0 oy
1,026 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar yıllardır hep bikini bölgemi koltuk altı bacağımı falan hep traşla aldım bikini bolgem kap kara afedersininiz ve asla kokten almıyor adayla alsam nasıl olur tarşla aldıgım için daha cok acıtır öneri verin ltfn

39 Cevaplar

+1 oy
(12,620 puan) tarafından

Cıllet:D.            

(44,840 puan) tarafından
Hahahahaaa
(12,620 puan) tarafından
Sjsjsjsj
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Allah ne verdiyse cok karisik cokkk:'(

(44,840 puan) tarafından
Puhahahahhah
(2,873 puan) tarafından
Hahahaah kız güldürdün beni  :))))))
+1 oy
(6 puan) tarafından
Ben küçüklükten beri jilet kullandığım için inanılmaz sertleşmişti lazere gittim şimdi tek tük çok ince çıkıyor onuda yoluyorum imkanınız varsa lazer öneririm iyi Bi yerde çünkü kalın kılları daha iyi görüyor lazer ve sonucu da güzel oluyor 
tarafından
Çok acıtıyor mu lazer tüm vücut mu gidiyorsun bende bikini bölgesi için istiyorum ama agdaya  daha çok dayanıyorum ağda gibi yoksa daha mı kötü ağrıyor ya
(6 puan) tarafından
Ağdayı bir kere denedim yapamadım lazer o kadar değil bence zaten ilk Bi iki seans acıyo sonra azalıp inceldiği için acımıyo
0 oy
(2,145 puan) tarafından
İlk bir iki denemede acır ama sonra alışırsın.
(898 puan) tarafından
Hayır cnm hiç acımıyor ilk defa aldıgımda hiç hissetmedim bile
(2,145 puan) tarafından
Ne güzel ağrı eşiğin yüksek demekki canım.
0 oy
(4,599 puan) tarafından
Epilasyonla aliyorum
0 oy
tarafından
Agdayla al kendin alamazsan kuaföre git ilk sonra kökler incelince kendin kolaylıkla alabilirsin
0 oy
(14,845 puan) tarafından
Ağdayla aliyorum. 1 ay rahat ediyorum. 
0 oy
(2,570 puan) tarafından
Ağda en güzeli
0 oy
(267 puan) tarafından
Ağdaya dayanamıyorum lazer epilasyona gittim azaldı ama bitmedi bende bıraktım. jiletle devam ediyorum 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ağda bir tik Belki daha iyi olabilir ama şu konuda hiç iyi değil mesela En azından jiletle de istediğimiz zaman hemen Banyoya girip temizleye biliyoruz fakat agdada Ben adada kullanın  ama jilet daha sağlıklı oldu benim için daha temiz oldu mesela ağdayı da beklemen lazım uzayacak uzayacak da belli bir zamana gelecek alınabilecek duruma Ondan sonra o da çok kötü bir görüntü En azından jilete de hemen istediğinde gidip temizleme biliyorsun ama ağdada hiç öyle olmuyor sürekli beklemen lazım belli bir boyuta gelebilmesi için tam temizlenebilmesi için fakat Yıllardır biz jilet yaptığımız için ağladı değil de jilet kullandığımız için inanılmaz kalın köklerimiz O yüzden de yani ona dayanabilecek bir insan varsa helal olsun yani günlerce dayak yemiş gibi ağrır morarır Ben söyleyeyim şimdiden böyle ettin yani bildiğin ezilmiş gibi olur 
tarafından
Kız melek senin yorumları ni çok bgniyorum ya çok guzl yorum yapyosn+++☺️❤️
(6,858 puan) tarafından
Sağol kuzum ozlestik ya nasılsın
tarafından
Rca ederm iyim canm saol sen nasilsn
(6,858 puan) tarafından
İyim bnde şükür
tarafından
İyi çok şükür cnm
0 oy
tarafından
veet. aldıktan sonra kızarıyor ama ertesi gün geçiyor.
0 oy
tarafından
Bende çok korkuyorum 
0 oy
tarafından
Cımbız bem beyaz ediyor canım . Bu aydan bikiniyide lazer yaptırmak istiyorum 
(2,873 puan) tarafından
Kız cımbızla kim  tek tek  alacak  hahahaha boynum kırılır valla
0 oy
(1,856 puan) tarafından

imagebimden bundan al iki kutu ben de senin gibiydim cesaret ettim aldım hiç acimadi

(2,876 puan) tarafından
Bende bunu kullanıyorum  çok iyi bu ama şimdi 15 tl
0 oy
(849 puan) tarafından
Lazerle çok şükür hallettim o sorunları..ağdayla başlarda acıtır ama sonra alışırsınız inşallah..
0 oy
tarafından
Kuaforw gıdıyorum agda yaptırıyorum kökten aldığı icin kararma falan hic bisey kalmadi tertemiz oluyor ve ağda geçte getiriyor
0 oy
tarafından
Yıllardır agdayla alıyorum evde. Büyük kolaylık
0 oy
(11,216 puan) tarafından
2 ay oncesine kadar agda. ama lazere baslayinca tras ve lazer olmali.
0 oy
tarafından
Epeydir jilet kullanıyorsan senin evde kendin yapman imaknsiz çok acır ve kanar ilk olarak bı koafore git şip şak bitiverir ondan sonra kendin al evde uzadıkça  kararmasıda geçer ağda yapınca koltuk altınada yaptır ben epilasyon kullanıyorum çok pratik oluyor 
0 oy
(19,705 puan) tarafından
Kuaförde :) 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 942 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 999 göst.