0 oy
952 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

nasil kızlar sizce güzel durmusmu.bacım beğendi bunu bende aldım biraz pahalıydı ama olsun napalim  tam oturmuş mu sizce nasıl boyu biraz uzun kessem mi yoksa böyle iyimi eşim bozulur dedi bilemedim ya  sizin fikrinizi alayım dedim image

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle kestir bozulmaz 
tarafından
Alttan topuklu giydim çekmiştim  onu da atayım dur
tarafından
Onu da at canım birde eğer değiştirme imkanın varsa bi küçük bedeni al
tarafından
Attım cnm yorumlarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boyundan al canım biraz. Ve bol kalmış sanki sana ya daha küçük bedenini alsaydın keşke
(289 puan) tarafından
Bol değil elbisenin modeli öyle. Tesettür için gayet yerinde bir model vücut hatlarını sergilemiyor
tarafından
Ondan değil canım ona git dapdar bi elbise al demiyorum ki bi beden daha dar alsaymış üstüne otursaymış kendisi zaten zayıf biri elbise çok bol olunca iyi durmaz. Vücut hatlarını da sergilemez bi beden küçük olunca
tarafından
Daha küçük bedeni yoktu ya malesef terzide duzeltireyim bari boyunu kisalticam .

Deniz kizi dediğin gibi elbise bol durmadı gerçekten tam oturdu ortada lastiği ve ipide var sorun olmuyo boyu sadece sıkıntı
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Boyu çok uzun cnm biraz kestir ama bn sade buldum kiz kardeş nişanı için çok sade beğenmedim
(3,167 puan) tarafından
Anladım cnm evdeyse güzel olur ama siyah şal takma başka reng tak bide çok güzel abartılı bir kolye tak elbiseyi daha çok §ik eder
tarafından
Siyah takmicam. CNm başka şal alcam gümüş renk . Evet kolye aklımda Cnm alirim  tşk ederjmm ❤️
(3,167 puan) tarafından
Rica ederim  hayırlı olsun Rabbım tamamını erdirsin inşallah
tarafından
Amin canım benim  insallah ya yuvasında mutlu olsun inşallah .
(3,167 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Elbisenin rengi falan çok güzel  bol geldi bana birde siyah takmazsan başörtü çok sırıtma yapmış..  bence elbisenin tonlarına yakın birşey olsun böyle günlük gibi durur canım
tarafından
Deneme amaçlı taktım siyahi. Cnm gümüş renk şal alcam o renk gider
(5,721 puan) tarafından
Sen açık mor da bir dene kuzum aynı renk olunca.daha ağır durur bence yüzüne güzel gider gibi geldi
tarafından
Denemedim ama bakarım cnm koyu mor olurmu evde var
(5,721 puan) tarafından
Böyle saten giibyse çok güzel olur canım bence istersen onu deneyip paylasabilirsin istersen gümüş te takarsın
tarafından
Tamam cnm öyle yapayım tşk ederjmm
0 oy
tarafından

Burda topuklu ayakkabı giydm

image

(5,721 puan) tarafından
Bence de yaa güzel olur o tonlarda şal kuzum
tarafından
Evet bebeğim var 1bucuk yaşında cnm bence de kestireyim
tarafından
Tamam kızlar. Cokk tşk ederim güzel yorumlarınız için :) ❤️❤️
(1,576 puan) tarafından
Nedemek canm ozaman kestir hem çocuğu tutup hemde elbiseyi tutması zor olur dolaşır ayagina
tarafından
Evet cnm bende ondan korkuyom  çocuk kucağımda pat yere yuvarlanirim rezil olmak istemiyom düğün günüm gelinliğinle düştüm sandelyeye oturayım dedim düştüm yere rezil olmuştum valla:) babam kurdeleli baglarken
0 oy
tarafından
Canım gitmemiş bu ya keşke biraz daha dolassaydin
0 oy
tarafından
Topuklu ayakkabi giydiginde hala uzun duruyosa oyle kestir düz model oldugu icin bozulacagini sanmiyorum gumus renk şal daha iyi durur sanki bunun ustune
tarafından
Saol canım evet kardeşim de senin dediğini dedi gümüş renk şalim yok alcam cnm boyunu da kisaltayim
0 oy
tarafından
Güzel cnm güle güle kullan
tarafından
Tşk ederim cnm ❤️
0 oy
tarafından
Bşr beden küçük olursa kollar daha güzel durur elbise çok güzel maşallah fiziğin çok güzel 
tarafından
Tsk ederim cnm benim ❤️
Bedeni yoktu inan ama elbise bana tam oturdu bu biraz salaş duruyo modeli öyle yani boyunu kisaltayim bakayim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Elbisen cok sade ve uzun cnm 
tarafından
Abratiya kaçmak istemedim cnm zaten evde istemeye gelecekler Nisan söz bir arada yapacaklar evde olacağı için çalgılı değil yani
0 oy
(289 puan) tarafından
Boyunu giyeceğiniz ayakkabının pontuna göre kestirin mutlaka

Bu şekilde emanet gibi duruyor. Rengi modeli gayet şık ve sade. Allah hayırlısı ile giymeyi nasip etsin.
tarafından
Him anladım CNm aslında güzel olur he. İyi fikir ama ne bilim evde sade nişan yapacaklar diye ayrıntıya git
tarafından
Him anladım CNm aslında güzel olur he. İyi fikir ama ne bilim evde sade nişan yapacaklar diye ayrıntıya gitmiom CNm çalgılı filan olmicak
(289 puan) tarafından
Çalgı kimin umurunda sen kendine güzel görün yeter ;) Şimdiden kardeşiniz için hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin inşaAllah.
tarafından
Valla kız doğru diyon hiç anlamiyom kombinden filan ha gittim bugün günlük elbise almışım kardeşime allahdan sordum bu elbiseyi al.dedi değiştim
tarafından
Saol canım allah  razı olsun amin insalla
0 oy
tarafından

Bu renk bi şal al üstüne 

image

tarafından
Allah razı olsun canım sağol <3 bu renk çok hoş duruyo gerçekten
tarafından
Evet cnm çok güzel renk
tarafından
Kolunu bileklerden daraltsan daha iyi olur bilekten aşağı inmesin kolu
(5,721 puan) tarafından
Ben daralttir diyorum kollarni  arkadaş gibi daha güzel durur aksesuarlarla çok hoş olur
tarafından
Tamam canım bence de  daraltayim altın kolye gibi takı filan takayım güzel durur bence
0 oy
(2,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gayet hoş canım üzerine şal olarak bak benimkini atayım sana o çok güzel olur bulursan. Alt rengi açık mor üsteki tül birleşik 
tarafından
Gümüş rengi mi bu cnm bende gümüş rengi  alayım diyordhm herkes o gider diyo yada açık ton mor diyorlar
tarafından
Ama bu renk de güzel
(2,768 puan) tarafından
Kuzu şalcılarda çok güzelleri var sen üzeri tüllü de her rengini gösterirler nişana çok hoş olur bence
tarafından
Buarada çok güzelsin kuzumm
(2,768 puan) tarafından
O senin güzelliğin ⚘
0 oy
tarafından

Funda gı cok ters bakmissin ama guzel elbisen yakismis :kissing:

tarafından
Hahhaa yok kız parlak sevmiyom takmam abartılı olur oyle
tarafından
Bana kro geliyo valla ne yalan soylim :)
tarafından
Ne kro geliyo kiz
tarafından
Tafta olan sert parlak şallar ya onceden kalmis :)
tarafından
Hahahaha yok anam hiç tarzım değil takmam öyle parlak iyyy ne öyle :))
0 oy
tarafından
Ben beğenmedim kardeşinin düğününe hiç gitmemiş ne kadar güzel kıyafetler var kapalılara göre fiziğine musait birde basit kaçmış..
tarafından
Pardon da neresi basit kaçmış herkes yakistirdi beğendim aldım gayette fiziğime göre oldu boyu uzun sadece herkes de boyumu kestir dedi zaten birde düğün değil evde istemeye gelincek nişan yani abartiya gerek duymadim
tarafından
Evde ise olabilir salon tarzına gitmez herkes begendi  olabilir ben çok begenmedim zevk.meselssi
tarafından
Zevk meselesi doğru tskler yinede
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Ben elbiseyi hiç begenmedim canım bence daha güzel abiyler var onları tercih edebilr din fiyatları uygun olanlar falanda var pek topluycani sanmıyorum bu abiyenin salla falan kendini bu benim fikrim tabikide 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Topuklu halinide gördüm gayette güzel olmuş 
tarafından
Saol kuzum teşekkür ederim ❤️❤️
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben mora bayılırım zaten sana da çok yakışmış herkes aynı seyi demiş bende mecbur dicem boyu uzun ya azcık altlardan ayakkabıya göre ayarlat canım omuz detayları çok hoşuma gitti güle güle giy kardeşine de mutluluklar
tarafından
Saol canım amin Allah razı olsun .

Evet terzide kestircem. Cnm takılır düşerim yoksa eve misafirliğe giden de de giyerim en azından biraz ucundan kisaltayim da rahat.birde. hoşuma gitti benimde
(1,331 puan) tarafından
Aynen canım her yerde kullanabilirsin güzel bi modeli var dediğin gibi ayaklarına dolanmasın iyi olur öyle sende düşücem korkusuyla yürümezsin :) güle güle kullan canım maşallah

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,675 göst.
2 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gzlgnlr (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
0 oy
6 cevap 258 göst.
0 oy
23 cevap 511 göst.
26 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu

379,327 soru

11,354,245 cevap

34,827 kullanıcı

...