0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde (1,309 puan) tarafından
Bugün akşam eşimle bir konuda gerginlik yaşadık. Neyse demin uzanıyordum koltukta soluma doğru. Yandan sarıldı elini göbeğime doğru götürdü. Biraz alt göbeğimi sıktı.   3 aylık hamileyim. Şaka yapmış deriyi sıktım diyor. Zaten pimpirikliyim. Gece gece bişey olur mu diye bir de bunu taktım kafama. Tövbe Ya!

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hamileyken benm eşimde hamile oldugumu unutup şakalaşiyordu canım belki oda dalgınlığına gelmiştir 
(1,309 puan) tarafından
Tam sağ alt göbeğim ile afedersin ama paketin üst tarafına doğru sıktı. Unuttum diyor. Taktım bende kafama
tarafından
Eşim bana yastık fırlatmişti neredeyse doktora gidecektim okdrki korktum şimdi aklima geliyor gülüyorum hamilelik hormanlari canım :))
tarafından
Benim esimde unutup karnımı kendine doğru çekmişti hemde 30 haftaliken yani bi hafta önce birşey olmadı suyun içinde yedi kat derinin altında kuzum set bi darbe almasana kadar birşey olmaz
tarafından
Ayy kiz bi ara da çocuklar top oynarken top karnima geldi o kotuydu şimdi içim sizladi :((
tarafından
Allahım öyle birşey yaratıyor ki canım sen hiç birşey merak etme
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay ne olcak yaa bebek kaç kat altta :)) 
(1,309 puan) tarafından
Tam alt karın ile paketin üst kısmına doğru olan bölge :(
0 oy
(193 puan) tarafından
Birşey olmaz kizz
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Korkma hic bisey olmaz.:)

(1,499 puan) tarafından
Paket neresi oluyo gı
(2,032 puan) tarafından
Yok cnm korkma kac kat var bebege ulasamaz
(1,309 puan) tarafından
Alt göbeğin daha altında olan kısım. :))  yani vajinanın en üstü olan kısım
(1,499 puan) tarafından
Hımmm  anladım paket deyince o ne dedim :))
(7,196 puan) tarafından
Ahahahaha paket (◔‿◔)
0 oy
tarafından
Abartma canım bişey olmaz bebek kac kat içerde 
0 oy
(266 puan) tarafından

Ohooo :) benm gbi takıntılısn sende canım.doktora sordum onu ben bişey olmaz dedi eşim uyurken dizini karnıma vurdu Bi sıkıntı yok dedi karın kasları kalın olurmuş bebek korunurmuş kesede
0 oy
(296 puan) tarafından
Yok yavrum korkma 3 aylık daha çok küçük birşey olmaz 
0 oy
(148 puan) tarafından
Canım bende ikizlere hamileyken eşim gelip arkamdan sarılmıstı o an unuttu birden öne doğru hafif itti karnım tezgaha geldi 3 aylık Dı bende ama karnım büyükdü biraz bende cok korkmuştum bişi oldu diye ama korkma onlar kaç kat derinin altında su ve kesenin için de :) için rahat etmezse yarın polikliniğe git muayene ol 
0 oy
tarafından
hiç bişey olmaz canım ya hamilelik psikolojisi bu neler oluyor da bişey olmuyor allahin izniyle sende korkma surat yapma hiç eşine 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Canının acımadıysa sakalasmiatir bisi yok bence bunda.. ki bebekte öyle kolay bisey olucak korumasız bir şekilde değil anne karnında.. 
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Korkma bisey olmaz ben kocaman gobekle kac kere yataktan dustum sakalasirken :D:D

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,028 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 495 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...