0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

vallaa gercektennn onlarin gozunde boyleyimmm :)))

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ay valla aynisii askooo hahahah eşimin gözünde oylee prenses Diana kaynanamın gözünde çok çirkin bir katkı sjsjdhk
-Reklam-
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Bilmem kaynanama sormak lazım :D
0 oy
(839 puan) tarafından
Belki boyle degilimdir kaynanamin gözünde çakı bebek gibiyim ben ama kocamin gözünde biyle degul adriana lima gibi kariyam hah hdjdjjdjd
0 oy
(57 puan) tarafından
Bilmiyorum kaynanam bana bizim gelin sosyetik bizim gibi köylü değil narin o demişti hoşuna gitmedigim kesinde
0 oy
(15 puan) tarafından
Kocami bilmem ama kaynanam bu hamilelik seni baya cirkinlestirdi diyor
0 oy
(752 puan) tarafından

Aynen öyleyim bende valla bayram yada davet gelsin istemem valla kaynanamin çenesinden yoruluyom açıkçası kıyafetlerim öyle çok süslü değil benim ben sadeliği severim düz renk öyle alabulayi hiç sevmem çivir civiri  ilahiyat okudum eşarp tarzında illaki değişik baya uzun yapıyom önünü falan çoğu zaman kaynanam da şu kayan esarplardan tak der hiç sevmem kayar durur kafamdan hiç rahat edemem valla hemde göğüsleri ön plana atıyor o eşarplar hamilelikten dolayida sarktı illaki esarpi uzun yaptığım için öyle bı derdim yok ama ne zaman bayram seyran olsa esarbima tunigime laf eder beğenmez kaynanamda tam tersi çivir civiri giyin der o yüzden ne giyersem beğenmez   kendi giyimine bakmaz benim giyimimi beğenmez kaynana :D gözünde ne giyersem giyiyim böyle gozuktugune eminim

0 oy
(791 puan) tarafından
Tam tersi :)))?
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Gecen saglık ocagina gidiyorum bnde sişmr yelek war kaynanam da bu ne kadar bol bu nedir dedım eyısını al giyim kadın bana bilet yakiştirmıyor esim de tam tersi cok begsnır gıyımini hatta beraber gideriz fıkır soyler 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
İkisinin gözünde güzelim kaşıma gözüme on tane adam ölür haa ☺️☺️ çok mutevaziyim ♥️♥️
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kaynanam beni çok beğenir çok güzelsin falan der sürekli. hatta oğlundan bile güzel olduğumu söyler. Akrabaları gelinin çok güzel diyince çok mutlu olur ve onları doğrular:D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay yok kiz hakkini bu yönden yemeyim kadının:D hep derdi laf arasinda bi gelinim var masaalh pek guzel diye bi kerede kendi kizina sey diodu sende eda gibi giyinsene sacini oyle yapsana falan diodu yani her yonden kotu olan bu yonden iyiydi:D
0 oy
(2,692 puan) tarafından

O değil de bu kadının oyunculuğu müthiş yaaa nasıl giriyor role helal :D

0 oy
tarafından
Kaynanam vefat etti bilmiyorum gözünde nasılfim ama ben kendisini seviyorum
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Kaynanamla eşimde beni çok beğeniyor kaynanam hep güzelliğimi över ama bence ben o kdr güzel değilim utanıyorum o ovdugunde bare öyle güzel olsam diyorum
0 oy
(6,944 puan) tarafından
Büyük ihtimalle  :)
0 oy
tarafından
ha bide koca da kaynana gibi görüyorsa vahim
0 oy
(119,126 puan) tarafından
hajaja bu kadin super yaa dr lar dizisinden beri takip ediyom
0 oy
tarafından
İkisinin gözünde de prensesimmmmm sjsj kaynanam suslenmeyi kocaya ilgiyi bendne gördü kızları odun cunku
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ahaa ALLAH Seni bunu nerden buldun

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,066 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 928 göst.
0 oy
6 cevap 115 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu