+1 oy
1,818 göst.
Aile kategorisinde (2,286 puan) tarafından

Eve geçtik işte ilk, saat akşam 9'da. 10 buçuk olmuş kaynanam arıyor eşimi karı koca oldunuz mu diye. Ben çok utanmıştım. Sizinde var mı böyle saçmalayan anı kalan :D:D

54 Cevaplar

0 oy
(6,362 puan) tarafından
Benimde eşimin ananesi geldi diyo evlendiniz mi ben ilk bi anlamadm sonradan jeton düştü hiçbişey demedim
-Reklam-
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Bizimkiler o kadar münasebetsiz değillermiş. Gelin almadan sonra yemek kiydualr eve hemen çocuk yapmayın dediler. Bide ertesi gün görümcem gurbette gidecekti kahval t iya gelin dediler sabah biz gitmedik 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Saçma bir soru soran olmadı ama düğünden eve geldik ben açım sabah beri bişey yememişim neyse eşinle bize bişeyler getirdiler odaya yiyin diye biz tam yiyecez imam geldi diye aldılar önümzden nikah kıyıldı falan eşimin bütün akrabaları evde gtmiyor bekle Allah bekle gitmediler eşimde çıktı kuzenlerinin yanına kaldım oda da tek bende oturdum düğün hasılatını saydım ne kadar para altın var diye :)) 

Herkes gitti biz gece 12 de çay demleyip yemek yemiştk iki aç  :))) 
0 oy
(2,886 puan) tarafından

Sabahına eve gelmişti :getlost:

0 oy
(752 puan) tarafından
Biz ilk gün yapamadık yorgunluktan ya 2 kere denedik sonra amaaaan gel uyuyak dedik  ben dedim vay biz  heralde beceremeyecez bu işi dedim gözüm korkmuştu valla herkes ilk gün halletmiş valla :D
0 oy
tarafından
Ahahahahaha. Beeen.  Bizim düğün urfa  da oldu     memleket e dönüyoz düğünün den sonra. İlk gece. K. Annemlerde yattık. Ama. Banyo sıkıntı diye bi de utandık. Bişey yapmadık biz...   Sonra ertesi gün düştük memleket yoluna.... Neysa  bizim şehre   girene kadar...  Eşim eve. Gidek bak gör. Neler  olacak filan   diyo du neyse. Bi miktar yol kaldı eve gelmeye  yarım saatlik filan kadar  eşim sustu bu defa da benim gerginliğim hat safha daydı...  Eve gitttik 3 kat ev  asansör  yok. Basamaklar bana ölüm gibi geldi ne yaparım da burdan öte kaçarımm diye düşünüyom du ahahahaha.....

Sonra neyse eve. Girdik annem ler  e vermiş anahtar ı annem ler ev de güzel bi  masa  loş mumlu. Filan bi ortam    neyse. Gittik yemekleri eşim öyle bi. Yiyo ki.  Kıtlık var mış gibi. Ben tek bir lokma dahi   yiyemedim. Stres ten .... Neyse. Eşim dedi gel  video  çekelim anı kalsın. Dedim  tamm ....   Video yu çwkerken dedi   bu kadar stres yapma. Bak ben seni seviyom  seni üzecek senin canını yakacak birşey yapmaam. Sana kıyamaam  sen ne zaman istee sen  o zaman olur. Her şey bu kadar gerilmeye gerek yok dedi.....

Ben de. Demiş tim.

****z. Taaaaa urfa dan bura ya kadar neden   böylw demiyo dun eve gelenw kadar kalpten gidecektim dwmiş tim  ahahahabab halen de  esprisi sürer. Aramız da ahaahaha 
0 oy
tarafından
Ahahahah. Bi de yatağa. İtti   pat diye düştüm. Ahaahahha.

Böyle mi atılır demiş tim. Hafif ağlamak lııı   ahahahah

0 oy
tarafından
Ahahaha. Anlat anlat biztmez. Sabah a kadar. Bi k. Babam. Bi. Büyük kaynım bi ortancam bi görümcem    bi eşimin kuzen i   ne yapıo sunuz diye. Aryı ayrı. Saat. Başınsanki şartlanmışlar gibi aradılar.... Napıyosunuz  ye. Ahahahahaba. 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benim kaynanam yok aile apartmanın oturuyoruz ilk geceden sonra sabah anne el öpmeye ordanda balayina gittik gelince eltim 1 hafta hep eşim gidince geldi birşeyler getirdi siz çok dus alırsınız dedi 
0 oy
(2,963 puan) tarafından

Benim anım çok masum :D evlendik esimin arkadaşı gelmişti safça bişey hemen memleketine dönecekti günübirlik gelmişler. Eşim dedi gitmeden yemek yiyelim diye. Yemege gittik. Benim gözüm haldır huldur kaşınıyor. Ovalaya ovalaya takma kirpigimi çıkardım. Esimin arkadaşı görmüş o an kızın gözü çıktı diye bağırdı. Herkes bize bakmıştı.:angel:

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Şükür bizi kimse aramadı eşim sevmez öyle şeyleri eşime korkusundan aramadilar kesin :D ertesi gün balayına giderken ben annemi aramıştım yola çıktık diye onlarda kahvaltı yapıyorlardı arkadan ablam dedi ki sen yoksun diye annem bugün tereyağlı yumurta yapmadı dedi annem de baktım buruk bı sesle sen olmadan o yumurtayı nasıl yerim ben demişti ona biraz için burkulmustu düğünden sonra tek unutamadığım bu oldu benim 
0 oy
(2,147 puan) tarafından

Benimki o kadar komik ki hatta en utanç verici olanlar olabilir:D

Yeni evdeyiz ablam 4-5 gün sonra ziyarete geldim bana eve geziyoruz yatak odasına gittik ben de hangi akılsa bir baktım avizenin üstünde benim sütyenim ne kadar utanmıştım:DAllah'tan ablan görmedi hemen tüm soğukkanlılıkla abla bir koltuk odasına gelsene bana koltuğu çek biraz ileri dedim İnşallah görmemiştir hala sormadım soramadım da herhalde hiç ☺️☺️☺️☺️☺️
(4,101 puan) tarafından
Yaaaaa çok komik sütyenin orda ne işi var
(2,147 puan) tarafından
Eşimin işi işte yaaaaa çok utandım
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bizde öyle dengesizler yok cok şükür. Düğünüm aydında oldu. Düğün bitişi direk kusadasina balayına gidecektik ( evimiz de ankarada) düğün bitti eşimin abileri benim kardeşler kuzenler Kuşadası yolunda bi kebapçı yemege gittik. Ordan bizi yolcu ettiler. Otele vardığımızda saat 1 e geliyordu o gece de Serkan Kaya konseri varmis yeni bitmiş otelin onu insan dolu turist dolu. Ben gelinlikle inmeye çalışıyorum eşim valizlerin arasında boğulmuş. Herkes bize bakmisti çok utanmıştım :D

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,015 göst.
+2 oy
15 cevap 367 göst.
12 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 646 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 697 göst.

379,687 soru