0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kaynanamla telefonda konuşunca, eşimle hep kavga ediyoruz. Sürekli bizim faturanızı galan soruyor arayıp. Aradıgında normal sohbet etmiyoruz. Sadece soru soruyor.Akıl veriyor. Yok pazar günü eşinin dayısına gidin diyor.Yarın anneler günü aramak istemiyorum. En fazla eşim aradıgında kısacık kutlarım. O kadar. Ben aramıyorum ısrarla kaynanam arıyor.Telefonda konuşmayı nasıl kesebilirim onunla 

3 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Sende suratın akapat beş dkk uçak moduna al  mesaj at telefonun bataryası bozuk kapanıp duruyo de
(169 puan) tarafından
Öyle mi yapsam mantıklı evet. O ısrarla arar ama. Çok ısrarcı.evdeyken ucak moduna almayı dusunuyorum
(2,366 puan) tarafından
5 10,kalsin :Ddd Bn bazen sevmediklerime öyle yapıyorum :Dd telefonum bozuk arada kapanıyor diyorum :Dds
(169 puan) tarafından
Mantıklı
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Kaç yaşındaki ya benim annemde sorar fatura meraklısı biraz :D akıl veriyor olması da ben büyüğüm diye düşünüyordur bu kadar sıkıntı etme işine geliyorsa gideriz de gelmiyorsa yarın başka problemimiz var de geç eşinle böyle basit şeyler yüzüne kavga etmeye değmez 

0 oy
(6,178 puan) tarafından
Yani çok mu fazla tahammülsüzleştik bu kayınvalidelere karşı bilemedim..

Benim kayinvalidem de sorar faturaları onu bunu ama hiç böyle konuşmayı nasıl kesebilirim derdine düşmedim çok fazla sanki buda 
(169 puan) tarafından
Sadece sebep bu degil. 1bucuk senedir birikenler. Artık en ufak sorusuna bile tahammül edemiyorum. Başta cok yönetmeye calıstı beni. Aileme laf söyledi. Siz nasıl ailesiniz kopuksunuz, ben sizin gıbı aıle görmedim dedi
(6,178 puan) tarafından
Yani tabiki yaşadığın şeyler varsa bilemm cnm

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 701 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,284 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 681 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu