0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bebegim erken doğdu prematüre o yüzden 12 gün küvezde kaldı yoğun bakımda bende üzüldüm diye sütüm damla damla geliyordu bebegim hastanede biberona alışmıştı diye eve geldigi de beni emek istemedi sütüm yetmediği içinde mama vermeye başladık şaun beni hiç emiyor sadece süt içiyor dün kayınbabamdan azar işittim sen kendine kıyamadım  bu cocugu besleyemedin herkes senin gibi anne olsa bir cok laf ben susup hiç tepki vermedim be yapmam lazım oturup iyice agladım odada tek başıma ben iyi bir anne degil miyim acaba

Bu arada yanlış yazmışım bebegim şuan 6 aylık oldu bugun kendini kurtardı yanı şuan hiç sütüm gelmiyor tavsiyeleriniz için cok tşk ederim Allah razı olsun hepinizden teker teker okudum mesajlarınızı 

19 Cevaplar

+1 oy
(323 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaynana. Neyse de kayınbabana noluyo. Her boku çok biliyorlar sen çok iyi bir annesin kimseye kulak asma çocuğunla ilgilen konuşsun duymamazlıktan gel laf etmek istemiyorum ayıp etcem ama onun anası ana olaymış onun gibi adam yetişmedi kadın işine burnunu sokmasın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu herşeye karışan kayinbabalar varya ağzımı bozcam şimdi biride benim başımda Allah bildiği gibi yapsın sıkma sende canını boşver 
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Ay haspammbanada aynısını yaptılar ben cingar çıkartım vala senin çocukların seni emmiste nolmus dedim kaynanaya bağırdım çağırdım alta kalma kuzum mama zehir sanki boş boş konusuyorlar
0 oy
(3,844 puan) tarafından
Emzirmekle iyi anne mi olunuyorms saçmalığa bak
0 oy
tarafından
Çok biliyorsan çıkar sen emzir de. Allah tepelerinden baksın bunların. Alakası yok güzel kardeşim. Allah aşkına takma insanları. Bak bebeğin hastaneden çıkıp sağ sağlim yanına gelmiş. Bunun sevincini yaşa. Allah onların da defterini dürer elbet. Ben de emmemişim annemi. Hatta annem o kadar inat etmiş ki emzireceğim diye açlıktan sarılık olmuşum. Ama inat bu ya emmemişim. 1.75 boyundayım 70 kiloyum. Turp gibi bünyem var. Asla hasta olmam. Sadece emzirmekle anne de olunmuyor. Hiiç üzme güzel yüreğini
0 oy
tarafından
Doğduğu gğnden beri mama kullanfm kızım 16 aylık gayette iyi anneyim sende iyi annesin takma böle şeyleri
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Öncelikle güçlü ol bebeğinin sna çk ihtiyacı var sen çk iyi Bi annesin bebeğin aç kalmasın hayta tutsun dye çabalıyorsun olablr stün gelmyeblr bu ayıp yda azr atılck Bi drum değil çocuğun aç kalsa dha mı iyi olack şükr mama var ki aç kalmıyor bnde kızmı mama ile byüttm sütm azdı tek göğsümü emiyodu kutu ktu mama alıyorduk amn aç kalmasın amn ağlmasn dye kendimi paraldım hep snuç mu hepsi geçiyo şuan 16 aylık devm stüne geçtik bide ek gıda alıyo sdce uykuya geçcği zamn emiyo bni oda süt geldiğinden değil kçuykuya geçşi koly olsn dye üzme tatlı canını gün gelicek boşa yıpratmışm kendimi dicksin
0 oy
tarafından
Wallahi yolarim. Yasli demem buyuk demem yolarim. Hadsiz.

Logusa halimle canim burnumda o mu elestirecek benim anneligimi.

Aglama lutfen, ver cevabini. Haddini bilsin. Yazik logusasin daha ne haklari war stres yaratmaya
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Sen iyi bi annesin. Hepimiz evlatlarımızı emzirmek isterdik ama gerçekten olmayınca olmuyor. Benim oğlumda emmedi, aç mı bırakalım illa anne sütü alacak diye. Bana "kendi keyfinden çocuğu emzirmiyorsun, daha tutmayo bile bilmiyorsun" diyenler çok oldu. Çok üzüldüm, olan sütte gitti. Gerçekten vebale giriyor bçyle konuşanlar. Ayrıca kayınbabanın ne haddine bu konuyu konuşmak, bi sınır olmalı yani
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Böyle insanlari bi ben mi kafasını duvara sürtüp ateş ćıkarasım geliyor ya ne gıt bir beyin sen hic kafani takma seytan diyor aç sen emzir de sana anne desin bari de sinirim tepeme cikti sen hic umursama sağ canim sagdikca artar bebegini goğsune koy ten temasi yap mama bile içirirken göğsünde içir once göğsunu ver sonra mama ver belki oyle öyle alisir bide eds diye bi yöntem var bi onu arastir 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Tabii ya bi emziren cennetlik zaten. Hele adama ne oluyo ya. Insan karismaya bile utanir. Hadsiz. Uzulme guzelim. S..r et konusanlari. Miss gibide annesin. Bebegin saglikli yanindami?? Sukret. Gerisini de salla gitsin. Bence birdaha lafi gecerse susma. Yaa herkes anne. Bi gercek doguran anne olamiyor ya.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kerhane maması gibi kayınpeder varmış sende. Demek ki senin de ağzının payını vermen gerek ona. Annelik sadece emzirmek değil. O çocuğa şefkati merhameti gösterdin mi sen iyi annesindir. Gerisini takma herkes konuşmaya yer arar. Benim de oğlan geç yatar kötü anneyim ayh bayılazam
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım sıkma canını hersey oluruna varır Allah onuda ıslah etsin terbiye etsin inşallah sen pes etme emzor büyük lerimiz hep der egzi memeye değse bebeğin yinede süt gelir sen pes etme benim kizda 7 aylık doğdu kuvozde kaldı ama iki yaşına kadar emdi ve üstüne üstlük 4 ay biberon kullandı hiç emmedi küveti yoktu doktor alıştırma demesine rağmen Bn verdim tutu zanla
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm bnmde prematüre idi bebeğim süt sağma makinası ile hep 2 satte bir gece gündüz sagdim her sabah eşinle yolladm 19 gün boyunca emmek istemedi çünkü refleksi yoktu 36 haftada anne karnında emme refleksi geliştirmiş. Ben biberonun ucunu  ağzına vakum yapardım iki emerdi hemen çekip göğsümu dayardim saatlerce emzirmeye çalıştım . Eds yöntemi ile mama verceksen ver hem göğsün uyarılır emer hemde mamasını içer pes etme Cnm yolun başında sn kimseye kulak asma bebeğine odaklan Cnm Rabbime dua et. Dereotu ye hoşaf iç tahin pekmez süt yapıyor. Olmadı eczaneden  bestlak damla al suya damlat iç sütun olsun . Ben çok çektim iyi bilirim
0 oy
tarafından
Onların tek derdi para korkuyorlar para bitecek diye ağzına geleni sayacaktin bı daha konuşuyor mu bakalım 
0 oy
(17,278 puan) tarafından
Hadsize bak erkeklerin karı işine karışmasıda moda oldu he
0 oy
tarafından
He baba memem sarkmasın diye vermiyom süt deseydin 
0 oy
(2,417 puan) tarafından
Oto boka karışan kayinbabami olur ona ne sanki senin emzirip emzirmemenden  saçmalık bazen büyükler neye karışacağını bilemiyorlar 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sen mükemmel  annesin!!! Bunların duşunuyorsun, bebeğini duşunuyorsun seviyorsun bebeğin çok şanslı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 117 göst.
0 oy
6 cevap 172 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mahir efemmm (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
0 oy
8 cevap 210 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

374,679 soru