dedigim gibi birde youtubede kremle iceriye itmeyi anlatiyor bir dr onu da deneyebilirsn cnm faydasini gorursn inss
tarafından
İnşAllah canım teşekkür ederim
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Geçen 1 hafta boyunca temizlik yaptım baştan alsam hiç alma demez yani ev. Oturuyoruz kocayla ellerimizde telefon birazdan latteleri alır gelirim sonra da haftasonunu kutlarız:))
tarafından
Ayy ne guzel bitanem eşin haftasonu iki gun mu tatil yapiyor benim eşim bir gun yapiyor ondada uyuyo ;(( çok uzuluyorum
(3,257 puan) tarafından
1.5 gün tatil. Benimki de kendi halinde takılır da arada mutfağa kim giderse yiyecek içeceği çift getirir :)). Ben kendi halimizde takılmaya alışığım 9 sene çocuk yoktu öyle takılıyorduk zaman zaman uyur da yani. Sende gir yanına didikle :)).uyumasin
tarafından
Ayy cnm ne guzel ben küçük yaşta evlendim korunmayi anlatan olmadi ayip derlerdi annemler bu konulara evlendim 2-3 ay gecmeden hamile oldugumu ogrendim evleneli 2 sene oldu 1 bucuk yaşinda oglum var simdi ikinciye hamileyim Allah isteyen herkese versin inş 9 sene ne guzel gecmistir bende cok erken oldu diye ara ara uzuluyorumm
(3,257 puan) tarafından
Yok be bacım 9 senenin 8 senesi bebe aramakla geçti. Birde üstüne olur olmadık laflar felan. 4. Tüp bebeğe hazırlanırken hamile olduğumu öğrendim. Peşine de hemen 2. Oldu. 9 sene çok güzel geçerdi eşim şimdiki halinde olsaydı 9 senin 5 senesi çöp kavga dövüş. Sonra uydu. Sevgimiz hep vardı ona sığındık. Ne gezdik doya doya ne başka bisey tatilimiz memlekete gitmekti ailemi özlüyordum hep. Yani kısaca pek öyle aman aman güzel bişey yoktu
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bebelerimi uyutum kahvemi yaptım oturdum buraya takılıyor :D  
tarafından
Ahh ne guzel cnmm bende uyutmaya urasiyorum sallamayi birakinca gozunu aciyo ;))
(7,036 puan) tarafından
Ben kestim sağlamakla ugrasmiyorum :) yatırıyorum yataklarına kendileri uyuyorlar :)
tarafından
Ayy ne guzel cnmm kac yasindalarr benimkisi 1bucuk oldu artkk
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs evet en can alıcı soruya geldik :D en büyük 2 ortanca 1 en küçük 50 günlük (◕ᴗ◕✿)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 488 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 238 göst.
0 oy
31 cevap 595 göst.

377,998 soru

11,314,143 cevap

34,753 kullanıcı

...