0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Merhaba hanımlar.zayıf ve kısa boyluyum malesef boyum 1.53.kilom 49.zayıfım her yerim zayıf ama basenlerim var bide kalçam biraz büyük.göğüslerimde küçük.belim çok ince olduğu için  basenlerimi kalçamı dahada ortaya çıkarıyor.abiye konusunda hangi modelleri tercih etmeliyim? Benimki gibi basenli olanlar nasıl giyiniyorsunuz?yaşım 23.düğünlerde kapalı değilim açık giyiniyorum

6 Cevaplar

0 oy
(4,217 puan) tarafından
Ahh canim surekli kiyafet problemim oldu 

Belden asagisi bol olan abiyeler tercih ettim hep A seklinde olanlar gibi 

Ama ben vucuda oturan seviyorum da baskici toplum sagolsun :) vucuda oturan daha cok yakısıyo
(253 puan) tarafından
Anladım canım sağol.hep o tarz kıyafetlerde sıkıcı geliyor bana.etrafıma bakıyorum hepsi dar balık  yırtmaçlı modeller giyiyor ben giyince basenlerim yüzünden soğuyorum kendimden
(4,217 puan) tarafından
Banada canim ama napcan iste ne kadar zayiflasakta gitmiyo , benim bi elbisem vardi duz kesim yani vucuda oturan ama bel kisminda iki yanda ayrintilari vardi o mesela cok belli etmez, o sekil bisey bakabilirsin anlatabildim mi bilmem
(253 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(628 puan) tarafından
Belden oturup aşağı doğru genişleten A kesim modeller bakın
(253 puan) tarafından
Neredeyse tüm modellerim öyle sıkıldım vala hep aynı modellerden giymek
(628 puan) tarafından
Sen de haklısın da şimdi balık model bakın diyemem ki :)
0 oy
tarafından
Belini öne çıkaracak tarzda giymelisin.  A form ya da kloş etek tarzı.
(253 puan) tarafından
Alttan geniş tarz oldumu sevmiyorum neredeyse tüm modellerim.yeni çıkan modeller giyrmiyorum malesef
tarafından
Alt tarafı kapatmadan nasıl kamufle edeceksin ki? Ya da korse kullanıp biraz kardashian tarzı deneyeceksin :) neden olmasın.
(253 puan) tarafından
Korsede aldım işe yaramıyor malesef
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Ben kapalıyim ama basen sorunu bende de var canım. Beline oturan alt kısmı bol modeller tercih etmelisin. Aslında kilon da yokmuş. Açık olduğun için etek kısmı bol uzun ama yırtmaçlı modeller var bi de topuklu giyersen basenlerin yok gibi olur. 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
A kesim tercih edeceksin sen canım senin vücut tipin onu kaldırır 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Belden asagisi pileli ag kesim kalem kesim guzel olur 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 573 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
0 oy
23 cevap 511 göst.
26 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 954 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...