+2 oy
870 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Ben aralarina girip yardim halayi :D 2sn sürdü.

46 Cevaplar

+5 oy
(12,856 puan) tarafından
Koynuna girmiyor ya altı üstü parmağını tutup halay çekicek :)
tarafından
Mazallah tahrik olur öyle deme :D
tarafından
tebrik edilesi yorum. ++
(4,176 puan) tarafından
:)))     aynn. Okadar sıkmaya  kimseyi pohpohlamaya degmez icinden kiskanir insan ama disima belli etmem.
(1,559 puan) tarafından
Ne güldüm kız Allah seni ya :)))
(823 puan) tarafından
Neresinde gulucektik anlamadim ki el ele tutusarak oynanan oyun ben rahatsiz olurum bir zahmet koynuna da girmesin
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Eşim çıkar halaydan ben bişi yapmam 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Kız girdi koluna eşim devam ederse veya beni davet etmezse o an bişey demem ama evde kıyameti koparırım orası kesin :ermm:

(823 puan) tarafından
Ben evi bekleyemem :D
0 oy
tarafından
Eşim cikar bana gerek bile kalmaz zati esimin yaninda ben olurum baska kiz olamaz nayirrr
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Eşim halay çekmeyi sevmez :D 

(3,551 puan) tarafından
Benim eşimde hiç anlamaz o işlerden. Ve nefret eder ona göre halay oyun kadın işi.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Gece gece ne halayı kız uykun gelmedimi :))
(823 puan) tarafından
Kınadan gelince ben :D midem bulaniyo yaa ıyuyamiyorum
(1,786 puan) tarafından
Hımm ilk üç ay oluyo
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Eşim halay fillan çekmez bende hiç anlamam halaydan filan.  bekarken Zeybek oynuyoduk canlı müzik olan mekanlarda gaza gelip ahahah güzel günlerdi 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Eşim çıkar kuzum
0 oy
tarafından
Düğünümde eşime istedikleri kız geldi eşimin eline girdi ben esimin parmağinı sıktım esim hemen çıktı :D 
(2,564 puan) tarafından
O ha kızsa az değil miş  ne işi var adamın elinde
(752 puan) tarafından
Goruyon mu sen şu pacoz kızı :D  damadın eline girmek nedir  tobe yarebbim o kadar kişinin içinde parmağına girecek damadı mi bulmjs yada senin eline gireydi niye damat yanj vuracan tokadı böylelerine ha hak ediyorlar :D
tarafından
Bende halaydaydim benim elimi degil eşimin elini tutup oynadı. Esimi saniyede çıkardim.
Ben olsam düğune bile gitmezdim heralde. Onu istedikler herkeste biliyordu bunu
0 oy
tarafından
Bende aynen öyle yapardım ayı denen bişey var karı mi yok adamın eline giriyor 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim bir şey yapmama kalmaz eşim kendı çıkar zatn canım :)) hem karışık düğünlerde oynamayız biz :) 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
masaallah ;d
0 oy
tarafından
Gözümle işaret yaparım asla gitmem yanına 
0 oy
tarafından
kızın kim olduğuna bağlı.
0 oy
tarafından
Yabancı biriyse eşim çıkar
0 oy
tarafından
Ben değil halayda ... Kadınlar tarafına erkekler gelmedikçe gelme diyorum birde dansta beni kaldırmasını istiyorum o kadar onun haricinde o pistte yer yok ... Bütün işyeri köy sülale ne kadar kiskanc olduğumu bilir .. ben eşimi uyaririm kadınlar da hata bulmam ... Karşıdaki kadın yada erkek herşey yapabilir ... Ama insan kendini muhafaza etmeli :)  dur bir anımı anlatayım ... Biz yeni evliyiz bunlarda benim huyumu bilmiyorlar İstanbul'dan memlekete gidincede herkes hoşgeldin deyip sarılıyor benimkininde bir kuzeni var yediği bütün haltlati biliyorum ... Hoşgeldin desin o kadar değil ama uzaktan:) beni öptü hoşgeldin dedi o an sağol dedim eşime doğru hamle yaptım yanaktan öpecek direk herkesin içinde araya girdim ben öptüm tekrar hoşbulduk hoşbulduk dedim herkes bana baktı umrumda değil ben kıskancım:):) yok öyle öpme o oldu eşim hep uzaktan selam verir 
(2,564 puan) tarafından
Haa iii yapmışsın  bende kişiden kişiye değişiyor   iyi niyetli insanlara hiç bir şey demem ama köyü niyetiyse gereken i yapmalı
tarafından
Bende iyi kötü ayrımı yok sığ düşünceli değilim .. ama ben nasıl kuzenini opemezsem oda opemez ... Bence erkek kadın arasında bir mesafe olmalı özellikle dokunmak öpmek konusunda ... Yoksa iş yerinde bir durduğu muhasebecisi var ve güveniyorum eşime sorun çıkartmam hatta konuşuruz bile çok tatlı biri ama iş temasa geçerse katlanamam kendini geri çekecek insanlara taviz vermemeli bu devirde ne geliyorsa başımıza sosyal medyadan geliyor:):) karılar azitti erkeklerde bide tokalassalar neler yaparlar sen düşün:):)
(2,374 puan) tarafından
Kız Nur sen ben misin yoksaa düşüncelerimiz aynı ☺️
tarafından
Ruhlarımız bir şekerim :)
(2,374 puan) tarafından
Aynen tatlım
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Kötü niyetiyse gözü eşindeyse girerim araya girdim de eşimin kuzeninin düğününde bir kiz EŞİM nereye gidiyordu o da gidiyordu baktım eşim halayda girdi eşimin eline bende kalkıp araya gidim eşimin elini tuttum benimde kızın girmesiyle çıkmadı 1 oldu
0 oy
tarafından
Eşim bırakır halayı 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Aman ne Olcak yaw benı alıp ne b... G yemıs onu alıp cok yiyecek 
0 oy
(611 puan) tarafından
Oynamaz ki hiç 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 219 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 718 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 160 göst.
0 oy
9 cevap 285 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,311 cevap

34,861 kullanıcı

...