0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum martta doğdu ikinci düşünüyoruz olursa Şubat oluyor diyor eşim hesaplamış :)))

13 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından

Bizimde Aralık ta doğdu eşim ikinciyi yaza denk getirelim diyo :D 

tarafından
Hahah yok kız çocuk çok küçük  oluyor bişey yapamıyorsn :)) oğlum yaza toparlanmışti rahat ettim:) İlki erkek mi:)
(2,201 puan) tarafından
Evet ilk erkek :) bende diyorum bide lohusalık flan çok sıcak basıyo zaten yaz olmasın diyorum bende oda bebek sele serpe büyüsün diyo oğlum sarılık olmuştu sık banyo yaptırın demişlerdi bize ama kış olduğu için cesaret edemediğimiz için haftada 2 kez flan yıkıyoduk oraları hesaplıyo eşim :D
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Kızım Mayıs  ☺️☺️

Oğlum Nisan ☺️☺️

Benim koca kendi doğum gününe ayarladı ama 4 günle kaybetti ☺️☺️
tarafından
Hahaha enişte bayada ince düşünceli ,:))
(4,875 puan) tarafından
Fazlasıyla ☺️
0 oy
(163 puan) tarafından
Bebek açısından değil de bende hamileliğimin son zamanları yaza gelsin istemiyorum sıcak bunaltıyor buna dikkat edecem ahahahahah 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ya gerçekten bunaltıcı oluyor
(159 puan) tarafından
Malesef denk getirmek falan olmayinca olmuyor bende oyle diyodum dogumum temmuzun 19unda bakalim simdiden terbasiyor ozaman nolcak bilmiyom
0 oy
(9,896 puan) tarafından
Ben 1 temmuza ayarlanmıştım 27 haziran oldu  1 temmuz benim doğum günüm :))
tarafından
Hahaha kız tüh bir kaç gün beklememis :)
(9,896 puan) tarafından
Eşimin yüzünden hazır izine çıktım doktor hanım bebeği alalım artık içerden dedi sjshs
0 oy
(11,216 puan) tarafından
evt tabi. 2. kizimi planli bir sekilde yaptim. 3. icinde planladigim bir zmn var tabi Allah en iyisini bilir :)
tarafından
Ondan şüphem yok cnm nasip olursa ikinci olursa dahada istemem normalde bir taneyle kalıcaktm oğlum gittiğimiz yerlerden gelmek istemiyor arkadaş için bende en iyi arkadas kardeştir dedim o yüzden çünkü bir yerde bütün çocuklar kardeşlerini tutup oğlumu ayırıyor bende dayanamadım sinirlenip yaptım bakalım :)))
(11,216 puan) tarafından
bende sirf en oyi arkdsin kardes oldugunu gordugum icin yaotim. ama arada cok fark var 1. yalniz buyudu bari 2. yalniz buyumesin die ona yasit 3. yapmak istiom simdide :)
0 oy
(7,813 puan) tarafından

Benim oğlum aralik doğumlu 2. Olursa eylule denk gelsin başak burcu olsun isterim ama başak burcu da cok sessiz oluyomus sanırım bilemedim ben daha cok burç denk getirme cabasina girerim :D

(11,216 puan) tarafından
esim koc olmassin die icimde tutuckti nerdeyse:D
(7,813 puan) tarafından
Benim oğlum yay ve aşırı sosyal arkadas canlısı bi dışarı çıkarız millete el sallar öpücük atar parkta herkesle arkadaş olur. Oglumda da liderlik var oyunu kurar, kararından vazgeçmez ne derse odur. Cok sosyalligi sevdiği için biraz zor bi karakter o yüzden ikinciyi burca göre yapmam lazim sjfjsj
(11,216 puan) tarafından
yay ev erkegi dgl dark : D yaydan koca zor. ne skntiya ne darlamaya gelmez
(7,813 puan) tarafından
Aynen öyle valla 3 günle kova kaçtı kova olsaymış tabi hayırlısı buymus napalim :D
(11,216 puan) tarafından
ay 1 gunle yakaladim bogayi : D yaparkn plansizdi ilki : D sonra dilimiz yandi
0 oy
(7,278 puan) tarafından

Düşünsem de tutturamam 9 ay oldu yok :)

(7,278 puan) tarafından
Bu 10. Ayim bu ayda ihtimal vermiyorum pek
(803 puan) tarafından
Benim de buay 9. Deneme olcak ama benimde umudum yok kocamla kusus.benim bir kızım var ama. Canım senin ilk mi
(7,278 puan) tarafından
Benimde bi oğlum var temmuzda 3 yaşına girecek. Ben kız çocuk çok seviyorum Allah hayırlısıyla nasip eder inşallah
(803 puan) tarafından
İnşallah canım benim kızda 5 yaşında inşallah rabbim hepimize nasip eder.
(7,278 puan) tarafından
Inşallah.canim
0 oy
(854 puan) tarafından
kizim 29 ekim 

oglum 8 aralik 

ucuncude temmuz sonu agustos basi diyoz bakalim hayirlisi
tarafından
Ooo maşallah kız ben daha ikinciyi düşünüyorum:)
(854 puan) tarafından
benim ucuncu dogacak canim temmuz yada agustosta
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben hesaplasaydim da tutmazdı ama biri Aralık biri ocak oldu kızım 2 ay erken doğdu 
tarafından
Benim oğlumda bir ay erken doğdu normalde Nisandi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla ben burc hesapladım :) 
0 oy
(8,215 puan) tarafından
Kızım Mart 

Oğlum Ekimde doğmuştu olursa yine bir gun

kasim Aralık'ta doğsun istemem bir yıl büyük yazılır  2 ay için ona dikkat ederim yaparsam eğer bir gun:)
0 oy
(803 puan) tarafından
Valla yeterki olsunda ayı fark etmez 9 ay oldu hala uğraşıyor hamile kalcam diye
0 oy
(13,286 puan) tarafından

Kızım subat eşim mart oğlum Nisan doğumlular :)

Ben Aralık doğumluyum diyordum eşime Kasım ocak doğumlu istiyorum çocukları tam tersi oldu :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 174 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 538 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,406 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 246 göst.