0 oy
768 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ben anne evini hicbiseye değişmem.hele ilk senelerde kendi evim zindan gibiydi esim ve ailesinden dolayi.annem babam bana hic kizmaz kotu söylemez.esim ve ailesi cok kaba kavgacı genel anlamda insan sevgileri yok.kendi ailem cok naif kimseyi kirmazlar comertler.çocuklar büyüyünce ne hisseder bilmuyorum.ayrilmayi hic dusunmuyorum kimseye yuk olmak.istemiyorum ama evde guvende hissetmiyorum.kendimi ve çocuklarımı ya siz??

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 evdede rahat ediyorum ama tabiki kendi evim en guzeli
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından
Anne evi gidince çok rahat ediyorum Allah razı olsun. Ama kendi düzenim ve çocuğumun düzeni için kendi evim. Her ikisi aynı benim için. 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kendi evimde tabi ki
0 oy
(1,878 puan) tarafından
her ikisinde de mutlu hissediyorum canım kendi evimde de anne evinde de ama bir süre sonra insan kendi düzenine daha çok alışıyor 1 hafta kalmak yetiyor anne evinde sonrasında kendi evime dönmek istiyorum. 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Anne evini tabiki de seviyorum ama kendi evim gibisi yok 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ailemi çok seviyorum tabikii 

Ama kendi evim benim için huzur saray ve ötesi diyebilirim 
0 oy
(276 puan) tarafından
Annemin evi = korku evi

Ailemden uzak her yer cennet bana
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Ben kendı evınde rahat olanlardanım ama ana baba evınde kız gibi rahatsan ne mutlu sana donecek bi yerin var 
tarafından
rahatlık olmuyor orda da ama bi güven var eşimin yaninda sığıntı gibi hissediyorum kendjmi
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Benim annem biz rahat edelim diye elinden geleni yapar sağolsun ama kendi evimmmmmmmmmm en rahat yerimmm özlerim hemen
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kendi evim annemde 3 saatten fazlasi fazla geliyor yanimda esim yoksa
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Anne evindeki huzur mutluluk hiç bir yerde yok
tarafından
bence de
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Valla ben anne evimde rahat değilim kaynana evinde emin ol daha rahatım annem siz bu evden gittiniz kafasında kaynanama bu evi sahiplen kafasında biraz 
tarafından
helal olsun öyle kaynanaya.keske benm de oyle kaynanam olsaydi.ben evli kalmak icin çabalarken o gitmem icin uğraşıyor
(3,163 puan) tarafından
İşte her güzel şeyin kötüsü de var ki kaynanam anneme gitmemi istemiyor benim onlara bağla olmamı istemiyor sürekli senin soyadın değişti bize aitsin falan diyor buda çok iyi bişey değil tabiki
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Anne evinin mutluluğuyla kendi evinin rahatlığı bir arada olsa keşke 21 sene aynı mahallede oturdum hoş çok uzağa gitmedim ama hala mahalleme gidince bir rahat hissediyorum kendimi
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Şöle sölyim evet anne evi rahat severim ama bazen annem kardeşim babam dahi canımı cok sıkıyor lar mesela kalyrm 4 5 gün ilk gün ii 2 inci gün ii 3 üncü başlyr lar bişy deyince laf edyr lar alınıyorlar bnmde gidesim kalsım gelmyr inan biz 4 kardeşiz 3 kız 1 erkek bnden kücük Bn evlyz bizden kücük evde kız bazen cok sinirimi bozuyor bnce kendi evim dhaa güzel tabi yerine göre 
tarafından
anne evinde hataların a tolerans gösterirler ama digerleri kavga çıkaracak yer arar
(2,307 puan) tarafından
Evet ama hala gitmek istyrm ama pişman da olyrm gittimee
tarafından
boşver ailendir takilma bir arada olmanın tadını cikar
(2,307 puan) tarafından
İşte o yüzden gidyrm ya aile sonuca
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Evim evim canim evim benim evim<3

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kendi evimde rahat hissediyorum annemin verinde annem olunca rahat hissediyorum babam olunca hissetmiyordum ama kendi evim her zaman rahattım ve mutluyum allah herkeze mutlu huzurlu neşeli tatlı dilli güler yüzlü anlayışlı  güzel geçim versin 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kendi evim bi başka çocuktan sonra iyice nereye gitsem evi arar oldum bi düzen var bozmak iyi olmuyo
0 oy
(158 puan) tarafından
Ailemin evinde çok mutluyum kendi evimde çok rahatım mutsuz değilim çok şükür ama ailemin yanında hep çok başka bir güven var huzur var
0 oy
(618 puan) tarafından
Her ikisinde de ama anne evinde daha çok özlüyorum ondan herhalde.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynanamın evi desem linç yermiyim :D 
tarafından
ooooooo :)
(25,224 puan) tarafından
Kendi evimde de şükür çok iyiyiim ama yalnız canım sıkılıyo hemem kaynanama gidiyorum şuanda ordan yazıyom selamlar :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 249 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 808 göst.
0 oy
22 cevap 480 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu