0 oy
765 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ben anne evini hicbiseye değişmem.hele ilk senelerde kendi evim zindan gibiydi esim ve ailesinden dolayi.annem babam bana hic kizmaz kotu söylemez.esim ve ailesi cok kaba kavgacı genel anlamda insan sevgileri yok.kendi ailem cok naif kimseyi kirmazlar comertler.çocuklar büyüyünce ne hisseder bilmuyorum.ayrilmayi hic dusunmuyorum kimseye yuk olmak.istemiyorum ama evde guvende hissetmiyorum.kendimi ve çocuklarımı ya siz??

65 Cevaplar

+4 oy
(1,685 puan) tarafından
Kesinlikle kendi evimde rahat hissediyorum. Çok şükür hiç anne evini aramadım. Şuan da öyle gitsem hemen sıkılırım kendi evime donmek isterim
tarafından
Benden + kanka snaa
(1,685 puan) tarafından
Gözdem yavrukusuuummm ❤️❤️❤️
(3,552 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim anne evinde rahat olamıyorum bi türlü.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kesinlikle Kendi evim❤❤❤
+1 oy
tarafından
Rabbime şükürler olsun ki kendi evimde .
+1 oy
(1,371 puan) tarafından
Kendi evimmmmm ay ne anne evi ne kaynana evi en rahat kendi evim helede çocukla. Annem sağolsun etrafımızda pervane olur ama yok ben kendi evim kendi düzenim kendi dağınıkligim çok seviyorum
+1 oy
(24 puan) tarafından
Anne evini bırak mahalleye adımımı atınca mutlu oluyorum oradaki mutluluğu hiçbir yerde bulamadım 
tarafından
aynen :) bi sıcaklık samimiyet güven var.esim bigun iyi iki gun kotu ailesi ne derse o
+1 oy
(2,831 puan) tarafından
Annemin evi oraya gidince cenneten bir köşeye gitmiş kadar mutlu oluyorum kendi evimide severim 
(2,831 puan) tarafından
Kendi kafamdan birini bulduğuma çok sevindim  vallahi canm
tarafından
işte o yüzden.aile degiller.birlikte beraberlik yok.merhamet yok.allah muhtaç etmesin onlara inşallah.ben asla hakkimi helal etmiyorum.
(2,831 puan) tarafından
Ama öyle çekiyorlar ki şimdi burunlarından fitil fitil geliyor gelecekte daha beter olsunlar
tarafından
bzmkiler de yaşlanıyor kizi boşandı ama onlara hicbisey olmazmış gibi geliyor cok acimaszlar.ne çekiyorlar ki
(2,831 puan) tarafından
Bu süreçte kaynım  bile demek istemiyorum o hep ortalığı karıştırdı aramız daha kötü oldu çok beddua ettim yuvamı yıkmak isteyenin yuvası yıkılsın elindekini  avucunda birşey  kalmasın diye  geçenlerde yüklü miktarda dolandırıldı  eşiyle arası çok kötü boşanma eşiğinde hep onlar öyle yaptılar eşiyle beraber kaynana da cadı kayınpeder dili pabuç kadar dır dır
+1 oy
(897 puan) tarafından
Anne evinde tabi yan gel yat çocuk bakma derdi yok ohh ne güzel 
tarafından
is yapmak değil aslinda kendi evim daha konforlu.aile yaninda güvende hissediyorum eşimin yaninda hep diken ustundeyim
+1 oy
tarafından
Eğer kendi evimde daha iyiyim daha rahatım dersem büyüdüğüm aile evime ihanet etmiş olurum çünkü orda daha mutluydum ailemin evinde çok mutluydum rahattım dersem de kendi evime ihanet etmiş olurum iki tarafta da olması gerektiği gibi çok iyiyim elhamdülillah 
+1 oy
(1,629 puan) tarafından
Tabi kıde annemın ewı ewde annem kokuyor ew evet ewımde de mutluyum ama annemın ewı Baska yarın goçüp gıttıgın de cok ararlar anne ewıni oyuzden hayattayken kıymet bilmek lazım ama anne ewı huzur mutluluk yemegi bıle tadı guzel oldukten sonra cok ta kendı ewın olsun 
0 oy
(205 puan) tarafından
10 aylik evliyim ve kendi evime alışamadım kaynanamla altli üstlü oturuyorum baba evini özlüyorum çünkü eşimde beni bunaltıyor aileside ev alt üst olmasaydı belki hersey farklı olabilirdi 
tarafından
kesinlikle ailesiyle eski cekilmiyor ayrı ayri gorusmek daha kolay
(205 puan) tarafından
Bende birsey anlamıyorum bende sıkılıyorum evim ayrı olsa daha farklı olurdu belki ama malesef:((
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Cok özluyorum bosluklari dolmuyor o ayri ama bende kendi evimde rahatim gidiyorum birz kalinca evi ariyorum :) keske ayni yerde olsak da gun icinde oturmaya gidip evime donsem
0 oy
(5,813 puan) tarafından
İkisinide çok seviyorum anne evinde hiç yorulmuyorum :)) herşeyi annem yapıyor ama kendi evimde çok rahatım mutluyum yani 
tarafından
bi Sıcaklık samimiyet yok kendi evimde.dostça davranmiyor çıkarları icin bir araya gelmis iki.insan gibi.ailesinin sozunu cok dinliyor.onlar da evli olmamızı asla.istemiyor
(5,813 puan) tarafından
Bizim eşimle tartışmamız çok olur ama bi okadarda çabuk barışırız bide açıkçası nazım geçer ona sevgiden olsa gerek 2 gün küs kalamayız.. O yüzden kendi evimizde rahatım
0 oy
(65 puan) tarafından
Kendi evimi daha çok seviyorum 8 aylık evliyim ailemi özlüyorum ama gidim kalim aylarca gibi bi düşüncem olmuyor eşyalarım evim odalarım mutfağım herşeye gözüm alıştı benimsedim 2 gün sonra memlekete annemlere gidicem 10 günlüğüne üzülüyorum alıştım ve bi düzenim var 
0 oy
tarafından
Kendi evimde daha rahat ve mutluyum ama baba evi ayrı tabi
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Kendi evimi hiç bı yere degismem
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendi evimde daha rahat mutluyum şuan 1 haftadır annemdeyim oğlum burda çok mutlu bende rahatım ama insanın kendi evi gibisi asla olamaz hiçbiryer 
0 oy
tarafından
Anne evini cok arıyorum surekli gider kalirim ama her defasinda ilk ayrilisim gibi hissederim hep aglamakli oluyorum 2 aylik kizim var lohusa duygusalligindan pksolojisinden daha bi kotu oldum surekli annemi ailemi istiyorum 
tarafından
evliliğin zorlugundan.yani bi kolaylaştıran destek olan eski vs yoksa öyle hissediyor insan
0 oy
(473 puan) tarafından
Kendi evimde daha rahat ve mutluyum
0 oy
(119,168 puan) tarafından
gurbette olana baba evi baska olur
tarafından
gurbet sayilmaz benmki 1 saat uzaktayim anne baba yani başka bence.esimin hiçbir şeyi ne guvenmem
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kendi evim tabiki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 248 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 806 göst.