0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dhjdjd
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Biraz abarttığını düşünüyorum. Önemli olan burda eşinin tutumu ve davranışı. Görmezden gel sen böyle yaparak kafana taktığını canını sıktığını belli ediyorsun. Birak ne hali varsa görsün. Öyle düşünmesine izin verme. 
tarafından
Görmezden gel konuşma cvp verme muhattap dahi olma belli ki bilinçli yapıyor. Böyle yapan düşünen biri için canını sıkmaya değmez demek istediğim o.
(301 puan) tarafından
Haklısın canım aynen yapmam gereken o zaten
tarafından
Senin onu takmadığını görünce vazgececektir. Sende keyfine bak eşinle o ne yaparsa yapsın seni etkilemesine izin verme. Sadece seni yıpratır başka bir şey değil .
(301 puan) tarafından
Ne kadar yıprandığımı biliyor zamanında o konu için, bu kadar kötü olunmaz ya Rabbim büyük, çok teşekkür ederim canım söylediklerin için, bundan sonra o yokmuş gibi davranacağım böylesi daha iyi olacak sanırım
tarafından
Ne demek canım. İşte oda senin kafana taktığını seni üzeceğini bildiği için yapıyor olabilir. Sende böyle canını sıkıp kendini yıpratma bırak niyeti neyse belli olur.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaş kaç gorumcenınğ
(301 puan) tarafından
22 yaşında
tarafından
KocAnın haberı var mı bu durumdan
(301 puan) tarafından
Biliyordu ama eşim uyarsa bile görümcem asla dinlemiyor inadına daha çok üstüme geliyor
tarafından
Nıye yapıyor kı bunu senı mı kıskanıyo
(301 puan) tarafından
Bilmiyorum amacı benimle uğraşmak işte ben Allah’a bıraktım, bu kadar kötü kalpli olunmaz
0 oy
tarafından
Rabbim akıl versin insallah 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende bazı şeyleri insanın gözüne sokarcasina yapanlardan gicik alıyorum
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Görümceni kandıran o kız olabilir mi peki? Yanlış yspmış görümcen nolursa olsun.
(301 puan) tarafından
Herkes herkesi kandırsın o zaman ne alaka o da kanmasın öyle bişey olsa bile
(752 puan) tarafından
Kiz bana da anlatın nolmus  kim kimi kandırmış
(301 puan) tarafından
Canım eşimle sevgiliyken bi kız yüzünden aramız bozulmuştu kuzum ailesiyle eşimin ailesi de görüşüyorlardı, neyse ama görümcemin kızla samimiyeti yoktu bana diyordu ki bence o kız abimden hoşlanıyor diyordu sonra nişandan sonra gitti kızla bildiğin  kanka oldu görümcem bi ara görüşmeyi kesmişlerdi ben pişman oldu herhalde diye düşünüyordum ama şimdi yine görüşmeye başlamışlar. Fotoğraf paylaşmış.
0 oy
tarafından
Bu neee anlamadım 
(301 puan) tarafından
Canım eşimle sevgiliyken bi kız yüzünden aramız bozulmuştu kuzum ailesiyle eşimin ailesi de görüşüyorlardı, neyse ama görümcemin kızla samimiyeti yoktu bana diyordu ki bence o kız abimden hoşlanıyor diyordu sonra nişandan sonra gitti kızla bildiğin  kanka oldu görümcem bi ara görüşmeyi kesmişlerdi ben pişman oldu herhalde diye düşünüyordum ama şimdi yine görüşmeye başlamışlar. Fotoğraf paylaşmış.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 125 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 505 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 536 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 533 göst.