0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Oğlumu uyuttuktan bir iki dakika sonra oğlum bı anda çığlık atıyor ama çok şiddetli ellerini böyle açarak kasarak bı anda çığlık atıyor iki gündür böyle nedendir nereden çıktı şimdi bu ya nedir sebebi acaba ya 

5 Cevaplar

0 oy
(6,137 puan) tarafından
Kaç aylık cnm benim oglumda gündüz eger uyumazsa gece yorgunluktan uykuya gecemiyo uyuduktan 1 saat sonra bağırarak ağlıyor gözü kapalı şekilde 
(1,137 puan) tarafından
Benim oğlan 2 yaşında şuan bende de vardı onlar hemde çok sikygece en az 5 kere uyaniyordu öyle bağırarak ağlayarak gözleri kapalı şekilde geçmişti şimdi işte iki gündür geceleri ağlayarak yine uyanmaya başladı ve ayağımda salladiktan iki üç dakika belki de bir çığlık atıyor ama bağırmiyor veya ağlamıyor direk ince bir şiddetli şekilde çığlık atıyor anlamadım nereden çıktı bu ne güzel kurtulmustjm yine bozdu
(6,137 puan) tarafından
Bilemedim gece terörü diyolar bi de onu yaşıyor olabilir mi acaba
-Reklam-
0 oy
(626 puan) tarafından
korkutuyo olabilirler canım yada nazar değmişte olabilir ben inanırım öyle şeylere inanırım çünkü
(1,137 puan) tarafından
Bende inanıyorum canım ya var o nazar işleri valla
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim ki aynı şeyi 3 4 aylikken yapiyordu kundak ta yapsam başında bütün sureleri de okusam hicbi turlu geçmedi zamanla azala azala geçti 
0 oy
tarafından
Kaç aylık ki.? Bence diş ağrısına benziyor bu
(1,137 puan) tarafından
İki yaşında oğlanın bir tek en arkadaki dişleri kaldı çıkmayan
tarafından
Himm Allah Allah valla aklıma başka bişi gelmedi
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım gündüzleri cizgi film izlediyse korkmuş olabilir birde müzik kutuna nazar duası indir gece hepiniz uyurken yada cocugun tek uyuyorsa telefonundan ac kısık sesli olarak sürekli tekrar calsın sabaha kadar iyi gelir rahat uyur 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 376 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (8 puan) tarafından soruldu

374,667 soru

11,206,757 cevap

34,510 kullanıcı