+1 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (833 puan) tarafından

Şu an o kadar çok sinirliyim ki estagfur tövbe çekiyorum kimseye zarar vermeyim diye. Kayinbabamin sürekli bizden para istemesinden asalak gibi bizden gecinmesinden biktim. Evi olmayıp kirada olan biziz. Asgari ücretle geçinen cocuk okutan kira ödeyen biziz. 7 aylık hamileyim daha çocuğuma bir mendil alamadım kimse de neyin eksik neye ihtiyacın var demedi. Sebze meyve alışverişi yaparız mutlaka poşetin içinden ister 3 tane ver 4 tane ver diye. Demezler ki bunlar nasıl geçiniyor. Yeri geliyor canım istediğini zora girmeyelim diye söyleyemiyorum ama millet gelip rahatca sömürüyor. Tamam babasıdır verecektir ama şu zamanda şu durumda daha önemli ihtiyaçlar varken onlara vermesi canımı iyice sıkmaya başladı artk  :angry:

12 Cevaplar

+1 oy
(650 puan) tarafından
Çok haklısın ama iş eşinde bitiyor yok demeyi bilse onlarda bir ister iki ister baktı vermiyor bir daha istemezler
(833 puan) tarafından
Afedersin b.kunu yiyor ailesinin.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay dur sinirim çıktı yeminle 
(15,820 puan) tarafından
Sen sakin olllll☺️❤️
tarafından
Ahhaha sakinlestirici gibisiniz yeminle ahhahahha☺️❤️
0 oy
(5,164 puan) tarafından
Allah sabır versin 
(833 puan) tarafından
Amin inşallah gani gani hemde
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Herkes yaginda kavrulmali 

Anca kendine yetiyorsun 

Ha elinde olmuş vermissin o ayri bir konu ama yokken istemekte ne bileyim
(833 puan) tarafından
Şu durumda verilir mi sence. Kendilerinin demeleri gerekiyor cocuk doğacak ne ihtiyacınız var diye. Sorsan çok severler torunlarını
0 oy
(473 puan) tarafından
Çoookk haklısın bir yolunu bul 1 lira bile verdirtme onların vermesi lazım size öyle saçmalık olur mu ya. Anne baba emekli olmuş evleri var onlar artık ne bulsa çocuklarına verecekler böyle gördük çünkü böyle olması gerek. Zor durum olur Allah korusun bi borç hastanelik durum falan kimse ona laf etmez de pazar poşetindeki meyveye dadanan adam Allah'a havale et canım.
(473 puan) tarafından
Ben de eşimin ailesinden bir yardım görmüyorum onların da durumu yok ne verirler ne isterler ama kendi ailem ayda bir koli yapıp yollarlar memleketten dolu dolu. Harçlık yollarlar bana falan. Ya elinde olan verir olmayan vermez yapacak bir şey yok da kalkıp istemek nedir ya valla ben senin adına çok sinirlendim Allah sabırlar versin
(833 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum herkesi. Kocamı da dahil
0 oy
tarafından
Aynı benm kaynana geldi aklıma , allah sabır versin cnm 
0 oy
tarafından
Yemeyenin malını yerler. Onlara fırsat vermeden sen ye ayıp ya 
(833 puan) tarafından
O zihniyette olamam çünkü geçim sıkıntısını ailecek çekiyoruz tek kocam etkilense dediğinde haklısın ama olan ben ve 7 yaşındaki kızıma da oluyor
tarafından
İyi de senin düşünmen bir işe yaramiyor ki kocan sana güveniyor bence tutumlu fln diye. Savurgan olsan bak nasıl düşünecek. Aksini hiç görmedim. Nerde savurgan, gereksiz jarcama yapan , adamı kullanan kadın varsa kocası her dediğini yapar yine yaranamaz, ama tutumlu olunca hem sevilmez hem de senin kiyamadigini başkası yer. Kısma çocuğunun eksiklerini almakla başla.
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Kim olsa sinirlenir:angry:

(833 puan) tarafından
Doğumuma 2 ay kaldı daha ortada bişeyim yok. Sorsan acelesi yok der. Erken doğum olursa görürüm acelesi yok demeyi
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bu ne be otlakci gibi herzamanda olmaz ki
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Eşin ne diyor bu duruma

(833 puan) tarafından
Dünya bir yana babası bir yana ona gore
0 oy
(118,488 puan) tarafından
okuyunca bende gerildim
0 oy
(2,429 puan) tarafından
Bosyere hamile hamile üzülme alışmış kud.urmstan beterdir demişler büyükler alismslarsa geçmiş ola valla benim eşim bir ev parası yedirdi hala da yediriyor artık kafama takmıyorum kabullendim 

Allah a havale ettim bu dünyada kazandım sansınlar ahiret var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 601 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy