0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Kızlar 13 gün oldu doğum yapalı tek kalıyorum gğn içinde akşam 12 ye kadar. Ahh annem olsaydı da kalsaydı yanımda. Kayonvalidem ilk 4 5 gğn kaldı bayram gelen gidenim olur bayramdan sonra gelirim diyerek gitti daha da gelmiyor. Eltimle beraber kalıyor o da aslında istese gelir ama nedense gelmiyor bebeği yıkamaya geliyor biraz oturup gidiyor.  40 gün tek kalma diyorlar ne kadar doğru bu 

8 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Eni sonu tek kalıyor insan moralini bozma sabırlı ol gelip geçiyor o günler. Yalnız kalma muhabbeti de boş kafanı takma. Güle güle büyüt yavrunu. 
(208 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar şanslısın kız başında dırdır eden kimse yok ohhhh mis keyfini çıkar
0 oy
tarafından
Hamilelik, doğum, lohusalık hepsinde yalnızdım. Sadece eşim vardı. Bence gayet de güzeldi herşey. Ayaklandıysan kimseye ihtiyacın yok.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım bir şey olmaz ona odaklanma çoğu insan yalnız kalıyor ben de 20 gündem sonra tek kaldım
0 oy
(13,873 puan) tarafından
Baştan sona kadar tek kaldim. Sorun falan olmadi çok şükür. 
0 oy
(17,798 puan) tarafından
Allaha çok dua et işini kolaylaştırır Rabbim yineki arada bi geliyomuş benim 3 çocuk tek başıma herkesin evinde kendi sorumlulukları var kuzum
0 oy
(48,693 puan) tarafından
ne kadar tek insn ustesinden gelsede illa yanında birini ariyo bende cok yalniz kaldim lohusayken korkma bisey olmaz
0 oy
(551 puan) tarafından
Şu an bende lohusayim canım 18 aylık bir oğlum var ve yaklasik 20 günlük bir bebeğim. Gün içinde çoğu zaman tek kaliyorum TV yi açıyorum evde ses olsun diye sende korkma Allah'ın izniyle bir şey olmaz aklına kötü şeyler getirme yeter. Şu an da tekim burda biraz yorulup gidip uyucam :) 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 319 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde AylinYunus (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde RSA1994 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
21 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,659 cevap

34,871 kullanıcı

...