+1 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (11,217 puan) tarafından

Dilayi kresten almaya gittik minnosumla. Tim diye sari bir isvec bebesi kizimin etrafinda dondu durdu : D sanirim ilk ask❤ : D

Bide baktim elinde cicekle gelmis kizima veriyor. Simay 8 aylikken ilk cicegini almis bulunmakta teyzoslari. Tabi bunu yiyecek sanip yemeye calismasi da ayri olay : D 

Dusundumde ben ilk cicegimi ne zaman almistim diye. Kizimla aramizda daglar kadar ay farki cikti :D 

Eee kizlar siz karsi cinsten ilk çiceginzi kac yasinda aldiniz ?

image

34 Cevaplar

+1 oy
(1,381 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yerim o simoş u. O da çiçeği yer benim Simoş gibi. 16 yaşında eşim den almıştım ilk çiçeğimi. Ve devamı hala geliyor hafta da 1. 1 tane gül getirir geçen görmüş niye suya koymadin kuruttun gülü diyor. Hepsini kuruyup saklıyorum ❤️☺️
(11,217 puan) tarafından
Simoş cok sansli teyzesi : Dmasallah masallah ;)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
oy yesinler o Simoşun ilk kalp atışını :). Ben ilk karşı cins olarak 6 yaşımda babamdan almıştım :D
(11,217 puan) tarafından
ilk asktan almissin ❤
(48,690 puan) tarafından
cok hos ya esimde evvelki sene kizim ve bana sevgililer gününde gül almisti kizimin ilk cicegini ben almak istedim demişti ☺️
tarafından
:D aynen babam da o mantıkla bütün kızlarına hep o almış
(11,217 puan) tarafından
bende esime diorum bana alma artik.kizlaria al :)
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok aldım hangisini sayayim:)))
(11,217 puan) tarafından
seni sansli hatun : D
(7,654 puan) tarafından
Ben aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmadım:)))tatlı dil güler yüz ve iyi huy birine verilecek en güzel hediye
(11,217 puan) tarafından
bencede askim benim esimde hic sevmez cicegi gereksz girur ki bnde.hatta bsns cucege verecegi o parayla bir fakiri sevindurse daha cok mutlu olurum
(7,654 puan) tarafından
Aynen canim gerek yok çiçek dalında güzeldir
+1 oy
tarafından

Onun o minik ellerini yesin ablası <3 6 yasinda ilk okulda cocukluk arkadasimdan almistim :)

(11,217 puan) tarafından
askim sendende zaten anca o yasta akil celen bir sey bklenirdi : D hizli ve deli
0 oy
(308 puan) tarafından
18 falandı sanırım eşimden aldım tabi o zaman sevgikiydik çiçek mutlu ederdi :) 
(11,217 puan) tarafından
oda ayri bir sans ilk cicegi esin olcak adamdan almak :)
(308 puan) tarafından
İlk sevgilimdi :)   bende 77 94030ğ262y2y2. Cı sevgilisydim ahahahaha:D
0 oy
(9,007 puan) tarafından

Yaaa ilk okul zamanında galiba :D çocukluk aşkı başja bişey:D

(11,217 puan) tarafından
aynn ya . bu galiba çocuklarında sevdigi bir sevgi gostergesi :)
0 oy
tarafından

Dur düşünüyorum sen M.Ö 500 lerde falan 8 yaşında aldım :) oda seçimlerde yolda gezen belediye başkanından ilk çiçeğim ondandı :) adını dahi unutmam Hüseyin mutlu Akpınar :D

tarafından
8 değil 18 yanlış yazmışım :D
(11,217 puan) tarafından
kiz ne m.o si kac yasindasin ki : D yalniz belwdiye baskanindan cicek almakta herkese nasip olmaz : D
tarafından
Şuan 27 yaşındayım yaşlandım artık :D
0 oy
(3,351 puan) tarafından
19  yaşında bakıcılığını yaptığım bebekten almıştım :))
(11,217 puan) tarafından
ooo daha bebekken baslanis oda benm ki  gibi: D
(3,351 puan) tarafından
Aynen öyle çapkındı biraz ☺️ evlenene kadar cüzdanım da saklıyordum çiçeği hatta eşim gördüğünde kıskandı eski konuştuğum biri verdi sanmıştı sonra attım ☺️☺️
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ahahaha yerimm yaa Maşallah. ❤️ Ben 18 yaşındayken almıştım :D :D
(11,217 puan) tarafından
18 yas ortalama sanirim : D
0 oy
(65 puan) tarafından

Yaaa çok tatlılar <3 ben ilkokulda almıştım karşı komşumuzun oğluyla aynı sınıftaydık arka sıramda oturuyordu gül getirmiş bana vermek için sıranın altına koymuş öğretmen farkedip kime getirdin diye uğraşınca sınıftaki herkes beni göstermişti çok utanmıştım öğretmen gülü aldı benim sırama koydu alıp çöpe atmıştım :D bu arada gül veren çocuğun eşiyle kankayız şuan :D

(11,217 puan) tarafından
suan gul bulsak saklar cerceve yapariz : D
0 oy
(7,958 puan) tarafından
28 yasidnayim kimse bana bir çiçek almadı bı kere.esimin caminin bahcesinden bir gül kopartmisti bı kere teyzemin torunu özürlü bir çocuk bana gül verdi o kdr 
(11,217 puan) tarafından
canim alinmasi degil verilmesi diorum ki bak sanada verilmis :)
(7,958 puan) tarafından
O zmn almışım :)
0 oy
(7,411 puan) tarafından
hic kimseden cicek almadım ben
(11,217 puan) tarafından
cocuklarin varsa mutlaka onlardan alirsin canim :)
(7,411 puan) tarafından
daha yenı dogum yaptım 4 aylık İŞALLAH alırım eşım pek almaz cıcek ama başka bısey alır hakını yıyemem sadece cicek almadı
(11,217 puan) tarafından
benim esimde cicegi gereksiz gorur ama yinede aldigi oldu :) buyuyunce bol bol verir sana annesi
(7,411 puan) tarafından
İŞALLAH bazı kocalar demeki gereksız görüyo:-)
0 oy
tarafından
Benimde oglum bayramda eltimin yengesinin kizina çicek verdi bir bucuk yasinda vede geri aldi bes on dk sonra tkrr gidip verdi surekli kizin anneside bu cocuk cok akilli bir cicekle 10 kere kizimi tavladi saf kizim dedi .d 
(11,217 puan) tarafından
hagaga o an bir kiz varmis 10 kiz olsa bence hepsinide kandirirdi : D
0 oy
(2,593 puan) tarafından

kız inan ki bilmiyorum belki de sözlenene kadar almadım çok çiçek seven biri değilim solup gidiyorlar acıyorum :D

(11,217 puan) tarafından
bende sevmem ya. hatta esim istemeye gelince o kdr abartili bir cicek alip tonla para vermsti ay bunu alcagina bi cikolata daha alsydn dedim : D
(2,593 puan) tarafından
aynı bende öyle çikolata alsın çiçeğe gerek yok valla :D
0 oy
tarafından
Lisede aldim :D oncesi yok  ☺️❤️ yaa ne tatli be .
(11,217 puan) tarafından
valla canim bende lisede 3 yil belalim olmus bir sinif arkdsm vardi ondan aldim sanirim : D oncesini bende hatrlamiorum.
0 oy
(2,537 puan) tarafından

14 yaşında eşimden almıştım. En iyi arkadaşım yol arkadaşım oldu. <314 yılı devirdik. :)

(11,217 puan) tarafından
masallah. sende sansli kesimdesin :)
(2,537 puan) tarafından
Çook. Biz cenneti dünyada tattık. ❤️
0 oy
tarafından

15 yaşındaydım ilk çiçeği eşim verdi :angel:<3

(11,217 puan) tarafından
esinden ilk cicegi alanlari sansli ilan ettim :)
tarafından
Küçük yaşta evlenince bole oluyo sanırım erkeklerle sürekli kavga ederdim ama beni ikna eden çiçek veren tek eşimdi şanslıyım sanırım
0 oy
(2,512 puan) tarafından
10 yaşında alaman bir oglandan almıştım ilk aşk ❤️
(11,217 puan) tarafından
vayy sende bir alamani vurmussun kalbinden :D
(2,512 puan) tarafından
Sorma sorma ondan 5 yıl sonra 15 yaşında Antalya'da tekrar buluştuk :) yaz aşkı işte
0 oy
tarafından
Yaaa yerim onu yerim ben 
(11,217 puan) tarafından
zamane bebeleri cok hizli : D
0 oy
tarafından
İlk cicegimi 18 yaşında ilk esimden aldım hergun bir Nergiz getirirdi okula evlendikten sonra da ara ara getirirdi.sonra aldatma sonrası boşandık.simdiki eşimde her bulusmamisda papatya alıyordu şimdi de özel günlerde bazen kafasına estikçe alır 
(11,217 puan) tarafından
18 yas ortalama cicek alma yasi galiba :)
tarafından
Evet öğle galiba her çiçeğin manası farklı çocuklarımın getirdiği öğrencilerimin verdiği eşimin aldığı birde eskiden kadınlar gününde gül dagitiliyordu çiçek almak güzel bir şey

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 827 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 274 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yaprak mert (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 443 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 575 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...