0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

sorumm başlıkta aa..... 

5 Cevaplar

0 oy
(2,787 puan) tarafından
Benim kızımında vardı kızımın afedersiniz  dengesiz bir amcası var kızım 2 3 aylık şılap  şılap  öperdi  ısırıdı  muhatap olmak istemediğimden konuşmazdım  beni görünce daha çok öperdi bende hırsla kızımı elinden alırdım ve kızımın yüzü hep böyle olurdu 
tarafından
Öpmekten mi olmuş yani aslında çokta dikkat ederm ama kas göz arası yine öpüyorlar demekki anlatamıyorum kiiii :/  sonra geçti mi peki sizin nasıl geçti yada
(2,787 puan) tarafından
Kolay kolay geçmiyor cnm şükürler olsun ki amcası memlekete a gitti şimdi yok hametan  krem vardı arada onu sürüyordum çok az
tarafından
Teşekkür ederm canım bende doktora danışın bir de onu deneyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bı sağlık ocağına götür kız bizim de böyle alnindaydi merhem yazdi
tarafından
Bana sağlık ocağı krem verdi en fazla 5 gün kullan sonra bırak geçer zaten çıkarsa tekrar 5 gün kullan dedi ama geçirmedi ayrıca içinde kortizon da içerdiği için bende faydası olmayınca kullanmadim
tarafından
Canım alerjik o zaman aynı bizde kullanıyoruz şuan ne yedide çıktı farklı olarak onu düşünde yedirme
tarafından
Doktor alerjik demişti hassasta demişti hatta bugün biraz toprakla oynadı hemen kızardı vücudu... Ama alerji için kakada belli olur demişlerdi burda Bi kaç kişi bilemedim sadece yüzde olur mu ki
0 oy
(2,473 puan) tarafından
Çok öpüyorsanız ondan olabilir büyük ihtimalle 
tarafından
Valla öpüyorum opturmuyorum yani özen gösteriyorum canım ama aralarda kıyıda kosade o kadar uyarma a rağmen operlerse bilmiyorum valla
0 oy
tarafından
Sıcakdan oluyor kız silik bu
tarafından
Çokta terliyor yaa canım ter bezleri bize çekmiş acaba sıcaktan olabilir mi gerçekten isilik hiç çıkmadı da bilemedim ne olduğu nu
tarafından
Ewet cnm sickdan da terdende oluyo cnm bnim oglusumda oyleydi
tarafından
Zamanla geçti mi peki yada nasıl gecti
tarafından
Ewet gecyr
0 oy
(5,164 puan) tarafından
Cildi hassas demek ki daha dikkatli davranmak gerekiyo şampuanı deterjanı giysileri kaliteli olcak bide öpülmüycek traşlı bile olsa zarar verir demişti doktor bize. Benim kızımda hassastır egzeması vardı şükür 2 buçuk yaşında normale döndü
tarafından
Hassas iş yaa doktor öyle söylemişti hatta Bi kez parka götürdüm biraz toprakla oynadı vücudu kızarmış ti... Teşekkür ederim ben şampuan giysi değiştireyim bir de bakalm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
0 oy
24 cevap 357 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
9 cevap 402 göst.

374,707 soru

11,208,420 cevap

34,514 kullanıcı