0 oy
409 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından

4 5 gündür var image

9 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
İsilik olmuş galiba yada alerji 
(285 puan) tarafından
Vücudunun başka yerinde yok
(667 puan) tarafından
Bebek çok öpülünce yanağında böyle şeyler çıkar
(285 puan) tarafından
Teşkur ederim
-Reklam-
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Gunaydn cnm. Isiliğe benziyor ama egzama da olabilir. Kuru mu orası?
(285 puan) tarafından
Kuru evet
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Aynısı bnm kızım dada var gittikçe de büyüdü iki yanağında  ense ve sırtında. Cok kez doktora götürdüm egzama dedi kortizonlu krem verip yolladı  kremle geçti fakat 2 hfta sonra yine çıkmaya başladı kortizonlu da iyi değil tbiki bnde bepanthol egzama kremi aldım hergün günde 5.6 defa sürüyorum çok şükür geçti ama sıcaga alarjisi varmiş kızımın Bn onu anladım sıcakta hemen kabarıyor yüzü ve vucudu
(285 puan) tarafından
Ben halen uzun kollu ama çok ince şeyler giydriyirum korkuyorum kısa kollu giydirmeye ek gıdaya geçiş yaptık birde bephatol kulnninca iyi geldi demişsiniz bn deniyeyim onu illa doktra gitmeye gerek var mı
(1,633 puan) tarafından
Bepanthol 2 güne geçirdi ama sürekli kullanıyorum hiç aksatmadan yoksa çıkıyor yine  bepanthol egzama için doktora gerek yok bnce Bi kullan kortizonlu krem den çok çok iyi kortizonlu en fzla 2.ay.etkisini gösteriyor yine aynı devam
(285 puan) tarafından
Tmm tesşk ederm denycm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Egzamaya benziyor cnm isilik degil bu nemlendirici ve bi süre kortizonli krem kullanman lakzm. Krem bitince devamlı bantı sonrayı sağ VS değil bebekler için nemlendirici surmen lakzm 
(285 puan) tarafından
Bephatol egzama için olanı kullansam olurmu
(12,777 puan) tarafından
Olur tabiii de doktorda danış ama bepahtol iyidir kızım kuru idi bende bioderma atopik cilt olan kullanmıştım
(285 puan) tarafından
Tm canm ya sağol
0 oy
(2,370 puan) tarafından
Egzama buyuk ihtimalle benim kizimdada cikti 2 aydir gtmiyor
(285 puan) tarafından
Doktra gttinizmi şimdi onu rahatsız eder
0 oy
tarafından

Cnm egzamaya benziyor benim oglumda da  vardi illet bisey malesef cok doktora giktik cok ilac kullandık sadece yanaklarinda oluyordu cok sicak iyi gelmiyo egzamaya 

Ama tabi kesin teşhis icin doktor sart gecmis olsun:)

(285 puan) tarafından
Peki krem kullaniyirmsnz  geçiyormu
tarafından
Hmde ne kremler kullandik sukurler olsun gecti bizim ki insallah sizinkide gecer
(285 puan) tarafından
Allah razı olsun canm inş
0 oy
(986 puan) tarafından
İsiliğe benziyor canım. Bebeği öptünüz mü, öpünce ve sıcakta kabarır böyje 
(285 puan) tarafından
Uzun kollu giydriyirum ince ama altında bir tayt 3vet öpüyorum dayanamıyorum
(986 puan) tarafından
Tamam canım öpülmektendir. Daha küçük, kimseye de öptürme. Ben bile 7-8 aylık olana kadar öpmedim bebeğimi. İki aylıkken bir defa babam öpmüştü. Öptüğü yer aynen bunun gibi, dokununca zımpara gibi sertti. İnanır mısın bir iki ay geçmedi o iz
(285 puan) tarafından
Tam canm sağol
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Sadece yanakda mı var canım? Egzama gibi emin değilim isilik de olabilir sen en iyisi doktora götür canım aksatma. Çok geçmiş olsun 
(285 puan) tarafından
Sadece yanaktan canm
0 oy
tarafından
Ya bisey alerji yapmış yada isilik sıcaktan olmuştur canım 
(285 puan) tarafından
Önce birtane çıkmıştı sonra çoğaldı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde cennet_kokulularim (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...