0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kızlar kızım 2.5 yaşında üç gündür tuvalet eğitimine başladım sadece ben çişi kakasi geldiğini anlayıp koyarsam yapıyor onun dışında 3 gündür devamlı altına kaçırıyor asla söylemiyor çişi geldiğini kakasını da çişini de yapıyor lazımliga ama dediğim gibi anlayıp ben koyarsam çişin var mı diyorum mesela hayır diyor iki dk sonra altına yapıyor ne yapmalıyim ertelesem mi ki eğitimi valla evde kıyafeti kalmadı resmen

7 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende 1 haftadır o durumdayım benimki hep altına yapıyor inadına geldiğinde çiş felan diyor ama tuvalete yaptıracağım 1 haftadır defalarca makine çalıştırdım resmen her yer çiş koktu :) 
(996 puan) tarafından
Ay bizim de sidik akiyo resmen pacamizdan:D
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından

İlk 1 2 hafta öyle oluyor ıslaklığı hissedince Bi zamn sonra kendi huylanıylr değişmek ister, ondn çok siz sabırlı ve azimli olmanız gerekecek tuvalete gitmeyi öğrenn çocuk konuşamasada ifade edecek yolu buluyor kararlı olun devam edin :)kolay gelsin 

(996 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim umarım öyle olur
0 oy
(207 puan) tarafından
Bence kararlı olun. Osman gonulalin tuvalet eğitimi videosunu izlemeni öneririm 
(996 puan) tarafından
Bakicam mutlaka tesekkur ederim
(866 puan) tarafından
Bu doktorun herşey ini dinledim ama tuvalet bilgisindn bişi anlamadım, söylemle okey ama uygulama zorr
(207 puan) tarafından
https://youtu.be/qLvCv7AmwAE bu video mu canım? Bunu anlamadiysan hatice Kübra tongarı dinlemiştim oda güzel anlatıyor
0 oy
(868 puan) tarafından
Bende 5. Gündeyim dün söylemeye başladı. Kıyafetleri hemen yıkayıp asarsan sorun olmaz.  28 aylık şuan tam 2.5 yaşında bile değil. Dğn anne çişim var dedi bugün daha hiç kaçırmadı elhamdülillah. Kafada büyütmeye gerek yok Allah fıtratta böyle yaratmış mecburen rahatsız olup söyleyecek. Sabırlı ol derim daha çok erken 3.gün. 1 ayda tam oturuyormuş zaten.q
(868 puan) tarafından
Bi de sürekli çişin var mı diye sorma baskı altında hissediyorlar. 20,25 dk da bir götür
(996 puan) tarafından
Tamam canım sağol biraz daha deneyim bakalım
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Hayır diyorsa sen anlaki var çişi yarım saatte bir söyle yapar canım bende bırakma raddesine geldim şuan 6 gün oldu rabbimin izniylr yavaş yavaş alışıyor sakın bırakma sonra zorlaşıyor 
(996 puan) tarafından
Tamam canım devam edeyim inşallah olur
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Canım hazır değilse ara ver bende geçen sene 2.5 yasindayken başladım kafayı yedim aşırı aksiydi ve çok konuşması yoktu şimdi 3.5 yaşında bugün başladık bizde 3. Oldu anne çiş dedi ama tutamadı altını ıslattı asla kızmadım sürekli değiştim üstünü böyle böyle alışacak galiba bu sene çünkü geçen sene hiç böyle değildi malesef 
(996 puan) tarafından
Benim de konusmuyor kızım kelimesi var soru sorduğum zaman evet hayır der ama konuşmuyor ne yazık k i

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 290 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 209 göst.