0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
9 aydır evliyim 1 buçuk ay sonra evladım olacak ama evlendiğim günden beri kocam yanımda yatiyor ama uyumuyor kendi kendime alışamadı dedim ama 9 ay oldu ve artık rahatsız olmaya başladım çok uykusuz kaliyir ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

8 Cevaplar

+4 oy
(7,654 puan) tarafından

Pîş pîşle

Beyaz gürültü aç 

Vakia süresi dinlet

He bide 

Sac kurutma ve elektrik süpürgesi sesi öneririm eşin hemen uyur;)

(7,036 puan) tarafından
Vallahi çok şey kaçırdınız :D birinin eşi şeyimi opturuyormus  göçünü optiryorumus Felak :D 12 den önce cozsti burası vala
(7,036 puan) tarafından
Ay gülmekten yazamadım
(2,803 puan) tarafından
Sihirlimom buaardayim surekli hic gormedim ya oyle postları :)))
(7,654 puan) tarafından
Cidden iyice azdılar allah yardim etsin
(7,036 puan) tarafından
Amin amin vala
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden uyumuyor
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Hic mi uyumuyor sorun sebebini neden diye uyumama sebebini 5 dk önce açılmış gerçi hesap nasıl inandırıcı olsun ki bir an acıdım iyi yorum yazdım düzelttim :=)) 
(3 puan) tarafından
O da bilmiyor soruyorum
0 oy
tarafından
Sen gerçek misin fake misin
(7,654 puan) tarafından
9 aylik evli 1.5 ay sonra anne olacak adam uyumuyor ne kadar inandırıcı sence;))))
(3 puan) tarafından
Eğer eşin uzun yol şoförü olsaydı fake olup olmadığımı anlardın onu uyuması benim için önemli uykusuz durmadan yola gidiyor benim yüzümden başına Bisey gelecek
(7,654 puan) tarafından
Olmaz olmaz alışmıştır o
0 oy
tarafından
Art niyet arayamadım çünkü bende 9 aylık evliyim ve bende çok zor uykuya dalıyorum eşimin yanında. Sabah o işe gittikten sonraki zaöanlar en zevk aldığım uyku saatleri. Çünkü ben yayılarak ve yorganı bacak arama kıstırarak uyumaya alışmısım onunla yatınca öyle de olmuyo zor uykuya dalıyorum. Ama onu sevmediğim anlamına gelmiyo asla
0 oy
(9,247 puan) tarafından
2 sene olcak ewleneli bende alısamadım
0 oy
(770 puan) tarafından
9 ay evlisin 1 buçuk ay sonra bebegin dogacak demissin nişanlılıkta falanmı oldu;))soruna gelecek olursanda zamana bırak alışır alışmasada gitsin başka yerde yatsın
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Sebep ne yada aman boşver bebek olunca yardım eder sana 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 256 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Glasln13 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 271 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,588 göst.
8 Mart 2019 Aile kategorisinde Ilgin2017 (50 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı

...