0 oy
446 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (908 puan) tarafından
28 aylık kızım tırnaklarını boyayla boyamış anne bak diyo.bende oje sürmek istiyorum ama daha erken mi acaba zararı olurmu sürsem.siz ilk kaç yaşında sürdünüz kızlarınıza

26 Cevaplar

+2 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok seviyoz profilimden belli zaten:D haftada bi suruyom renk renk
(22,070 puan) tarafından
Eeee bosunami seni buranın en güzeli seçtim bebetom:DDD
(6,681 puan) tarafından
Hahaha tesekkurler canim❤️
(908 puan) tarafından
kaç yaşında canım bebeğin
(22,070 puan) tarafından
1.5 yasinda başladık sürmeye şuan 3 yaş halen devam suslenmeye :D ben sac duzlestiriyom onada özeniyo smdi gecen ben mutfaktayim gitmis yatak odasina ruj sürmüş allık sürmüş elinde parfüm geliyo yanıma sık diye
(6,681 puan) tarafından
Ahahahaha kizlarimizda benziyo ya :D
Benimki de gitmiş siyah fari surmuş gozune bi geldi gozleri simsiyah bide gelip guzel olmuşmuyum diyo :D
-Reklam-
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Küçük çocukların eline ojeyi hiç yakıştıramıyorum
+1 oy
tarafından
Kendi akli başına gelene kadar ben sürmem ki kızım olursa sonuçta zararlı 
(119,460 puan) tarafından
erkek ve adi kuzey
tarafından
O kadar eminsin yani erkek olduğundan
(2,974 puan) tarafından
Ulan sevda bitirdin beni :-))) bizi bitirdin beee
ben bisi yapmiyom bu obez ustune vazife olmayan postlara yaziyo ☺️☺️
tarafından
Bunun kararını sen mı veriyorsun nineeee☺️☺️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
5 yasinda ve 9 aylik kizim var. hic surmedim surmeyide dusunmuyorum.
0 oy
(224 puan) tarafından
Yeğenim 1  buçuk yaşında biz sürüyoruz ona bi zararı yok elini ağzına götürüp tırnağını yemiyorsa ama sabah sürün aksam uyumadan kesin silin cildinde kalmasın 
0 oy
(13,923 puan) tarafından
 3 yaşinda ama daha sürmedik. Alistirmak istemiyorum. 
0 oy
aay bende heves ediyom ☺️
0 oy
tarafından
Ayda bir sürüyorum yani ne zaman görüp isterse o zaman sürüyorum 
(908 puan) tarafından
kaç yaşında ben sürsem şimdi acaba sağlığa zararlı mi erken mi bizim icin
tarafından
29 aylık benim fıstığım 2 yaşından beri sürüyorum e halası teyzesi sürüyor diye heves etti bende karismadim istediği zaman sürüyorum iyice kuruyana kadar elini sokmasin ağzına bişey olmaz canım
0 oy
tarafından
10 yaşında kızım var hiç sürmedim surmemde 
0 oy
(3,869 puan) tarafından
3 yasinda , suruyoruz rengarenk 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Of bacım hiç deme benim büyük kız iki buçuk yaşından beri kuaföre gider evimizin bitişiğindeydi ojesini sürdürür saçını yaptırır dı.çok severler di bebemi, öyle alıştı gitti. sonra ortaokulda yurda verdim onu kapandı şimdi ablası maşallahı var :) 

Bence sürsün hevesini alsın Sonrasında bıkıyor zaten 

Ondan bir küçük var küçükken hiç sürmezdi şimdi zilli gibi geziyor vallahi :angel:

0 oy
tarafından
23 aya girdi minnak balım ben sürünce anne cici diyip tırnaklarını gosteriyor ama hiç sürmedim 
0 oy
(183 puan) tarafından
Açık renk sedefli ojeler var. Çok koyu renkler doğru gelmiyor bana ama öyle bir oje alıp sürebilirsiniz. Çocuk neticede hevesi geçecektir zaten:)
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Kızımın parmaklarını boyayacağım tek şey kına olur oje sevmem o yüzden kızıma da sürmem 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben kendim sürmedim onada sürmem kendi istede bigün yapsın
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Vala.benimki üç aylık  onu süslemek için gün sayıyorum ne zamn olucak bilemem ama aşırı sabırsızim 
0 oy
(92 puan) tarafından
1.5 yaşında sürdüm ama ben bayramdan bayrama sürüyorum çünkü yiyor
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ojeyi bilmem daha gormedi de geçen ben ruj sürüyordum baktım ses geliyor gülme sesi  babası almış 11 aylık kızımın dudağına sürüyor  yüzü gözü heryeri boyamislar birde gülüyor lar aldığım gibi gittim yıkadım Djshduek
0 oy
tarafından

Bi tanıdığımizin kızı var 2,5 yaşında ve nerdeyse 25 30tane ojesi var o kadar tatlı oluyor ki sürünce kendi xe alışmış ojelerini getir rengini değiştirelim diyorum hemen pamuğu asetonu ojelerini getiriyor rengini de seçiyor sürüyoruz kızım olursa bende yapacam:D

0 oy
(31 puan) tarafından
Bir kızım 4 diğer kızım 3 yaşında herşeyi yapıyoruz saç düzleştirme vs ama mümkün olduğu kadar makyaj malzemelerimi göz önünde bulundurmuyorum hep kansorejen içerikli ne kadar kaliteli olursa olsun ojeye bile çok erken diye düşünüyorum çünkü farkında olmadan ellerini ağızlarına koyuyorlar ne zaman kendi hareketlerinin farkına varırlarsa o zaman göz göre göre riske atamam sağlık bu (Tabi bu benim bakış açım)   :))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 169 göst.
16 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 1,043 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,731 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 563 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 828 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,994 soru

11,406,192 cevap

34,944 kullanıcı

...