0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hanımlar merhaba birşey danışmak istiyorum.bir yaşında çocuğum var. Ben çocuğum için özel videolar hazırlıyorum.  Benden iki yaş büyük görümcem var konuşmuyoruz. Hazırladığım bu videoları kendi annesinin whatsapından annesiymiş gibi yazarak istiyor. Tabi bende kayınvalidem istiyor diye atıyorum bakıyorum kızı paylaşmış altına  caps sözleri yazarak. Bu emek hırsızlığı olmuyor mu kendi dürüstçe gelse dese  istese hiç birşey demem. Ama böyle annesini kullanarak videoları alıp kullanması çok sinirimi bozuyor  sizce buna bişey demelimiyim. Bu seferde söylesem kayınvalidem tarafından ne var yeğenini paylaşıyor gibisinden yorumlayıp beni kötü gösterecekler yoksa ben abartıyor muyum bu durumu siz olsanız ne yapardınız.

Bu arada beş yıllık evliyim ve görümcemle çok iyi anlaşan biri değilim eşimi bana karşı dolduran biri açık ası bizi biraz kıskanan biri. Kendisi iki kere nişan attı bilmiyorum gerçekten nasıl davranmalıyım ya annesini kullanarak videoları alıp paylaşması sinir bozucu hem bnmle konuşmuyor ben kötüyüm ama videolarımı kullanıyor. 

Ve bu insan bana evlerine gittiğimde bura babanın evi değil rahat rahat hareket edemezsin dedi. Onu hiç unutmuyorum. Bu yüzdenfikirlerinizi çok merak ediyorum teşekkürler 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bız gorusmuyor anlasamıyor olabılırız sen halasıaın yegenını sevmene gormene karsı olsam bunu coktan yapardım o yuzden dolaylı yollardan boyle sacmalıklar yapmana gerek yok dırek benden isteyebilirsin de 
tarafından
çok mubarek bır yaştaymış yasına hürmeten ses etme oynasın oyalansın yazık :D
(42 puan) tarafından
İnan beş senedir sesimi çıkarmıyorum zaten ben çalışıyorum atandım kendisi atanmaya çalışıyor bunun mu kıskançlığı bilmiyorum ama eşimle kavga etmem bile hoşuna gidiyor bunu açık a belli etti eşime beni çok şımarttığını söylüyor bu kadar yüz vermemeliymiş bana VS. Böyle biri yani karakteri bu  şekilde olduğu için sinirleniyorum. Madem öyle niye videolarımı paylaşıyorsun resmini paylaş tamam ama konuşmadığın kişinin yaptığı şeyi niye paylaşıyorsun
tarafından
Hayati bedavadan yasıyor da ondan :D ınan boyle ınsanlar umursanmamak kenarda kdnı kendıne kudurmalı
(42 puan) tarafından
Ben hakkımı ona helal etmiyorum. Bana evlerinde bura babanın evi değil rahat hareket edemezsin dedi yaptığım şey de annesinin bulaşıklarını yıkarken ders çalışan hanımefendiyi rahatsız etmişim o Yüzden sinirleniyorum
tarafından
ohooo tam dayaklık
-Reklam-
0 oy
(48,820 puan) tarafından
gonderme sende aa silmisim falan de ☺️ baska video gönder ☺️
(42 puan) tarafından
Tavır yapıyorlar bu sefer ona da
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bunda bsy yok yigenini paylasiyo yani bundan para kazansa emek hirsizligi derim seninle anlasamiyo diye yigeninide sevmeycek dgl sen blki bay dersin diye annesinden istiyodur bnce takilma bu kadar aksine yigenini seviyo diye bsyde deme bnce
(42 puan) tarafından
Hayır kendisi de çok iyi biliyor birşey demeyeceğimi ben zaten sevmesine hiç karışmadım alıp komşulara götürüyor yine bişey demiyorum. Ama beni kötü gösterip geçmişte hala da öyle şimdi böyle şeyler yapmasına kızıyorum dürüst olsa hiç lafım olmayacak Böyle oyunlar basitlikler yapması kızdırıyor beni
0 oy
tarafından
Sırf bundan dolayı ne kadar kavga çıkması doğru bilemedim ... İster istemez mesele videodan başlar ... Nerelerden çıkar hiç gerek yok bence elleme paylaşsın hala sonuçta emek verip sanki  ne ki alt tarafı video takmayın böyle meseleleri
(42 puan) tarafından
Zaten kendisi ortada bişey yokken kavga çıkardı durdu beş sene bnei bütün akrabalara kötü gösterdi  yedirip içirince iyi oldum. Bir kere yedirmeyince bütün aileye cimri diye yaydı. Yani geçmişte çok şeyler yaşattığı için sinirleniyorum bende birbirimizi sevmiyoruz o yüzden Bi video bile batıyor
tarafından
Çok çok çok iyi anlıyorum usrasma yılan deliğine çöp sokma bence ... Seni sen biliyorsun sana yeter. .. amannn beni dünya kötü bilsin kendimi bildikten sonra ... Benim gorumcelerim beni annemin evine göndermezdi .. bide evli barklilar.  ... Şimdi el perçem hergun ararlar ... Çünkü ben yapmak istediğimi yaptım vijdanim rahattı. .. bana iş yapmaz demişler birşey bilmez demişler bilmem ne ... Ben kaynanama gittim dediler diye değil ben istediğim için evi kaldırıp indirdim ... Her gittiğimde yaptım insanlar gelip biz seni böyle bilmezdik dediler ... Nasıl bilirseniz bilin dedim ... Ben kimse için yapmadım kendim için yaptım ben onun yanında yiyorum içiyorum yaparım kaynanam iyidir ... Şimdi baktılar ben durustum arkalarından konuşmuyorum ne varsa yüzlerine ..  asla başkalarına oturup dedikodu yapamam şuan hariç:)  onlar suclansin banane emin ol gerçeği gorecek o da
(42 puan) tarafından
Zaten gerçekleri gördüğü için çekememezlik yapıyor
tarafından
Zamanla o da kalmaz emin ol
0 oy
(32 puan) tarafından
Paylaşması bence yanlış küs olduğunuz için değil ama ben kendi yeğenlerimi annesine babasına sormadan hiç bir yerde paylaşmıyorum. Mesela gelinimiz çocuklarının paylaşılmasını istemiyor büyük doğum günü yaptığımızda bile bize izin vermedi bizde saygı duyduk paylaşmadık.
(42 puan) tarafından
Bende bunu kayınvalideme söylediğimde  e sende paylaşıyorsun dedi bna. Ben paylaştığım için kızına da hak görüyor
(32 puan) tarafından
Şöyle birşey var ki sen paylaştığında sadece senin çevren arkadaşların görüyor. Gelinimizde paylaştı sadece görmesini istediklerimi açıyorum ben dedi ki haklıda bana göre çünkü ben paylaştığımda onun tanımadığı bir sürü kişi görecek.
(42 puan) tarafından
Evet ben bunu söylesem bana hep cephe alırlar
0 oy
(907 puan) tarafından
Aslinda yaptiginda hix bir sey yok, yigenini paylasmis bende yaparim cok seviyorum keratalari, bence sen kendi anlasamadigin icjn sevmedigin icin gozune batiyor, halasi sonucta o kadarda hakki olsin kiz takma birak paylassin 
(42 puan) tarafından
Evlerine gittiğimde. Bura senin babanın evi değil rahat rahat hareket edemezsin diye bana çıkışıp sonra yaptığım videoları paylaşması ne kadar doğru sizce
(907 puan) tarafından
O aranizdaki ozel mesele guzelim, cocugunun sizin yasadiklarinizla ilgisi yok, bende gorumcelerimle kustum iki yil konusmadim ama yigenlerini cok severlerdi ne zaman gormek isteseler gonderdim,fotoda paylastilar benim videyolarimida paylastilar ama biz hic konusmadik, bana yaptiklarida bin bir beterdi ama egerki sesimi etmediysem cocugum icindi , her coxuk anne ve babasindan ayri yakin cevresinden sevgi bekler ilgi bekler bizim cocuklugumuzda oldugu gibi, bu yuzden aralarina asla girmedim girmemde oglum mutluysa benim icjn sorum yok
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ben videolar yapıyorum ama bir yerde paylaşmıyorum izinde vermiyorum kızıma hemen nazar değiyor çünkü sende öyle diyebilirsin
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Kiz alt ustu cocugun vidyosu neresi emek hirsizligi olabilir yegeni yani bide vidyodan 2 kere nisan atmasindaki bagdastirma ne alaka yazdigin seylere pek anlam veremedim acikcasi
0 oy
tarafından
kaynanan da olsa atma videoyu biliyorsun ki görümcen istiyor atma 
0 oy
(119,578 puan) tarafından
birak tavir yapsin gonderme

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 168 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 291 göst.
0 oy
13 cevap 582 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,881 cevap

34,987 kullanıcı

...