0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (2,136 puan) tarafından

Birkaç gündür sorunlarım var sürekli halsizim üzgünüm yani çevremdeki insanlara bakiyorum hepsi mutluluklar özellikle sosyal medyadakiler neden bu kadar adaletsiz bir düzen var :'(  yada biz ne zaman mutlu olacağız:ermm:

34 Cevaplar

+2 oy
(217 puan) tarafından
Lütfen sosyal medyadaki sahte mutluluklara takılmayın!!

Dışardan her şey kusursuz güzel gelebilir ama öyşe değildirr .....
(803 puan) tarafından
Asla yok
-Reklam-
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Öbür dünyada belki .
(9,504 puan) tarafından
Günahlar günahlar :D cenneti görür müyüm bilmiyorum
tarafından
Sen yat uyu yarın bu konu hakkında konuşalım adın neydi aşkım senin
(9,504 puan) tarafından
Ya ben konuyu mu anlamadım  acaba neden uyu diyorsun shshsh Gözde canım senin
tarafından
Kız belki uykun vardır belki canın sıkkındır o yüzden böyle konuşuyorsunuz diye düşündüm hani bizim inancımıza göre Allah her şeyin hakkını verendir her şeye kadirdir ve ahirette gayrimüslümler hariç tüm Müslümanlarının günahlarının cezasını çektikten sonra cennete girecekler ya biraz sitemkar konuşunca tehlikeli Allah korusun yat uyu düşünme bunları diye uyu dedim:) Rahime canım ben de
(9,504 puan) tarafından
Hee yok kuzum Allah'a inancım vardır tabik iherşeyin hakkını verir ama günahlarının ağır olduğunu düşünüyorum yani hakettim bliiyorum Allah feraha erdirir inşallah ☺️
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Sosyal medyada gördüğün pembe hayatlarin çoğu gece olup herkes kapısını kapattiginda son buluyo
(340 puan) tarafından
Cok dogru demişsin☆ kimse 4 4luk değil bu dünyada
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dünya sıkıntı ve meşakkat diyarı, cenneti boşuna buralarda arama bulamazsın. 
0 oy
(966 puan) tarafından
Bu dünyada adalet yok  kesinlikle.
0 oy
tarafından
Canım sosyal medya ile kendi hayatını kıyaslarsan mutsuz olursun. Herkes iyi şeyleri çekip koyar kötüleri kimse koymaz o yüzden sosyal medyada ki hayatlar her zaman çekici gelir. Hiç birşeyi kafaya takmamaya bak. Evet dünya adaletli değil ve çok acımasız insanlar var ama umursamamaya bak. Kimse senden, senin hayatından değerli değil. Öyle düşün. İnsan oğluyuz iyi günde kötü günde bizim için bizim imtihanımız. Zorluklara gögüs germeye bak anı yaşa hep mutlu ol canım. 
(2,136 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Sosyal medyaya bakıpta canını sıkma çoğu gösteriş
0 oy
(340 puan) tarafından

Adaletin bumu dünya kötülerinsin sen dünya iyileri öldüren Zalim dünyaa:(

tarafından
Ahh yalan dunya dünyaaa zalimm dünyaa
(4,101 puan) tarafından
Bn bunları neden ritimli okudum
(340 puan) tarafından
Çünkü şarkılardan alıntı:))
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İnşaallah en kısa zamanda mutlu olursun canım 
(2,136 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Sosyal medyaya takılıp ta üzme kendini hepimizin sorunları var canım kimse mükemmel değil
0 oy
(201 puan) tarafından
Aynı düşüncedeyim canım Annem 53 yaşında ve 4.evre kanser hastası.eşim işsiz ve çekilmez bi adam çok tembel iki yaşındaki oğlumun yemek yeme problemi var gurbetteyim ailem başka şehirde kimsesizim oturup dertleşicek kimsem yok..Ama etrafımda kime baksam geziyo tozuyo çok mutlu ne kadar istemesem de kıskanıyorum artık mutlu olanları
(2,136 puan) tarafından
Ah Allah annene sifa versin canım içim acıdı okurken
(201 puan) tarafından
Amin canım Amin Allah razı olsun
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Dünyayı bilmem de Türkiye de adalet duvar yazısı olmuş 
tarafından
Malesef
0 oy
tarafından
Sanıyorsun herkes mutlu değil iyi oyuncudur belki mutluluk rolü yapan kimsenin evliliği dört dörtlük değil 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Yani şimdi beni linç etmeye çalışacaklar biliyorum ama hayatın adaletsizliği daha doğduğumuz gün başlıyor hatta anne rahmine düştüğün anda başlıyor benim düşüncem kimi zengin bir anne-babanın çocuğu oluyor doğuştan bir eli yağda bir eli balda hayata sürüyor kimi fakir bir ailenin çocuğu oluyor ömrü boyunca fakirlik parasızlık imkansızlık çekiyor ya da kendini parçalayarak bir yerlere gelmeye çalışıyor kiminin hiç annesi babası bile olmuyor yetimhanelerde sokaklarda büyüyor yani çok da Adalet aramamak lazım tabii ki bu benim düşüncem
(2,136 puan) tarafından
Katılıyorum sana
0 oy
tarafından
sosyal medya kullanmıyorum kafam rahat..sanki onların 4-4 lük mü sanıyorsun cnm..ben şuna inanıyorum şu an Allah bize iyisini vermiyorsa bekle sabret daha iyisini en iyisini verecektir..sağlığım yerinde çocuklarım eşim yanımda benden mutlusu yok cnm
0 oy
tarafından
adalet olsaydi cenney cehennem olmazdi.. ama mutlulugu sosyal medya oaylasimlarindan olcme derim
0 oy
(985 puan) tarafından
Herkes çevresindekileri çok mutlu sanar. Ama herkesin kendince derdi var . Hem bu dünya imtihan dünyası tabiki herşey güllük gülistanlık olmayacak. 
0 oy
(48,508 puan) tarafından
bi tanidik kizina adaletnur ismini koydu ☺️ o geldi aklima
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Böyle gelmiş böyle gidecek adalet yok herkes kendini haklı görüyor malesef
0 oy
tarafından
Kimseye bakma yoksa iyinin iyisi kötünün kötüsü var her haline şükret hele sosyal medyaya hiç aldanma tamamen sahtelerle dolu sahte mutluluk sahte gülüşler 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 280 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 486 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 501 göst.