0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (2,152 puan) tarafından

Birkaç gündür sorunlarım var sürekli halsizim üzgünüm yani çevremdeki insanlara bakiyorum hepsi mutluluklar özellikle sosyal medyadakiler neden bu kadar adaletsiz bir düzen var :'(  yada biz ne zaman mutlu olacağız:ermm:

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adaletmi oda ne ? 

Ben adaleti 11 ay önce kaybettim.
(2,152 puan) tarafından
Ne oldu ki ozaman
tarafından
Hayatım Allak bullak oldu ne oldu
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Sosyal medya cok yaniltici bir yer. Oraya özenme. Mesela ben hicbirseyimi paylasmam. Beni takip eden diyecek yazik biryere gitmiyor, birsey yemiyor, ee kocasiyla dudak dudaga foto da yok :)  ama asla orda gordukleri gibi degil iste. Gecis donemi gibi varsayip kendin guclu durman icin sebebler bulabilirsin kendine.
0 oy
tarafından
Sosyal medyayı boşver orası yalan ,kurgu zaten ,  dünyayı da bilmem ama  bizim ülkede olmadığı kesin. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Herkes yaptiginin karsiligini alacak olan bir ahiret var inancin varsa bu dunya sefa dunyasi degil
0 oy
(803 puan) tarafından
Bu dünyada asla adalet yok bence
0 oy
(119,346 puan) tarafından
sosyal medya yuzunden yikiliyo evlilikler 
0 oy
(850 puan) tarafından
Bu hayata yüklediğiniz anlama bağlı bu..bu dünya geçici ve herşeyin çektiğiniz o sıkıntıların gösterdiğiniz o sabırların ettiğiniz ama bu dünyada kabul olmadığını düşündüğünüz duaların karşılığını alacağınızı bildiğinizde beklenti biraz daha değişebilir..biz kendi adalet mekanizmamızda göremesek anlayamasak da Allahım bu dünya için de bir adalet mekanizması oluşturmuştur muhakkak karşılığı cennette olacak olan..medya ya da insanların maskelerine bakmayın..emin olun sıkıntısı olanlar belki de daha fazla kendini farklı gösterme çabasına girebiliyorlar..
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Evet adaletsizlik var ama sosyal medyadaki lerle kiyaslamayin hayatınızı.

Bu kendinize yaptığınız yapacağınız ENNNN büyük kötülük olacak.

Çünkü birebir defalarca şahit oluyorum normalde o kadar güzel bir evliliği yok ama durumlarda ( ben sadece wp kullandığım için durum diyorum) bir aşık bir aşık ahahahah

Kocasi tarafından çok sevilen kadın rolleri kesmeler,

Eminim ki kocasının bundan haberi dahi yok :D

Abla ovmeler ay ay ay göklere çıkarmalar,

Oysa yanyanayken habire ablasından dert yanar falan.

Coooook yaşarım bunu ve şuna çok inanırım.

İNSAN ELİNDE OLMAYAN,YASAYAMADİGİ HAYATİN REKLAMİNİ COK YAPAR.

Ozetle;

Bir insan en çok neyden bahsediyorsa ,

O şeyin eksikliğini kapatmak için  reklam yapar.

(2,152 puan) tarafından
Ben hiç de öyle düşünmüyorum vallahi kocaaları iyi ki paylaşıyorlar hediye getiriyor ki paylaşıyorlar güzel söz yazıyor ki paylaşıyorlar bizim kiler gibi odun mu
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Hicbirsey disardan göründüğü gibi değildir 

Kimisi sorunlari kafaya takmaz kimisi acısını mutsuzluğunu icinde yaşar kimse görmez 

Herkesin ayrı bir imtihanı vardır 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Sosyal medya ya bakarsan herkez birbirine deli gibi aşık reklam bunlar içine girmeyince bilemezsin bunlara bakıp kendini üzme birde dünya değil insanlar adaletsiz bence
0 oy
tarafından
Sosyal medyadakilerin gerçekten mutlu olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yapmayın lütfen hepsinin şov olduğu apaçık
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Evet sinir oluyorum sosyal medyada hepsinin evi var üstüne bide zenginler ev saray gibi nasil hepsi böyle oluyor anlamıyorum tmm okumuş olanlar var ama turkiyedeki maaşla bunların hepsi asla olvak bisey degil bide kaçar tane cocuklari var adaletsiz dünya tabikide bi evimiz bile yok 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Hepsi gösteriş canım oralara bakma hiç 
0 oy
(838 puan) tarafından
Bir söz vardı. Fakirin içemediği sütü zenginin köpeği içebiliyorsa bana adaletten bahsetmeyin. Belki senin konunla alakası yok ama gerçekten de bu dünyada hiç adalet yok malesef...

Ayrıca mutlu olmak için başkalarının yaratacağı fırsatı vereceği mutluluğu bekleme. Bu dünyaya tek geldik tek gidecez hayatini diledigin gibi yaşamana bak zevk almana bak. Kimse senin mutluluk veya üzüntü sebebin olmamali.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 281 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 487 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 501 göst.