0 oy
1,269 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir sürü sebep sayabilirim ama en son kendi annesiyle gelip komşumun çiçeğini habersiz alıp gitmeleri zaten beni deli etmişti eşime Aleyna al dedi bize demesi ayrı bir olaydı ama bugün son raddeye geldim ben birlikte yaşıyordum çıkarken yatak odani bana sat dedi bende her şeyiyle beraber 2000 e verdim ve son 500 kaldı ama vermiyor yok diyor eşime tatile gitti geldi sürekli her şeyi alıyor bugün parayı ver kiraya vericem dedi yok diyormuş yeter artık asla istemiyorum yararı yok zararı çok üstelik eşim Eylül'de askere gidiyor paraya en çok ihtiyacım olduğu zamanda oğlunu böylesine çaresiz bırakıyor böyle içimi döken bir mesaj atıp kurtulmak istiyorum sizce ne yapmalıyım bı de ***** kafam bana Hayrı olmayana dün gittim cam silip ev temizledim iki cocukla

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimin camını siliosun işe mi gidiosun
tarafından
Kaynanamın camlarını 42 yaşında kendisi
tarafından
Ay senn niye siliosun ki hayret ya kendi silsin
tarafından
İyilik olsun dedim iyi halt ettim
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla aynen bende para konusunda dıkımtıdayım vermiyorlar sustum Allaha havale ettim sende öyle yap cnm
tarafından
Çocuklarımı görmeyi hakedecek son insan onlarr
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ne mesaj at ne konus nede ara birak dağınık kalsin.

bu kadar nefret ettigim insanin evini asla temizlemem heleki iki çocukla 
tarafından
Temizledim *****.kafam *****
0 oy
(27,337 puan) tarafından

La niye gidip cam siliyorsun agirca tepkini koy 

42 yasinda ergen giz yasi küçük  daha gendi yapsin 

Benim.ablam 42 de citir gari herseyin hakkindan gelir 

Akilli ol az yahu mesafe koy

tarafından
Bende akıl yok herkese üzülür her işini görürüm iki acındırsın yeter
(48,491 puan) tarafından
adi kaynana canim gezmeye gelince en yaslisi bile 18 lik kiz gibi seke seke gezmeye gider. ise gelince en genci sagliklisi kaynanayim.anayim yorgunum.hastayim der
tarafından
Oğlu askere gidecek paraya ihtiyacı var borç istemiyorum ya kendi borcumu istiyorum deliricem
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Kız sende hem kiziyon hem cam siliyon  yaşlıda değil bide 42 yaşında eli kolu ayağı habersiz çiçek alıp gitmeye yetiyo evinin caminida kendi silsin alıştırma öyle ister devamlı kullanır seni kaynana kaynar kazana diye kim dediyse çok doğru demiş muhattap dahi olma işin gücün mü yok bacım iki çocukla bide 
0 oy
(403 puan) tarafından
Kızz 42 yaşında diyorsun bide camını silip temizlik yapıyorsun.2 cocuk senin evinin işi kocayla ilgilen cocuklarla ilgilen bakalm 42 yaşına gelince senin biyerlerin tutucakmi kendi işini görmek için.bidaha yapma Allah aşkına ya.hem tatile gidiyor hem paranı vermiyor.gezmeye gelince fdır fıldr gezerler gelinden hizmet beklerler.bende zamannda cok yaptm smdi cok pişmanım artk kimse icin kendimi yormuyorm.bazen laf caktriyolr ay 3 cockla evin tertemz gel banada diye bi kulagmdan girip digerinden çıkıyor.sanki cok kolay yapılıyor temzlikte bide gidip kendimi yorcam. ap.talligima yanayım bize kimse gelmz kuzum.insallah parani da kısa zamnda verir

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 697 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 363 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 987 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 637 göst.