0 oy
767 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ben anne evini hicbiseye değişmem.hele ilk senelerde kendi evim zindan gibiydi esim ve ailesinden dolayi.annem babam bana hic kizmaz kotu söylemez.esim ve ailesi cok kaba kavgacı genel anlamda insan sevgileri yok.kendi ailem cok naif kimseyi kirmazlar comertler.çocuklar büyüyünce ne hisseder bilmuyorum.ayrilmayi hic dusunmuyorum kimseye yuk olmak.istemiyorum ama evde guvende hissetmiyorum.kendimi ve çocuklarımı ya siz??

65 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Annemin evinden daha rahatım  6 yıllık evliyim hala böyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Kendi evinde mutluyum ben annemlerle aynı şehirde oturuyoruz araçla 10 dakika hiç annemlerde yatayım kalayım demem diyemem zaten yerimi yadırgıyorum 
0 oy
tarafından
Tabi ki de kendi evim deeeee......  ♥️
0 oy
tarafından
İki yerde de mutluyum. Ama kendi evim düzenim başka. Madem mutlu değilsin boşan niye birine yük olacaksın ki.
tarafından
Kibarim evet seni insan yerine koyup güzelce yazmışım hala dalga geçiyorsun. Bence sende biraz kibar ve saygılı ol. En azından dene birşey kaybetmezsin.
tarafından
güzelce yazmissinz ama ne yazdiginizi bilmeden.disi ağrıyan bi insana direkt cektie demek gibi biseu anlatabiliyor muyum.neyse iyi gunler
tarafından
Müneccim değilim elbette senin  içinde bulunduğun durumu bilmiyorum iyi niyetle birşeyler yazıyorum  sen kalkmış bana gereksiz duyar kasıyor , atar yapıyorsun. Sorunlara karşı da böyle yaklaşıyorsan daha çok mutsuz olursun . Sadce dişim ağrıyor deyip dra gitmezsen sonra dişini kaybetmek zorunda kalirsin. Çözüme odaklan ayrıntılara takılma. Sana da iyi günler.
tarafından
lütfen fikirleriniz benden uzak olsun engelleyiniz
tarafından
Yav he he sen uzak dur az ötede oyna hadi saçma sapan triplere giriyorsun premses

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 249 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 808 göst.
0 oy
22 cevap 479 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu