0 oy
963 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

Arkaimage

Arkadaşım aracılığıyla homm diye bı firmaya üye oldum kendi ihtiyaçlarımi arada az ücretle odeyeyim diyerek ona da söyledim başta ve kac defadır beni çok rahatsız edip her defasında ürünü denedin mi bide sat birilerine sat ille vatsapta paylaş dedi az önce yine mesaj atmış bana kızar gibi yazıyor sanki sinirlendim bı anda kimse almaz çevremde dedikçe inanmıyor gibi üstüme geldi kızdım bende sizce ayıp mı etmişim

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle diretenlere aşırı gıcık oluyorum gyet haklısın
tarafından
Sorma ya ay canım sıkıldi bide kaç defa söyledim valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy ne bunlar ya virüs gibi ne Allah aşkına satisiniza başlıcam derdim ben olsam keşke yasaklansa su zinbirtilar millete kakalamaya çalıştıkları da bı ürün olsa 
tarafından
Valla sorma ay kaç defadir sık boğaz oldum valla
0 oy
(850 puan) tarafından
Anlıyorum bunaltmış sizi, inanmamış gibi olmuş..ayıp etmek mi diyim yani en son da üyeliğimi iptal et yerine hiç cevap yazmazdım mesela ben..
tarafından
Cevap yazmasam sanki daha çok ayıp olurdu
(850 puan) tarafından
Yok hemen yazmazdım demek istedim bir sakinleşirdim aradan vakit geçince yazardım..
tarafından
Valla kaç defa yazınca en son sinirlendim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
En iyisini yaptın a almazlar canım sen üye yaparsan birilerini yada sen satış yaparsan oda kazanacak böylelerini anlamıyorum ya bende bir ara farmasideydim deli etmişti kadın üyeliğini iptal er Baska birinden olacak dedim yenisi hiç zorlamadı 
tarafından
Sorma kaç defadir taciz ediliyor gibi hissettim hahshsh
0 oy
tarafından
Kizin yazdigi hicmi yokirem Allahaskina baslayancumlenin disinda bi israr görmedim sende bosuna yukselmissin gerek yok de kestirip at eger satisyapacak biri istiyosan illaki uyeligimi iptal edelimfarketmez dersin 
tarafından
Mesajlasmada iki kere yaziyoda ondan dedim ben ama
tarafından
İki kere çok usteledi onun dışında normal olarak da 3-4 defa sordu
tarafından
Boşver indirimli aliyosan al uyeligini iptal etmene gerek yok aslinda bi zarari yok sadece uyar guzel bi dille bidaha sormaz
tarafından
Ben kendime uyguna Alaçam bak satış yapmam dedjm ilk başta da abla sonradan kaç defa rahatsız edince sinirlendim yani en başta söylemiştim ama alacağım olursa aynen iptal etmedim artık
tarafından
Kendide para kazancak ondan israr ediyo sen kafana gore takil bosver onu isine geleni yap gitsin
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence arkadaşın ayıp etmiş sürekli yazarak seni bunaltmış
tarafından
Kız kaç kere yazdı ondan sinirlendim en son
(5,108 puan) tarafından
Çok yakın değilseniz muhabbetinizi azaltabilirsin
0 oy
tarafından
Basını ağrımaya değmiyor gerçektende arkadaşının karı var mı sen satış yapınca 
tarafından
Ya onun durumu gayet iyi sürekli sipariş veriyor koli koli bide kocası da bişey demiyor kaç defa eşim sıkıntı yapıyor çok sipariş veremem dedim ona ben
0 oy
(48,704 puan) tarafından
baski yapanlara sinir oluyorum ya sen satis yapinca oda kazanicaktir ondan baski yapiyodur
tarafından
Zaten öyle
0 oy
(340 puan) tarafından
Ayyy bu nasil bi rahatsız edici konusma az bile demişsin bu ne yaa hiç hoşlanmam böyle insanlardan ÷£
tarafından
Daha önce bide kaç kere mesaj atti yani
0 oy
(752 puan) tarafından

Kız bende de vardı bu tipler ha laf ta anlamıyorlar universtedeymen bı arkadasim para kazanmam icin üye edelim seni nolur dedi sevdiğim birisi de kendisi tamam dedim üye oldum ama ben bişey alıp satmam dedim senin için giriyorum dedim  bir ay geçti benim adımı kaydeden o ablaları zırt pırt arıyor bende yabancı olunca acil bişey sanıyorum buyrun diyorum bir saat abla istemiyorum benim çevremde alan olmaz biz öğrenciyiz parayı zor buluyom diyom en son üyeliğimi iptal et dedim tamam diyorlar bir hafta sonra iptal edildi diye biliyorum ya  heralde farklı farklı 7 8 kişiyle böyle konuatum  hepsi farklı numara işte efendim puanınız sifirda gözüküyor satış yapinki sizde kazanın bilmem ne en son numaramı degistirdim de dünya varmış dedim düştüler yakamdan su korona virüsü gibiler kapıdan kovuyon hah bitti heralde diyon bacadan ceee Diye gene giriveriuor :D

tarafından
Sorma bı israr bı israr gına geldi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla hayır 1. Ay satsan 2. Ay napacaksn en basit biri krem alsa 3-6 ay gider belki dha fazla sırf kendileri kazancak ya ondan yapıyolar boşver iptal ettir sen
tarafından
Aynen öyle de anlamıyor
0 oy
(2,542 puan) tarafından
Ayıp falan etmemissin ne bu ısrar anlamadım 
tarafından
Daha öncede kaç kere mesaj atti
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayıp olmamış canım doğrusunu söylemişsimn.Saadet zinciri gibi bunlar.Sen bunun alt üyesisindir sen satış yaparsan buda kazanacaktır , ondan bu kadar ısrar.
tarafından
Evet aynne öyle
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Hayir hic ayip etmemissin homm sistemine dahil biri olarak soyluyorum bunu satis yapmak diye bir zorundalik yok birkere bu sistemde arkdsin belliku isi ogrenememis sistemi ogrenememis  
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Satis yapmak sana kalmis hic kimse bu sekilde satis yap diye zorlayamaz bir kere amacin sadece cevrene urun tanitmak olablir o da sen istersen sistemi ogrenememis arkdasin kendini bilgilendirmek ogrenmek ve ekip isidir bu satia degil
tarafından
Anlamıyorki
(13,825 puan) tarafından
Bu tamamen sistemi isi bilmediginden kaynakli satis diye bir zorundalik yok sistemde cnm sdce  ihtycin olani market yerine kendi marketinden alysun ki oda cok cüzi bir miktar bukdr onun disinda ekip sdce yorumlara baktim da uzuldum bu insanlar yuzunden boyle dusunup kendi parasini kazanmk isteyen onca kadin varken bole dusunyorlar
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Çünkü ben de bu haltı yedim sürekli ustekkide onu bastırıyor sattir diye sen satacan o kazamcak ah kuzum ahhh beni de arada yediler kendime zorla 250 TL lik ürün aldirttilar alıcaksın diye ve bu farkasode 
tarafından
Sinir oldum en son
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bu bir batak valla 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben kiz da cok bariz bisey görmedim konu gerekesiz uzamis sen ona sinir olup sey yapmissin
tarafından
İşte uzatiyoda uzatiyo bide kaçıncı sorusu bu
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ama gerçekten bunaltıyolar insanı üffff türediler bide ersağı farmasi avon valla yıldık ya 
(13,825 puan) tarafından
Kiz neden oyle diyosun herkes boyle degilki ayrica boyle dusunmeyen de cok insan var bende kendim begendigim icin kullaniyorum ama 1 sene sonunda 30 milyar kazanan arkdsim var herkes kazaniyo ekibiyle yani .bu kizin attigi gibi satia yapmaya zorlamiyo kmse ama boleleri yuzunden de onyargilar olusuyor
tarafından
Aman sorma valla
0 oy
tarafından
Yok kız ne ayıbı sabır etmişsin zorlar gibi satış yap diyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
3 cevap 131 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy