0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben çalışyorum çocuğuma annem bakıyor biz annemle aynı semtteyz , diğer evli kardeşim başka semtte sürekli ona göre ayak uyduruyorum, babamda şehir dışında çalışıyor bugün gelecek o bende hep birlikte annemde iftar yaparz dedim kardeşim ben gelemem yarın geleceğim hem yarın mantı sıkıacaz dedi bende gelin akşam araba ile bırakırız sizi dedim kendisinin kaynanası burada değil bnm kaynanam burada ctesi de o iftara davet edebilir yine görüşemeyz dedm her defasında da benm ailem diye birşey yok eşimden dolayı gitmem gerek siz olsanız ne yapardınız, babam 4 gün kalıyor gidiyor benm aileler ile iftarim bu hafta ve diğer hafta onda sadfe hafta sonları çalışyrm.diger haftalar akşam da çalışcagm  en çok ben çabalıyorum aileler bir olsun die 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Oruçlu oruçlu nedense okumaya üşendim :ermm:

(618 puan) tarafından
Ben okudumda anlayamadim açlıktan heralde :) :)
tarafından
:)))) sonra bende okumaya çalıştım ınanirmisin bende bir şey anlamadim :))))
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Niye kendinizi bu kadar hırpalıyorsunuz ki?
0 oy
(4,216 puan) tarafından
E boşver gelmezse gelmesin sen ailene git istediğin zamn gor herkes birbirine ayak uydurmak zorunda değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
5 cevap 136 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 963 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 656 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu