0 oy
880 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızlar kocam çok horluyor 5 yıldır alışamadım uyuyamıyorum ya babam çok horlardı annem bana ninni gibi geliyor derdi ben niye, alışamıyorum yok mu bir yolu :) 

29 Cevaplar

+10 oy
tarafından

2 yıldır alıştım artık canim baktim olacak gibi değil bende artık eşlik ediyorum koro halinde horluyoruz :D

(752 puan) tarafından
Ben horlamaya başlayınca benim herif ayağımla elinle neresi denk gelirse vuruyom o uyanınca direk gözümü kapatıyom uyku sersemj vurmusum gibi o sıra uykusu açılır gibi okuyor 5 dk neyim horlmaaz o arada uyudum uyduym uyumadım mi yandım ❤️ :D
tarafından
Puhahahaaaaa Allah iyiliğini versin kız neler çekiyoruz beee zamanla alışırsın inşallah sende ☺
(1,988 puan) tarafından
Siz yanınızdaki kocanızı cekemiyonuz ben napayım elalemin adamının horultusunu cekiyom
Mubarek yan daireyle yanyana yatak odalari duvarlarda ince ohooo adam butun apartmana ücretsiz halk konseri veriyo resmen
tarafından
Hahahaa senin işin daha zormuş lütfiş ☺☺☺ ben alıştım artık hiç bir şey demiyorum koro halinde bizde devam ediyoruz canim ☺☺☺
(13,833 puan) tarafından
Hahaha hulys:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor ilaç veriyor galiba ama faydasi varmi bilmiyorum. Anneme vermisti tadi kötü oldugu icin icmedi annem
(564 puan) tarafından
İşin tuhaf tarafı eşim hayatta kabul etmiyor horladığını
(39 puan) tarafından
Videoya cek :)
tarafından
Horlayan kimse bunu kabullenmez zaten :D derin uykuda horluyorlar
0 oy
(12,494 puan) tarafından
7 yıl olacak alıştım şükür ben inşallah sende alışırsın ;) 
(564 puan) tarafından
İyi 2 yıl kalmış çoğu gitmiş :)
(3,551 puan) tarafından
En güzeli brihtgt rite al taksın burnuna rahat edin.
0 oy
(4,390 puan) tarafından

kardeşim aklima geldi:D. oda uyurken horlardi yastik koyardim ağzının üstüne;D lslfkl

(12,494 puan) tarafından
Sen direk boğmaya teşebbüs etmişsin ;l
(4,390 puan) tarafından
zaten uyaniyordu ndndndn;D kavga ediyorduk
0 oy
(587 puan) tarafından
Bende eşime diyodum sonra megerki bende horluyormusum kilodan hep bunlar :))
0 oy
tarafından
Horlamanın çözümü var.

Ama ağız şapırtadmanin yok. Benim eşim bildiğin yemek yiyor sabaha kadar ve dişini gıcırdatıyor. Alıştım. 
(1,786 puan) tarafından
Oda kötü ya
0 oy
tarafından
Çok rahatsız olduğumda uyandırıyorum o da pozisyonunu değiştiriyor ya da uyandırmıcaksam da yatakta sert hareket ediyorum o da değiştiriyor kendini. 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Burun bandı alın canim horlamayı kesiyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kulağına tıpamı  ne diyorlar onlardan  al tak kız bide esin doktora gitsin tada burun bandı falan deneyin 
(564 puan) tarafından
kulağıma tıpa taksam bebek ağlayınca duyamam ki canım
0 oy
(979 puan) tarafından
Valla bn cocuklarin aglamasinda uyumyrum koca da hrlayinca durtuyorum yan dön horlama fln die
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Biz üç yıldır ayırdık yatakları sonrada ne rahatmış böyle dedik zayıflarsa geri yanıma alırım ama asla uyuyamıyorum kabus görüyorum herkes bir değil uyuyan var uyuyamayan var 
tarafından
3 yıldır ohaaa
(1,786 puan) tarafından
Hee çok rahat kız yayıla yayıla yatıyom herifimde salonda :))
tarafından
Nasıl dayaniyon kizz
(1,786 puan) tarafından
Neye kız:) Adam iki adım ötemde zaten
0 oy
tarafından
Ben 2 ayda alıştım 
0 oy
(492 puan) tarafından

Ondan önce uyu :D

0 oy
(119,388 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(611 puan) tarafından
Ondan önce uyu yada çok uykun gelince yat benim ki dişlerini birbirine sürtuyor horluyor konuşuyor sakın gecesi yok adamın sessizlik olduğu zaman iyimisin diye uyandırıyorum 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bende alışamam kendim horluyorum zaman zaman her zaman olmasada dürter beni ben bazen onun uykuda aldığı derin nefese bile alışamadım 12 senede :))
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Neden alışmaya çalışıyorsunuz ? Eşiniz bir zahmet bu sorunu çözmeye çalışsın birkaç yöntem var doktora giderse çözülür.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
10 yil oldu 10 ;)  10yildir uyumuyorum. Tedavi de olmuyor. Çogu zaman elim agzinda uyaniyiroz. Cenesini sıkıyorum, ama o hiicc orali olmuyor uyumaya gecince kaldigi yerden devam.
0 oy
(839 puan) tarafından
Benim kocamda horluyor ya bazen onun sesine uyuyom bazen cekilmeyecek gibuyse burnunu sıkıyorum muhtemelen geniz eti var kocanda kuzum 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Uyurken sessizliği sevmem evlenmeden önce abim horlardi.simdi eşim horlar arada sesini duyunca kendimi güvende hissederim.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 465 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 461 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 336 göst.