0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
27haftalık hamıleyım 3yasında bır kızım dha var. Temizliğe ne zaman baslamalıyım dıp köşe grecegım cocuklada zor olur dye dusunuyorum.hangi haftalarda baslamak gerek sız nasıl yaptınız 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 19 aylık kullanmadigim yada fazla olan herşeyi koli yapıp kaldırdım ortalıktan 33 haftalığım perdeleri falan indirdim ortalıkta fazla bişey olmayınca genel temizlik yapar gibi dip köşe giriyroum zaten
(415 puan) tarafından
Bnde ole ypmayı dusunuyorum onfe fazlalıklqrı ayarlayım yavastan
-Reklam-
0 oy
(604 puan) tarafından
Dip köşe girsen nolcakki üç gün sonra gene tozlanıyor :D yani genel temizlik yapsan yeter bence tülün pisse yıka mesela ama yeni yıkadıysan gerek yok.Benim fikrim tabi ben rutinde devamlı sil süpür toz ak yapıyorum haftalık çamaşır suyumu döküyorum yetiyo.Kış mevsiminde cam silemezsin zaten rutin temizliği yap yeter 
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Tek başına kendin olacaksan iyice ağırlaşmadan yap 
(415 puan) tarafından
Tekim cnm bnde acaba baslasam mı  erken mi  dye dusundum
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım benim sezeryandı gün saat belliydi 1 hafta önce perdeleri söktüm yıkadım  doğuma 3 gün kala dip bucak temizlik yaptım halılar yıkamadan geldi doğuma gideceğim gün açıp derdim bir vileda yaptım duşa girdim ve doğuma gittim 
(2,104 puan) tarafından
37+0 da doğurdum son dokunuşum 36+6
(415 puan) tarafından
Bnm normaldi cnm 34ten sonra bn cok agırlasmıstm ilkte kızım 37de olmstu. Son haftalarda ypmak istemiyorum 30dan snra baslayım en ıyısı ben
(2,104 puan) tarafından
Ha k zaman öylr yap canım zaten bir kere dip köşe yaparsın doğuma kadar bir süpürge vileda yapsan her gün dağılmaz zaten
(415 puan) tarafından
Once alısverişe baslym artık snra da temızlıge baslym en ıyısi:)
0 oy
(136 puan) tarafından
Çocuğunuzla aynı bedende geçirdiğiniz son günleri böyle şeylerle heba etmeyin yine batacak o ev hele ki bir çocuk daha varken bolca dinlenin karnınızdaki bebeğinizle bol bol konuşun yanınızda ki çocuğunuzla bol bol vakit geçirin doğumdan sonra zaten ikisiyle de böyle rahat vakit geçiremezsiniz evlatlarınız daha öncelikli olsun ev bu hep batacak içinde yaşandığı sürece 
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Valla temizlik çok nankör bir şey ne zaman girersen gir yine kirlenecek etraf :( 

0 oy
(2,286 puan) tarafından
Her hafta dip bucak temizlik yapyorum gene aynı gene aynı :)
(415 puan) tarafından
Hep ole vallahi bugün yprm yarın yıne aynı:)
0 oy
(981 puan) tarafından
bence temixlige harcayacagin enerjiyi yemek yapmaya harca buzlugunu doldur ben cok pismanim hazirlik yapmamistim.temeizlik 3 gunluk is 33 34haftada yap bence.buyuk bebeginlede daha kaliteli zamanlar gecir onu cok sevdigini iliklerine kadar hissettir op oksa sonra oburuyle ilgilenirken vicdan yapiyo anneler
(415 puan) tarafından
Haklısın ınsan en cokta ilk cocuga üzülüyor zaten
0 oy
(849 puan) tarafından

Sağlık durumun iyiyse şimdi çok erken. Ortada fazla birsey varsa kaldırabilirsin. 33 den sonra temkinli olman daha iyi. Şimdilik sadece günlük temizliğini yap.34 ten sonra  perde  duvar  dip köşe .mutfak.

Zaten o sana o temizlik  yapma isteği gelir. İnsan hissediyor 
(415 puan) tarafından
O temızlık istegı geldı. Temzlik yptgm gun suyum geldi brden dogum yptım ilk kızımda 37haftalıktım:))
(415 puan) tarafından
En iyisi önce alışverişe baslıyım artık yvs yvs sonra da temızlıge klkarım artık:) dha bir çöp almadım :)
(981 puan) tarafından
bu yoruma katiliyorum 39 haftaliktim kardesim geldi sehirdisindan.hadi dedim temizligimi yapalim.hali girgirladim koltuk sildim evi döktuk yagmurlu havada.gecesine suyum geldi doguma aldilar.hicbir belirti yoktu ama nasip o guneymis

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 489 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.