0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar girdik bı şeye bakalim 2 gundur yatak odasını yapıyorum şükür bitti şimdi aklımda mutfak var ama orasida oyalar 2 gün aklınıza gelecek herşeyi temizliyorum iğne ucuna kadar o yüzden uzun sürüyor isim bide 2 çocukla anca oyalana oyalana 1 haftayı buluyor tamamen bitirmem

9 Cevaplar

+2 oy
(4,390 puan) tarafından
yaptım ben ama yine kirleniyo toz çok var sirnakta. insandan sonra nankör bir şey varsa o da yaptığın temizliktir☺️☺️
tarafından
Evet valla öyle benim evde yol uzeri
-Reklam-
+1 oy
(8,369 puan) tarafından
Evet girdi çünkü taşınıyorum yıkamadığım eşya kalamadı çamaşır makşnası bozulacak diye ödüm kopuyor :)) diğer ev zaten temizlenecek herşey tekrar düzene girecek dip köşe olmuş olacak ve doğum 9 eylülde 13 aylıkta kızım var 
(13,887 puan) tarafından
Bebeim az kalmis prensesin gelmesine okurken ben bile heyecanlandim ☺️☺️ bebisjn hazırlıkları bitti mi cantan falan hazırmı
(8,369 puan) tarafından
Bebişin herşeyi tamam canım bir taşınsam yerleşsem o güne kadar kafam rahat edecek
0 oy
(3,735 puan) tarafından
4 aydır yapıyorum 4 çocukla hala bitmedi. Üst kat perdeler 5.yi yıkandı alt kat salon perdemin yarısı çıkmış sallanıyor ve 1 kez bile yıkanmadı
tarafından
Yardımcı tut cnm
(3,735 puan) tarafından
Zaten hep öyle yapardım ama bu kez çok saçma oldu. Mutfak dolabı yapıldı.temizlik yaptım. Tam bitti dedi merdiven altına dolap yaptırdım her yer battı. Gene temizlik. Bitti derken tadilat yapıldı heryer battı gene temizlik. Daha çok şey oldu ve hala da olacak. Hangi birisine çağırayım yardımcı
tarafından
Tadilat işleri bittiyse yavaştan yap canim
(3,735 puan) tarafından
Bittikçe başka çıkıyor. Merdiven altı dolabım yanlış geldi. İstediğim gibi değil değişecek. Sökülecek yeni malzemeler gelecek. Büyük malzemeler bahçemde kesiliyor ama ufak tefeği evin içinde kesiyorlar. Toz talaş Allah affetsin.
0 oy
(178 puan) tarafından
Kız bu sıcakta ne temizliği:) oturduğum yerde ıslanıyom terden bide temizlik Ekim ayında hava serinledi mi yapacağım:)
tarafından
Çorum serin canim
0 oy
tarafından
Ben 14 aylık kızmve 2 aylık gebeliğin verdiği bel ağrısıyla kaplumbağa hızıyla ilerliyorumdun mutfağı hallettim perleri falan bugün giysi odama geçtim 
tarafından
Olsun canım yavaş yavaş daha temiz olur ben heryere giriyorum ama hergun 1 oda ancak yapiyorum
tarafından
Hava serinledi ya biraz yapılır artık bulantiyla hiç ugrasamiyordum
0 oy
(1,959 puan) tarafından
Dip köşe temizliğe o kadar çok ihtiyacım var ki ama Halim yok aile boyu hastayiz iyileşirsem girişecem bütün eve
tarafından
Benimde ihtiyacım vardı heryer gözüme batiyodu
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Dip köşe dediğin  nedir ben oda oda yapıp çıkarım 1 gunde cam silip perde yıkar odayı siler süpürür toz alir silerim budur yani 
tarafından
Koltuk silme avize silme duvar silme
(5,240 puan) tarafından
Duvar silmiyorum sadece çünkü silinecek boyadan değil ben 2 hafta da bir perde ve camları silerim koltuklar çocuklarım küçük olduğu için hergun elim değer gunluk toz alırken avizelere bakarim toz olmussa silerim gunluk her yeri süpürür siler toz alirim mutfak dolabını gunluk silerim tuvalet gunluk yikarim banyo zaten hergun olduğumuz için onuda yıkar çıkarım temizliği cok seviyorum :)
0 oy
(3,117 puan) tarafından
Her gün dip temizlik yapan ben 
0 oy
tarafından
Tamda şimdi bitirdim duş aldım oğlanı uyutuyorum 
(6,305 puan) tarafından
Tam keyiflik ☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 127 göst.
0 oy