0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından

3 aylık bebeğimin kalbi durdu ilaçla düştü ama parça kalmıştı vakumlu Kürtaj oldum, ama hala hamileliğimin sonlandığına inanmıyorum :'(çok kötüyüm, elimi karnıma koyuyorum birden bebeğimin düştüğü aklıma geliyor, bide üstüne görümcelerimin eşimi doldurmaları eşimin onlara inanıp beni kırması, gerçekten artık dayanamıyorum, destek beklerken tam tersini yapıyorlar , kürtaj Oldum biri arayıpta demedi geçmiş olsun , bn kötü biri değilim ama neden bana bunu yapıyorlar

7 Cevaplar

+1 oy
(25 puan) tarafından
Bende 11 haftalık kürtaj oldum kalbi durmuştu seni çok iyi anlıyorum ama elden gelen birşey yok biz bizi öldürsekte o bebek geri gelmiyecek o yüzden Rabbimden hayırlısı böyleymiş etrafı takma ne derlerse desinler ama bir anne kadar düşünemezler içinden bı can gidiyor gel o anneye sor :( 
(299 puan) tarafından
12 Mart'ta randevum var kadın doğuma bklm doktor ne diyecek, bnm bı hafta önce kürtaj oldum , gebelik istiyorum ama işte korkuyorum, dahiliye ye de gidecem çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
(25 puan) tarafından
Aksatma deidigim gibi kan pıhtılaşma olunca düşüyor benimde öyle oldu
(299 puan) tarafından
Bnm 4 gün önce ki tahlilim de ne düşük çıkmış ne yüksek orta yani
tarafından
PLT benimde hep yüksek çıkıyor ama bende hiç birşey çıkmadı . 450 üzeri hep. Doğumda bile 186 ya anca düşmüştü . Gebelik boyunca demir vitamin hiç birşey kullandirmadi bana doktor
(299 puan) tarafından
Bnmki bebeği patalojiye gönderdiler , 2 ay sonra konuşuruz doktor dedi , ama doktor dedi büyük ihtimalle bebekte bı sorun vardır
-Reklam-
0 oy
(7,434 puan) tarafından
35 haftalik kalbi durdu benim bacim bi sekilde atlatiyorsun ben yeni gebelikle atlattim o gunleri
(299 puan) tarafından
Yeni gebelikte sorun çıkmadı dimi, çok istiyorum ama olmaz diyorlar,yada gene öyle olur diyorlar
(7,434 puan) tarafından
Ozelde her gafta kontrol edildim cnm ozelde dogum yaptim devlete guvenmedim
(299 puan) tarafından
Banada rabbim bu sefer nasip ederse özele gidecem
(7,434 puan) tarafından
Oskopar kan sulandirici falan vuruldum cnm erken dogum onleyici igneler 4 4 luk kontrol altinda dogdu bebegim sezeryan oldu ama olum riskine karsi
(299 puan) tarafından
Bn bunları kontrol de doktora söyliyim ona göre hamilelik düşüncem
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim de 10 ay olucak neredeyse doğup 4 gün yaşayıp vefat etti benim oğlum da inan bir şekilde hayatına devam ediyor insan ama asla aklından çıkmıyor benim 2 yaşında bir oğlum daha var ona kendimi adadım çünkü ben ne zaman ağlarsam geliyor hissediyor seviyor beni güldürmeye çalışıyor rabbim sabır versin inşallah evlat acısı çekenler bilirler eşimin ailesi yanıma bile gelmedi benim tüm ailem akrabalarım mezarlığa bile geldiler uzaktan eşimin ailesi yakın 2 sokak arkada olmasına rağmen gelmediler bebekmiş daha kucağıma almamışım emzirmemisim fln hep boş laf yaptılar iyi ki de gelmediler :(
(299 puan) tarafından
Pislikler ya , kıyamam sana bn doğurmadan bu kadar üzülüyorum bide sen doğurmuşsun , boşver onları bn hepsini sildim , rabbim diğer evladına uzun ömürler versin inşallah, peki tekrar denedinmi gebeliği
0 oy
(26 puan) tarafından
Gectiğimiz mayıs  ayında yenidoğan 16 günlük oğlumuzu kaybettik ve  bir kaç ay sonra tekrar hamile olduğumu öğrendik içimde ihanet etmiş gibi bir his var bu bebek doğunca sevebilecek miyim bilmiyorum çok korkuyorum belki aranızda lincleyen olur neden hemen bebek yaptınız die bizim için çok zor bir sürec hayatıma son vermeyi bile denedim ama eşim acımızı bi nebze olsn dindirir dedi öylelikle yani yarın cinsiyet öğrenmeye gidicem detaylı ultrasona
(26 puan) tarafından
Çok zor allahım düşmanımın bile başına vermesin her hafta mezarına giderdik havalar soğudu diye gidemiyorum yağmurlu içim huzursuz belki karnımda ölseydi tamam üzülürdüm ama bu kadar olmazdı kokusunu hissetmek felan cok ayrı bişi ben beneğimin ölüsğnü pusete koyup getirdim ankaraya sevk yapılmıştı memeleketimize getirdik
(299 puan) tarafından
Ayyy tüylerim diken diken oldu
(26 puan) tarafından
Sen birde bizi düşün  anlatma fırsatım olsa o süreci anlatsam
(299 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah
(26 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(771 puan) tarafından
soyle dusun Allah gostermesin ya dogduktan sonra birlikte zaman gecirdikten anilar biriktirdikten sonra kaybetseydin inan ki daha zor olacakti nasipte bu varmis boyle olmasi gerekiyormus insallah tez vakitte tekrar hamile kalirsin ve yavriunu saglikla kucagina alirsin soylenilenleride kafana takma bosver aramayani sende arama onunda insanligi o kadsrmis demek ki
(299 puan) tarafından
İnsan değiller zaten, ama bn çok temizlik vs yaptım o yüzden beni suçluyorlar
0 oy
(7,358 puan) tarafından
ben 5 tane düşük yaptım canım 1  tane kurtajım var aralarında cok zor bişey aile desteği cok önemki destek olmaları lazım benim eşim beni hic suclamadı annem babam destek oldu şükür sonra bir oğlum oldu şimdi yine hamileyim tabi.unutamasın o zamanları ama yaşamak zorundasın Allahın vardır bi bildiği
(299 puan) tarafından
Bı tedavi vs gördünüz mü, lütfen bana yardımcı olun kafa çok karışık
(7,358 puan) tarafından
canım ben bursaya gitim bi doktora cok iyi ilgilendi pırtılaşma sorunu ve ünsülin direncim varmış bunlar hamile kalsam düşüğe neden oluyomuş ilaclar kulandım bi süre sonra gecti
0 oy
(1,546 puan) tarafından
İki kez yaşadım bu durumu maalesef ki Allah yardımcın olsun canım bu şekilde çok düşünürsen bu psikolojiden çıkamazsin ne diye dolduruyorlar anlamadım ne alaka yani bile isteye mi yaptın sanki eşin de kime bakıyorsa onların yanına gitsin 
(299 puan) tarafından
Bn çok temizlik vs yaptım o yüzden ben yapmışım , bide bn bı daha olmiyacak diye çok korkuyorum
(1,546 puan) tarafından
Birdaha olur canım bende öyleydim üçüncü de tedavilerle oldu ama hep yattım dokuz ay sende birdaha olursa birak temizliği kalsın bazı kadınlar hassas oluyor maalesef yapma iş falan boşver
(299 puan) tarafından
Kızımda her işi yaptım ama bişey olmadı, aynı devam ettim bunda da ama hata yaptım, inşallah rabbim nasip eder, bnm ilk düşük ya tedavi uygularmı doktor
(1,546 puan) tarafından
Sanmam canım ayrıca iş yapmayla bebek düşmez
(299 puan) tarafından
Bilmiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 336 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 880 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 465 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...