0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Merhaba hanımlar .. bebeğimin kalbi delik doğdu dusunmekten sürekli ağlıyorum doğumum zaten zor olmuştu bebeğim yogum bakımda yattı smdi iyi çok şükür ama ona bişey olcak die ödüm kopuyor piskolojik iyi değilim 3 delik vardı bı tanesi kapandı 2 tane var biri 1 mm diğeri 1 buçuk mm doktor kapanır dedi bu ay kontrol var 1 sene geçti ama ben çok korkuyorum Allah'ım dermansız dert vermesin ama evlat başka ;(

21 Cevaplar

+2 oy
(119,481 puan) tarafından
allah sifa versin ins kapanor
(18 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
kapanır canım çevremde çok var öyle büyürken o delikler de kapanıyor 
(18 puan) tarafından
Ay inşallah canım benim yavrumunda kapanmıştır ;(
0 oy
tarafından
İnşallah kapanmıştır canım bol dua et 
(18 puan) tarafından
Ediyorum canım inşallah kapanır :(
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah bolca dua
(18 puan) tarafından
Amin canım ediyorum Allah razı olsun
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ablamın oğlan hem damak dudak yarığı hemde kalbinde 5 delille doğdu şuan 6 yaşında delikanlı hiç dert etme Rabbim şifasını veriyor kapanıyor canım :) 
(18 puan) tarafından
Kapandı mı canım peki sizede çok geçmiş olsun Allah şifa versin
(1,837 puan) tarafından
Kapandı hepsi canım 1 yaşındayken tek bir tane vardı o da zamanla kapandı gitti. Sağol canım Allah razı olsun Rabbim evladıni sana bağışlasın boşuna stres yapma kendine öyle büyük bir sorun olmuyor :)
(18 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun teşekkür ederim yorumun için :)
0 oy
(408 puan) tarafından
Kalpdeki delikler bildiğim kadarıyla 5 yaşına kadar kapanıyor biri kapanmış zaten, kapanmayacak gibiyse ameliyatla kapanıyor iki kuzenim de bunda 33-34 sene önce kalp deliği ameliyatı olmuş ve çok şükür ikisi de iyi. Teknoloji gelişti tıp gelişti içini refah tut kötüyü çağırma. 
(18 puan) tarafından
Haklısın canım Allah dermansız dert vermesin kimseye elimde degil. İşte kafama herşeyi takan biriyim bide.konu evlat olunca ;(
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım korkma Allahın izniyle düzelir bnm görümce de oyl doğmuş ama şuna da çok tan kapanmış çevremde de çok böyle bebekler zamanla duzelenler
(18 puan) tarafından
İnşallah canım benim doktorda kapanır dedi smdi 1 yaşına girecek kontrol var   yavrumun da kapanmıştır insallah
0 oy
tarafından
Boyle seylere kafani takip bebeginin en guzel zamanlarini dert ve tasayla gecirme kuzu.❤️
(18 puan) tarafından
Haklısın canım Allah'ım dermansız dert vermesin kimseye
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kapanır korkma canım 
(18 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah razı olsun
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Maalesef benim bebeğimde de böbreküstü kanama vardı. Çok şükür geçti. Seni çok iyi anlıyorum o yüzden
(18 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah'ım şifa versin zor gerçekten rabbim kimseyi evladiyla sinamasin ;(
(7,780 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Kapanıyomuş kuzum korkma Allah şifa versin dermansız dert vermesin evlat işte ayağına taş değse bizim canımız yanıyor benimde yavrum anjiyo oldu bir ay önce çok şükür iyi şimdi
(18 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya Allah bidaha yaşatmasın neden anjiyo oldu acaba :(
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Allıın izniyle kapanır cnm delik boyutları  küçük bebeğin büyüdükçe kilo  aldıkça kapanır ben tam 25 sene kalbimde delik olduğunu halde bilmeden yaşadım en sonunda öksürük şikayetiyle gittim kalbinde 3,5 kilo su toplamıştı 4 gün yoğun  bakımında kaldım su bittikten sonra ra doktor kalbinde doğuştan kocaman  bir delik var dedi doktor şok geçirdi bu yaşa kadar 4 santime yakın delikle yaşaman bir mucize dedi ameliyat oldum hamdolsun iyiyim  benim delik ASD  bebişin nedir 
(18 puan) tarafından
Hadiya canım çok geçmiş olsun Allah sanada şifa versin bidaha yaşatmasın inşallah canım kağıtta 1 mm 1.5 mm defenk izlendi diyo
(2,835 puan) tarafından
ASD, VSD, AVSD bunlar kalp delik çeşitleri cnm  bebişinde benimkinde ASD deliği ml olğu için kapanma olasılığı çok yüksek inşaAllah  kapanır
(18 puan) tarafından
Asd sanırım cnim tam bilmiyorum bende ama doktor iğne deliği kadar kapanır dedi inşallah kapanmıştır
(2,835 puan) tarafından
İnşaAllah  cnm içini ferah tut
0 oy
tarafından
Ahh kuzum düşünme  boyle seyler iyi düşün iyi olsun rabbim sifa versin benim yegenimin doğuştan öyleydi 1 yasina gelince kapandi simdi 3 yaşında şükür 
(18 puan) tarafından
İnşallah benim yavrumun da kapanmıştır canım çok korkuyorum kapanmaz die ;(
0 oy
tarafından
Canım bak kapanıyormuş işte merak etme erken doğum mu yapmıştın
(18 puan) tarafından
Evet canım doktor kapanır dedi inşallah ta kapanmıştır benim erken değil 40 + 4 te yaptım geçti bile günüm normal bebeğim ana rahminde nefessiz kalmıştı Allah'tan ki çok oksijensiz kalmamış yoksa bı engel olabilir demişti doktor smdilik herşey yolunda inşallah böyle devam eder
0 oy
tarafından
canım geçmiş olsun Allah şifa versin. Birebir tanıdığım akraba kız aynen seninki gibi 3delikle doğumuşdu.25yaşında ameliyat oldu.2si kapandı.1duruyor. +35 vardır yaşı. Yani korkma canım ♡♡♡♡
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Komşumun oğullarınında delikmiş geçenlerde demişdi biri 6 biri 3 yaşında şuan nasıl bilmiyorum ama korkma düzelmişdir İnşallah 
0 oy
tarafından
Kizim da kalbi delik dogru ve 4 yas kardiyoloji kontrolunde tamamen kapandigini ogrendik.

Su an 12 yasinda.

Hic korkma Allahin izniyle kapanir, o kadar cok var ki boyle sonradan kapanan. İcini ferah tut
0 oy
tarafından
Cnm Rabb'im sifa versin sözüme güvenilir sin hiç korkma Allah'ın izniyle iki üç aylık hata daha erken de kapanır üzülme senin derdine derman verecek Allah'ın var:-):-)
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Korkma canım kapanmıştır seni anlıyorum tabi grip olunca ateşlenince bile insanın içi parçalanıyor Rabbim bütün yavruları korusun.
0 oy
(534 puan) tarafından
Allah şifa versin canım benim çocuğum da yoğun bakımda yattı tutum bozuklu kanal açıklığı küçük bir çok delik şimdi 5 aylık dün kontrolu vardı kanal açıklığı kapanmış tek bir delik kalmış oda çok az doktor sorun yaşamaz bir yıl sonra tekrar kontrol ederiz dedi, Allah'ın izni ile bir şey olmaz zaten bir cok bebek kalbinde delik ile doğuyor ve geçiyor bir yıl geçti diyorsun kapanmıştır bile emin ol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
0 oy
8 cevap 314 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 376 göst.
21 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...