+1 oy
701 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kendime göre sebeplerim var. Anlatsam uzun sürer. Klasik müdaheleci kaynana. Evdeyken telefonu uçuş moduna alayım diyorum. Baska ne yapabilirim sizce

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Engeli bas.            
(9,582 puan) tarafından
+++ sana biriyle konuşuyyor  zanneder arasın dursun djdbdb
(57 puan) tarafından
Oğluna şikayet eder kesin sürekli meşgul kimle konusuyo diye bende de var da böyle
-Reklam-
0 oy
(9,582 puan) tarafından
Konuşmak istemediğini açıkca belirtsen
(169 puan) tarafından
Aglar kesin
0 oy
tarafından
Çok mu arıyor. Ayda 1 ara sende
(169 puan) tarafından
Açmazsamda tekrar arıyor, açana kadar
tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm sen arama madem belki anlar
(169 puan) tarafından
Haftada bir arasada sinir edecek bişey söylüyor. Evin her detayını bilmek istiyor. Yönetmek istiyor bızi
tarafından
Sende boyun eyme. Kendi dusundugunu söyle. Yönetmesine izin verme. O  sinir olsun
(87 puan) tarafından
Canim sen haline şükretmelisin benimki hergun aramami bekler bir gün aramasam altında birsey arıyor kendi arıyor. 3 gün aramasam kesin olay çıkar hayırdır aramıyon sormuyon diye
0 oy
(7,006 puan) tarafından
Açma bahane bul çocuk durmuyor yemek yapıyorum evi temizliyorum gibi gibi.
0 oy
(650 puan) tarafından
Aradığında açma o da anlar bir arar iki arar sonra o da keser aramayı
0 oy
tarafından
Valla canım buraya birazdan bir sürü insan gelir vay efendim niye tahammülsüzsünüz de kayınvalidelerinize karşı niye böylesiniz de ne ara böyle oldunuz da diye. Benimki de çok müdahaleci ararsa konuşuyoruz aramazsa aramıyorum ben. Yan yanayken hep şunu şöyle yap bunu böyle yap der. İlk başlarda çok takılırdım ama artık tamam diyip geçiyorum. Ona tamam diyorum ama yine kendi istediğim gibi yapıyorum. O kendi dediği gibi yapıldı sansın. En ufak bir şeyde hep fikri vardır ve öyle yapılmasını ister. Seni çok iyi anlıyorum. Buradakiler hep en kötüsünü düşündüğünü için aman bu bir şey mi katlan falan derler. Ama insanın beyni yokmuş gibi de her şeye karışılması çok sinir bozucu. Dediğim gibi tamam anme öyle yaparım de geç. O öyle bilsin yani. Allah var benimkinin başka kötü huyu yok. Bir bu her şeye karışır benim evimde kendi sözü geçsin ister. Eğer seninkininde başka huyu yoksa öyle yap. Huyu bu değişmez.
tarafından
Canım valla aynı bizde de hergün ne yedik ne içtik eşime sorar. Gittiğimiz yerde ne yedik falan. Her cümleye şu şöyle daha iyi olur diye başlar. Ben artık tamam diyip geçiyorum. Konuşsamda beni haksız çıkarır ben kötü olurum. O yüzden konuşmakta gereksiz
(301 puan) tarafından
Sanki benim kaynanami anlatmissinizz :D bi de benimki o  kadar merakli ki herseyi dibine kadar sorar . :D esimi surekli yonlendirmeye calisir her seye karisir of aklima geldi yine geve gece sinir oldum
tarafından
Aynı kız valla her şeyi soruyor elmayı nerden aldınız peyniri nerden aldınız vs vs :D eşimede der şöyle yapın diyede Allahtan o beni dinliyor. Ama bazen eşim kendi fikri gibi diyor onun fikrini hemen anlıyorum var ya eşimin böyle bir şey düşünemeyeceğini kayınvalidemin düşündüğünü :D benim biraz basenlerim var genetik üstüm zayıf ama bana bölgesel incelmeye falan git demişti ona bile karışmıştı kız :D
(301 puan) tarafından
Ayy allahim yarabbim benimde saclarim biraz uzun, sac takintisi var heralde kendi saclari kısa uzamıyor  ikidebir bana cok sagliksiz uzamis saclarin kestir diyip duruyor :D
(301 puan) tarafından
Bak kesin bilincaltinda basenli kadınları kiskaniyor ya da hoş buluyordur kendisinin bacaklari cöp gibiyse falan:D
0 oy
tarafından
Cnm haftada bir ariyor demissin biz kaynanamla gunde en az 2 kere konusuyoruz en az oda ne oluck kiz ara konus bosver ne olduysa yaslilar iste 
0 oy
(421 puan) tarafından
Bende istemiyordum aradığında açmadım bikac kez oda aramiyor simdi bende
0 oy
(376 puan) tarafından
bende yüzünü görmek istamiyorum ehh ne yapacaz
0 oy
tarafından
Ben acmıyorum bayadır o da alıştı aramıyoe :D
0 oy
(486 puan) tarafından
Arasa cvp vermesen aramayı bırakir
(169 puan) tarafından
Artık açmamaya düşünüyorum. Anlar herhalde
0 oy
tarafından
haftada 1 arıyormuş zaten lafı geçiştir temizlik yapıyorum yarım kaldı sonra konuşuruz de yada yemek yapıyorum falan de kapat bazen cevap verme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 365 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,284 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 681 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.