0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
Kızlar kızım 2 yaşında kaynanamla aynı binadayiz gorumceme aşırı bağlı onsuz eve uyumaya bile inmiyor o onu almadan bı yere gitse kıyameti koparıyor hadi kızım eve uyumaya diyorum halasina kosuyo sanki annesi o benden çok onu seviyor çok kötu hiseyirum çünkü ben kendim anne sevgisi görmedim acaba kızıma gösteremiyor muyum diyorum kendimi sorgulamaktan tükendim

3 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Seni sürekli görüyorsa ondan öyle yapıyordur merak etme düzelir annenin yerini kimse tutamaz 
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Halası bekarsa sen ev işlerine anca koşturup hemde annelik yapıyosun ya o daha çok ilgileniyodur normal olarak takılma sen bir numarasısındır
0 oy
(154 puan) tarafından
Canm çocukların çoğu öyle yeğenim bana çok düşkün olurdu küçükken şimdide benim çocuğum babaannesine çok düşkün çok ağlar pesinden küçükken atak geçiriyorlar senin yetememenle hiç alakası yok
(58 puan) tarafından
Ay gerçekten babaannesinin arkasından aglio mu yani bu düşkünlük normal mi cocugunuz ne kadarlık bi de kb meraktan soruyorum benzer durumlar bende de var da
(154 puan) tarafından
Babannesi büyüttü diyebilirim o yüzden ona cok alışkın yakın mesafede oturuyoruz sürekli orda genelde oglum 4 yas sendromu yaşıyor ondan böyle yoksa çok uslu bi çocuk zamanla hepsi düzeliyor hangi cocuk  birinin arkasından agalamazki :)))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 590 göst.
0 oy
6 cevap 235 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 811 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu