0 oy
1,514 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hadi Bi eş meseleside bnden :))) kizlar eşiniz sizden habersiz Bi kisin altininizi götürüp bozdursa işlerini halletse napardiniz?? Eşim benden korkuyor ama bunu yaparak daha çok korkmaya başladı :D

24 Cevaplar

0 oy
(2,032 puan) tarafından
Kıyameti kopartirim nedemek benden habersiz sorsun alsin ama.sormadan olmaz ki cok şükürki yapmazda zaten
tarafından
Hım iyi ztn istesrde vermez mişsin gibi geldi bna :))
(2,032 puan) tarafından
Yok kiz verdim 2 tane bilezik verdim hemde ☺
tarafından
:)) iyi bari
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esim benden habersiz.yaparsa kizarim demekki yanlis yaptigini blioki.bana solemiyo kari koca arasinda gizli sey olmaz
tarafından
Aynen oyle canım ama yazıgım geldi pek ses edemedim borca girmişti diye napalim sGlık olsun
tarafından
Saglik olsunnnnn bebegim uZulme.
tarafından
Yok kiz altinami üz0lücem eşime üzüldüm :(
0 oy
(93 puan) tarafından
Yapmisligida var hani:) valla sesimi cikartmadim hic. Utandirmak istemedim 
tarafından
Aynen oyle iyi yaptın
0 oy
tarafından
Bende habersiz olursa  tabi bozulurum ama bana dese bilmem düşünürüz :D
tarafından
Sen vermezsin :D sende o göz var
tarafından
Galiba da vermem :::D
0 oy
tarafından
Habersz yapmaz bndn izin alir hadi yapti diyelim cok acil bi isi vardir ondn izin almaya firsati olmamstr derm  cnku esime guveniyorum 
tarafından
Hım güvenmen güzel
tarafından
Evet altnlarmz lazm oldu kayinvalidemgle verdik esim izin istedi bnde verdm tekrar yapacaklrdi onun yerine araba aldi esim onun parasini odediler smdide esimle birikime basladk allahn izniyle bahce almayi dusunuyoruz
tarafından
Allah bereket versin inşallah canım
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yerine koyduğu müddetçe sıkıntı etmezdim benden habersiz arkadaşına borç vermişti sonrasında söyledi vermesi gerekiyorsa verir har vurup harman savurmaz oyuzden çokta onemsemem
tarafından
Bencede katılıyorum sana
0 oy
(749 puan) tarafından
Gebertirimm  valal gizli  ne isler yapiyor guvenmem bir daha bi borcu varsa soyler  birlkte oderiz . Zaten borcu olsada en bastan bilirim .
tarafından
:)) hımm iyimiş
0 oy
(771 puan) tarafından
Boş yere para harcamaz kolay kolay altını  benden habersiz bozduruyosa çok     mecbur kaldı derim bozuntuya vermem  çünkü ticaret yapıyo senet le işi oldu için  onu yüzüne vurmam  bana söyler   zamanı geldi zaman
tarafından
Aynen oyle canım bnmde eşim ticarette bazen bakiyosun eli dolu bazen boş :)
(771 puan) tarafından
Aynen öle Vala bazen cebi dolu gelir bazen boş  gelir  .oyuzdn   borç arc  onun cebinden geciyo
0 oy
(119,168 puan) tarafından

Hayatta yapamaz benim altinlarim kasada kasada benim uzerime hahaha garinti yani o takilari imam nikahimda hocaya mehir olarak gosterdi acikda alyans la tek tas harici bisi yok onlarda cok para etmez :D

tarafından
Ooo iyimiş kiz fena gelin :D
(119,168 puan) tarafından
Yaaa bi o uyanikligi yapabildim banakaya kaynana geldi illa benim ustune olcak kasa dedi gisedeki memurla yanliz kaldim abla dugun takim o da kaynanam sakin onun ustune yapma kurban oluyum dedim memur kaynanaya altin kiminse kasa onun ustune olur dedi morardi kaldi kadın çok sukurler olsun kaptirmadim hayat guvencem onlar benim ;))
tarafından
İyi yaptin canım valla kimsenin işi belli olmuyor bide para görünce tabi
0 oy
(6 puan) tarafından
Ben düşük yaptığımda hastanede yattım altınlarımıda eşime vermistim eve gotürsün diye hasataneden  çıktığımda yuzuklerimden birini bozmuştu kredi borcunu ödemek için iyi yaptın aşkım dedim anlayışla karşıladım bana daha iyisini aldı 
tarafından
Hım iyi ozmn aldıysa erkekler giriyor borca eşlerini üzmemek içinde soylemiyolsr telafisi olunca iyi oluyor
0 oy
tarafından
Kıyamet kopar desin ben zaten veririm ihtiyacı varsa 
tarafından
Ama habersiz yapmaz çünkü yerini bilemez:D
tarafından
Sakladin demi işi düşerse bulur valla
tarafından
Yok valla bana demeden yapamaz öyle bişey napicagimi biliyo çünkü dese veririm ama çok şükür çalışıyor gerek kalmıyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Benden habersiz yapsa kıyamet kopar. Ama ben ona istedi 'hepsini' verdim.
tarafından
İyi yaptın canım insan o zmnlarda eşinin borça girmesini istemez valla bazıları hiç vermiyor
(774 puan) tarafından
Evet verilmeyebilir de aslında. Ama ben vermekle hata ettim. Hepsi gitti. Ben yemedim başkası yiyor.
tarafından
İnsanin huzuru olsun altını olmuşta nolmuş
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Korkmaz ama onun bnm olduğumu bilir dokunmaz ihtiyaci olsa sorar alır
0 oy
(77 puan) tarafından
Onu o işlerin içinde gömerdim: ))))ama o benden korkar hayata cesaret edip almaz ;))
0 oy
(800 puan) tarafından
Bir sey demem ama gizledigi icin üzülürüm  yaa 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bozdurduğu gibi yapsın deriim valla

Ne demek öyle habersiz iş bana ait olan şeyii

Cok sukur esimle hesap kitabi beraber yapariz cogu kez bozdurup borcu kapatalim diyende benim 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
2 bilezigimi aldı ama rızamı alarak imam nikahı onlarn üstğne kıyılı çünkü alırken bile kaç drfa sordu rızan var mı yoksa almycam diye verdim bende şimdi alıp yerine koydu zaten habersiz almaz alsa da kıyameti koparırım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Habersiz yapmaz çünkü vereceğimi bilir bu kpnuda fazla salağım 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Kafasının etini yerim tabi bozduracak altın olsaydi
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Benden habersiz yapmasını istemem eşiz sonuçta gizli saklimiz olmamalı kızmazdım ama alınırdım çok :ermm:

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 724 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 206 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 388 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.