0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından
tarafından kapalı
Burası sizin tapulu malınız değil tamam mı kendini bilmez merhametsizler 3 aylık bebeğe çok üzülüp post açmıştım postuma iğrenç şeyler uyarılar verip kapattılar kızlar 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yaparlar. 

Hatta uyarı verenler gelir şimdi sana haklısın der 
(158 puan) tarafından
Aynen canım ikiyüzlüler
-Reklam-
+1 oy
(7,275 puan) tarafından
Bile bile niye giriyor ki bu dangozlar ? Girmesinler madem illa kilciklik yapacaklar...
tarafından
+++++ artiladim seni tatliiimm
0 oy
tarafından
Canım tekrar tekrar aynı konu paylaşıldı o yüzden herkes gördükçe bir daha uzuluyor o yüzden uyarı veriyorlar beddua etmeyin 
(158 puan) tarafından
Canım uyarı olarak yeter be, bu kaçıncı baskı, üzüntünü içinde yaşa gibi şeyler yazmışlar beddua etmiyorum
tarafından
Yani o şekilde yazmaları da hoş değil
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kız gece gece niye beddua ediyon ne gerek var?
(158 puan) tarafından
Kız  çok zoruma gitti bacım
(2,803 puan) tarafından
Olsun haklısın ama beddua etme burası sosyal alan üzülme burası icin ❤
(13,203 puan) tarafından
Bence de gerek yok gün içinde 20 kez sizin yüzünüzden izlemeye ihtiyacımız yok. Her önüne gelen açıyor. Yazık bize de. Muhtemelen ben de verdim uyarı yazık hepimiz anneyiz.
(2,803 puan) tarafından
Ben çok kötü oldum aklımdan cikmiyor keşke izlemeseydim :(
0 oy
tarafından

Evet bu konuyla alakali bende post acmistim "Ya siz neyin kafasini yaşiyorsunuz ? O bebeğin videosunun burda paylaşilmasi bana da rahatsizlik verdi sonuçta burda hamileler emzirenler lohusalar var. Burda paylaşmak yerine twitter instagram facebook gibi daha cok insanlarin olduğu platformlarda paylaşim yaparsaniz daha etik olur. Ama mesela bu olayla ilgili iyi haberleri verenler yada bu olayi kinayanlara neden uyari atip post kapattiriyosunuz ? Sirf egolarinizi tatmin etmek icin uyari atip post kapatip linç ediyosunuz bunun başka açiklamasi olamaz. Bir sürü uyari verip linçlenecek post varken insanlarin iyi haberler verdiği fikir aldiği fikir verdiği muhabbet etmek için acilan ABSÜRT olmayan postlara bunlari yapmaniz çok saçma yani. O gün kimler eşiyle boyle diye post açtim linc yedim eyvallah mic mic dediler sahte sevgi dediler buna da eyvallah. Ee neymis 1 hafta önce ayriliyorum diye post acip bugun bunu paylasmam sahtecilikmiş ne alakasi var eşimle ciddi bi tartisma yasadim senden ayrilcam dedim sinirliydim burda da sizinle dertlesmek icin paylastim sonradan aramiz duzeldi özürünü diledi. Yani anlamiyorum neyin kafasiyla linç ediyosunuz insanlari hakli olan linçlere birsey demiyorum ama hak etmeyen insanlara da linc uyguluyorsunuz. Yazik gercekten egolarinizi tatmin etmek için yaptiğiniz bu eylem çoook büyük bir saçmalık. Keşke uygulama yöneticileri bu gereksiz uyarilari linçleri vs görse de kisitlama getirse ayrica şuda dikkatimden kaçmadi burda eski olan kadinlarin bazen yanlis ifadeleri oluyo ama sirf eskiler diye popülerler diye tanidik insanlar diye asla linc uyari vs yok....

Şimdi buraya da gelir linc tayfa bakalim kim nerden vuracak.... " Bu şekilde 6 tane uyari yedim hemde tahrik ve hakaretten ☺️☺️ 

Beddua etmeye gerek yoktu ama bence haksizlik olmuş
tarafından
Kiz belki de cevaplarimi falan hiç okumadı cinsellik postlarını boş gecmiyorsun oda günah demeye getirdi ama dedigin gibi biseyelr öğrenmek veya öğrenmek içinse cinsellik konuşmak normal yani. Ben sonuçta hiç bi sekilde özelimi dökmedim buraya. Baktı vuracak bişey bulamadı ordan vurmaya çalıştı. Onu da bulamasa kalp kırıyorsun oda günah derdi herlade kendi işlediği günahların hattı hesabı yok bende girdim bütün postlarını okudum benim bi acigimi buldu hemen onu yapıştırdı
tarafından
Saniyolar ki cinsellik ayip bişe kendileri evde put gibi oturuyo heralde ☺️ burda ne postlar okuyoruz valla kocasini aldatan mi dersin yada kocasinin aldattigini ogrenen mi dersin bebeğini aldirmak isteyipte burda bizden gaz vermemizi bekleyen mi dersin ay neler neler o tarz şeylere gelince hepsi mütevazi ama gercek bi konuya gelince hepsi panter emel kesiliyo başimiza. Diyorum ya hepsi burda egolarini tatmin ediyolar sanalda bi işler başarabiliyolar gercekte yuz yuze gelsek hic biri bise beceremez yazik kafalarina gerçekten yaa simdi gelir linc tayfaaa ☺️☺️
tarafından
Aman işte ego tatmin etmek icin başka şey değil
tarafından
Kız burda kaplanlar evde kuzular onlar :)
tarafından
:)))))))
0 oy
tarafından
Bebek yoğun bakımda tedavi aldinta imiş hala beyin kanaması devam ediyormuş 

Çeken de anne imiş nadil bir vicdan alsana elinden adamin
tarafından
Ya bacım adam bir vurdu bebek ağladı iki vurdu ağladı üçüncüye videosu batsın ha alsana elinden sen nasıl annesin yerimden kalktım annem vardı elimden aldı telefonu hıçkırarak ağladım ben elken dayanamıyorum da ya ben çok duygusalim ya insanlar çok merhametsiz el kadar bebek başta o adiii adam babası olacak off günaha gitmek istemiyorum ama aglamiyordu yan yatırdı boğazını sıktı ne getek vardı madem ruh hastası sizsiniz madem kocayin böyle durumu biliyorsun kadın annesini aramış demiş neye diyon anneme ara polisi şikayet et
(12,514 puan) tarafından
Haklısın da işte ne bileyim ya valla aklımdan çıkmıyor zaten
tarafından
Senin mi benimmmi annenin rahatlığı beni çok rahatsız etti bence bu işte bir iş var
(4,700 puan) tarafından
Kadının açıklamasında diyo ki beni hep çay yapmaya gönderirdi ben de naptigini bilmezdim hepte içerden ağlama sesi gelirdi kadın yine çay yapmaya gitmiş ama bu sefer telefonu içerde kayıt için bırakmış o gelene kadar çekilen kısım var bide kapı deliğinden baktım görünce hemen girdim diyo o anda da sesimi çıkarmadım ki anlamasın diyo yoksa videoyu falan silerdi muhtemelen adam tabiki o an dayanilmaz ama bilemiyorum ya iki ucu çok pis o güzelim bebek nasıl kaldıracak bunu bilemiyorum
tarafından
Bilemiyorum ama çok üzüldüm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,067 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 129 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 509 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (605 puan) tarafından soruldu