0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Annemlerle farklı şehirdeyiz aramızda maksimum bir saatlik yol var. Dün geldiler bugün gittiler garaja bıraktım yakın yürüme mesafesinde. Dönüyorum şuan oğlum bebek arabasında hala arkalarindan çocuk gibi ağlıyorum 4 yil doldu hala alışamadım. Gözlerim dolu dolu kirpsam dökülecek yolda .. çok zor ya 

14 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından

Eminim çoğu kişi öyledir canım :(yalniz değilsin yani♥️canları sağ olsun da gidiliyor geliniyor hayatın bir kuralı buda demek ki

tarafından
Öyle canım çoğu insan ayrı şehirde şükür ki aramızda uçurum yok bir saatlik ama işte hayat şartları her zaman gelinip gidinmiyor
-Reklam-
0 oy
(10,537 puan) tarafından
12 saat yok var ailem gelemiyor ben gidiyorum yanlarında kalamıyorum senede bir kere gidip en fazla 1 hafta kalıyoruz ben de çok zorlaniyorum çok ağlıyorum 3 buçuk sene oldu
tarafından
Kıyamam ya çok zor Allah'ım uzun ömürler versin
(10,537 puan) tarafından
Amin cnm inşaallah
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Ben niyese kendi evimi ariyom illa ya ilk bı sene bende öleydim şimdi 7 yıl oldu oraya gidince evimi arıyorum kendimi bı eve atsaydim diyorum insanın kendi evi gibiside olmuyo yaa
tarafından
Evet o konu öyle ama ayrılırken insan üzülüyor bilhassa annemler bize gelip gidince kötü oluyorum nedense
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bilirim o duyguyu bende gurbetteyim 7 saatlik mesafe var benimde 4 bitecek ama halen vedalaşırken aglarız :(
tarafından
Sizin daha uzunmuş ya :/
0 oy
(7,687 puan) tarafından

Ben de öyleyim yine sansliymissin 1 saat iyi bizim 4 saat var ve annem çalışıyor bu yılın neredeyse yarısını annemde geçirdim eve dönesim gelmiyo şu uzaklık olmasa ne güzel :'(

tarafından
Keşke yakın olsalar benim annemde çalışıyor haftasonlari görüşebiliyoruz oda her zaman değil :/
0 oy
(3,729 puan) tarafından
16 yıldır ailemden ayrı yaşıyorum ama hala her ayrilisimizda ağlıyorum
tarafından
Aynı ben seninki bide çok uzun bir süre :/ Allah ömürlerini uzun etsin
(3,729 puan) tarafından
Evet üniversiteyi kazanınca bir gittim birdahada dönmedim sonrada evlendim hep gurbet
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Çok zor canım yaa aranda bir saat varmış en azından bizim 24 saat bizde memlekete geldik annemlerin yanına tasinacaz dizinde gitme şansınız varmı
tarafından
Evet şükür az mesafe var ama o bile yetiyor icimi sıkmaya çok özeniyorum ailesi ile yakın oturup gündüzleri annesiyle çay kahve içenlere . İzmir'de annemler Bornova merkezde orda ev fiyatları çok yüksek en az 2bin eşimin orda düzgün iş bulması lazım bir ara denedik başvuru falan yaptık haber gelmedi gelen yerler de asgari ücret. 2bin kira verince geriye kalacak bin TL. Ben çalışayım dedim çocuk var annem şuan çalışıyor emekliliğine az kaldı. Gene kaldık yani :/
0 oy
(770 puan) tarafından
13 saat var aramızda üstelik tasinali 3 ay oldu son çocuğum ve çok düşkünüm bende aynıyım :( smdi senede 2 kez belki gorusebilcez :(
tarafından
Ay Allah'ım ya :/ Allah'ım uzun ömürler versin hepsine
(770 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kaç yıl olsada bende öyleydim  bı gün ağlardım gittiklerinde  
tarafından
Bende öyleyim ya özellikle annemler bize gelip gittiklerinde çok kötü oluyorum. Onlardan dönerken bu kadar kotu olmuyorum
0 oy
(13,075 puan) tarafından

18 saatlik yol farkı vardı şimdi 2 saate düştü mesefr geçen geldiler günlük dayimlarla  gittiler evde hüngür hüngür ağladım benimde 3.5 yıl oldu evleneli :(

tarafından
Çok zor ya ayrı kalmak yaşları ilerledi insan korkuyor ne bileyim Allah'ım uzun ömürler versin onlara gurbetlik gerçekten zor
0 oy
(453 puan) tarafından
5 sene olduk aramızda 10 saatlik yol var, hala deli gibi ağlıyorum ayrılırken
tarafından
Senin daha uzun ya Allah'ım uzun ömürler versin hepsine
(453 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(119,426 puan) tarafından
banada 3 yil olcak bende alismadim benim ailem gelemiyo bile dusun beterim beteri var
tarafından
Öyle kuzum şükür gene halime
0 oy
tarafından

Ben ilk zamanlar oyleydim o kadar yanlız kaliyordum ki onlar gidince ama sonra zamanla alıştım ya kızım var eşim var yanimda dualarında varım benxe onların biliyorum <3

tarafından
Ben nedense alışamadım ya bide oğlumu en çok görmeyi hakeden onlar ama en az gören onlar :/
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Ben hic uzulmedim ayrilinca aileme duskun biri olmadim hic bu herhalde bir avantaj ama herkes uzuluyor gercekten. Anne de olsan buyuyemiyorsun onlarin varliginda hep cocuksun

Allah yardimcin olsun
tarafından
Torununu en çok onlar görmeyi hakediyor inanır mısın ama en az gören onlar oluyor

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 881 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 463 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu

380,580 soru

11,394,896 cevap

34,912 kullanıcı