+1 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
izin bitince goreve gitdi.  15  gun cabuk kecdi. o kadar ozledimki  simdiden bu gun sabah gitdi..   elim ayagimdi.   kizimi her gece kendi uyutur. geceleri bile. kendi bakardi. hic bikmazdi kiziyla  ilgilenmekden.  simdi yanimizda  yok ozledim simdiden..    bir de ne zaman gelir  bilmiyoru. hic. kizimda  babasina asiri duskun o yok diye mizildaniyor. odalari geziyor  belki bir yerden cikar diye.      uzuntumu paylasmak istedim asgeri gorev iste.

7 Cevaplar

0 oy
(14,017 puan) tarafından
Siz gidemiyor musunuz yanına
(1,161 puan) tarafından
malesef hayir.
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından
allah kavustursun seni valla bende benjmki az gitsede rahat etsem diyom
tarafından
Sjsjsjsjsjsjsjsj
(119,112 puan) tarafından
oyle ama yaa valla zirt pirt resmi tatil var surekli evde darliyo beni
0 oy
tarafından
Rabbim kazasız belasız tekrar kavuştursun inşallah canım benim ya Biz Yine bir şekilde idare ediyoruz da çocuklar hiç dayanamıyor 
(1,161 puan) tarafından
malesef evet.  bir yasinda  kizim.. kocamda  bizsiz  kalamiyor. cok uzuluyor.  1  yil 6 ayi kaldi bitsede  keski kurtulsak
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ay hiç deme canım eşim görevden geldi nöbete gitti çıktı ertesi gün nöbete gitti akşamına görev verdiler çok özlüyorum üstüne hamileyimde çok zor ;(
(1,161 puan) tarafından
bende  hamileyken o kadar agladimki inan ayri kalmak cok zordu. bebeyim oldu onunla  ilgilendim. ama. uyuyunca  cok zor.  dayanilmaz. yani
(3,457 puan) tarafından
Göreve gidecgini öğrenince zor tutarım kapıyı kapatınca hemen arkasından ağlıyorum aklının bende kalmasınjda istemiyorum hamilelik çok duygusallık demekmis :(
(1,161 puan) tarafından
oyle canim. zamanla alisiyorsun. ben her gece  o zamanalr resmine bakardim aglardim.    her kes kocana cok duskunsun diye alay bile ederdiler.   simdi bebekle  yine agliyorum.  ilk zamanlar nasilsa  simdide oyle. ama  guclu olmak zorundayiz.
(3,457 puan) tarafından
Öyle canm benim Rabbim ayaklarını tasa degdirmesin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Nerde hangi şehirde ewet üzücü ama bunları bile bile ewlendik biz bu adamlarla ne yapalim
(9,247 puan) tarafından
Ewet ama ozaman ewlenirken bu meslekteki insanları dışarda bırakmak gerekecekti şimdi nekadar soylensekte nafile. Yapacak bişey yok ben hamile halimle tek başıma ewdeyim bekliyorum bakalım ne olcak
(1,161 puan) tarafından
can kiyaamam cok zor.  gercekden. ben evlendiyimden hep annemgille.kaldim zaten.. hic yalniz  lmadim
(9,247 puan) tarafından
Şikayet etmiyorum çünkü kendim seçtim bunhayati zor mu zor
(1,161 puan) tarafından
esim evlendikden sora    calismaya basladi.
(9,247 puan) tarafından
Görevi ne peki
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım ❤️
(1,161 puan) tarafından
amon canim..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
0 oy
4 cevap 258 göst.