0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Kızlar dün oğluma ilaç almaya gittim 30-40 liralık parol 80 TL olmuş ben bunu nereye şikayet edebilirim sırf deprem zedeleri alınacak diye fiyatı böyle arttırmışlar Allah belalarını versin bunları şikayet etmek istiyorum neresi olursa olsun beni bilgilendirir misiniz

13 Cevaplar

+5 oy
(7,036 puan) tarafından
Ne ABD nin savaşına nede başka Ülker'e gerek yok Türkiye kendi kendini bitiriyor çok yazık ekmek 15 TL yapmışlar yağ normal marketlerde 3 lt 180 TL istediler evy bebey bebek bezi 70 lira iken suan120 TL ypmışlar tavuk bimde 45 lira iken normal marketlerde 60 TL yapmsilar kimseye gerek yok sonumuzu kendi ellerimizle getiryiyoruz çok yazık 
(990 puan) tarafından
Zaten bellliydi ilk gün küçük sular dan gönderelim dedik saat 18.00 da kapanmış bim a101 şok yazıklar olsun gerçekten bu kadar paraya ihtiyaç ları mı var sanki ücretsiz dağıtmak için sevkiyat la göndermeleri lazım çoğu zincir marketler yıkılmış zaten ‍♀️
(7,036 puan) tarafından
Yok canım BİM'in fiyyatlari normal mahale marketleri fiyatları ucurmus dün evde yağ bitmişti yüreğim ağzıma gele gele gidip yağ alayım yakınlarda dedim bir gittim yağlar tavuklar uçmuş ağlaya ağlaya bime gittim ordan aldım eşyaları
(990 puan) tarafından
Normal de pek yapmam nedense geçen sordum battaniye fiyatlarını lazım değil ama nedense 2 hafta falan oluyor halıcı 500₺ demişti bitane mağaza var orası da 190₺ tek kişilik 240₺ çift kişilik aman ne kadar çok indirim yapmışlar dedim halıcı ilk. Gün akşam üstü kapatmış tusunami olacak diye ben sahil kenarında oturuyorum yazıklar olsun size dedim fırsatçılar
(7,036 puan) tarafından
Allah belalirini versin ne diyim bim ve a.101 bugün kapatmış her yeri fiyatları artıracaklarmis
-Reklam-
0 oy
(562 puan) tarafından
Postun çıksın canım 
0 oy
tarafından

E devlet üzerinden fahiş fiyat artırımı için şikayet edebilirsin

Babam önceki gün yumurtayı 39 TL ye almış dün 45 lira kız kardeşim polis memuru  bem de ondan öğrendim girdi hemen şikayet etti 
0 oy
tarafından
Parol zaten yükselmisti
0 oy
(2,849 puan) tarafından
2-3 hafta önce aldım ben yine 80₺ ydi canım. İlaçlar depremden önce de pahalanmıştı zaten. 
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Zaten pahalıydı canım keskee saglık ocagından yazdırsaydınn öyle daha ıyı oluyor o kadar para vermezdınn...

Bu depremi fırsata çevirenler elbette var Rabbım sorsunn ne dıyelımm....
0 oy
tarafından
1 ay oluyor nerdeyse onların fıyatı artalı yenı degıl
0 oy
(6,233 puan) tarafından
İyi de şu an zaten Depremzede bölgelerideki ilacı ihtiyacı olanlar için ilaçlar ücretsiz veriliyor ikincisi Parol zaten bir ay önce burada herkes post açtı neden bu kadar pahalandı diye yılbaşından önce zaten 75 80 TL oldu
0 oy
tarafından
Şurup olan parolmu canım eğer oysa o ztn 74 liraya alıyorduk biz kaç aydır 
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Canim ben 1 ay once aldim 85 falan vermistim. Tam hatirlamiyorum.
0 oy
tarafından
Az bile bu olanlar az. Yer gök dile gelse lanet etse az. Allahım ıslah etsin Allahım merhamet versin. 
0 oy
(688 puan) tarafından
Bu parol burda 2 aydır o fiyata canım 80 tl
0 oy
tarafından
Tamam da en son ne zmaan almıştınuz . 1 ay bile olmadı bnde 80 tl ye aldm yani depremle ilgili değil canm daha önceden zam geldi. İlaçların ywtersiz olduğu dönem ne zamandı o zmn aldm işte

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 125 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 482 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 536 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 533 göst.