+1 oy
1,810 göst.
Aile kategorisinde (2,186 puan) tarafından

Eve geçtik işte ilk, saat akşam 9'da. 10 buçuk olmuş kaynanam arıyor eşimi karı koca oldunuz mu diye. Ben çok utanmıştım. Sizinde var mı böyle saçmalayan anı kalan :D:D

54 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Düğünden çıktık işte kapıda milletle sohbet ediyoz falan. Ben çok acıktım eşimde dediki hadi böylece yemeğe gidelim arkadaşlaei da alıp. İyi tamam çok güzel gidelim ama bı dk dedim salona geri koştum. Yana yana annemi arıyorum bulamadım ama aradım. Dedimki 

-anne ben yemeğe gdicemde gidebilirmiyim ? 

Annem- kızım sen sa.lakmisin 

-niye anne nolduki valla geç kalmam yemek yer kalkarım.

Annem- o kocana soyle hiç bı şey için geç değil :D 

Ben hala yalvarıyorum falan :D
(2,186 puan) tarafından
Ahaha bilinç altına nasıl işlediyse :)))
tarafından
Hiç sorma
(252 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama bu yoruma 2 saattir gülüyorum :) :)
tarafından
Biz 9 yıllık evliyiz biz hala gülüyoruz :D
-Reklam-
+2 oy
(164 puan) tarafından
Allahım sana şükürler olsun kendi ailem ve eşimin ailesi böyle aileler değiller. 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ay bizi kimse aramadı hatta dedik bizi unuttular biz aradık ne kadar ayıp etmiş kaynananiz
(2,186 puan) tarafından
Sabah eşim konuştu sonra, işte annemi aramış kaynanam. Karı koca olmuşlar bir sorun olmamış diye :)
(4,079 puan) tarafından
Au bizde eve girdik eniştem aradi almanyadan  teyzem gelmisdi ama enistem gelmemişdi.mutlulular dileyip tebrik icin aramiş :)).vhatsap aramasi.o an panikle goruntulu arama sandim. Elimi kametaya tuttum.oyle konuştum.meger sesli aramaymiş sonradan farkettim:)))
(4,079 puan) tarafından
Bizde de sifre vardi teyzem hersey yolundami sordu.yolunda yolunda dedim sabah.yazişdik sadece o. Meraklari gitti. Zate kaynananam  gorumcr morumcem yok .bi eltim var oda yok gibi bise dugunumede gelmedi bi tanişma yemeginde karsilastik bide istemede nisanda peşpeşe idi cumartesi gununisteme pazar gunu nısan sehirfiaindan geliyorlar diye.bide o sira gordum eltimi okadar dugunde falan yokdu esimle konuşmuo kusler diye gelmemiş hanimzade:) yani merak bizimkilerdeydi teyzeler annem falan
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benim olmadı ilk gün telefonlar hep sessizdeydi kimseye açmadık meraklı olmasinlar:D

(2,186 puan) tarafından
Benim annem benden bekledi. Müsait olunca ara demişti öyle yaptım eşim markete gidince aramıştım:))
0 oy
tarafından
Ouahhaha benimki de gece ikide mesaj atmış naptıniz diye)
tarafından
Savaştan yeni çıkmıştık:))
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah :D
(44 puan) tarafından
Haa ha haa  allah sizi güldürsün çok güldüm bu lafa
tarafından
Kız Allah canını almasın çok güldüm
tarafından
Gül'ün gençler iyi eğlenceler:)))
0 oy
tarafından

2 hafta falan oldu eltim bana siz banyo yapmıyor musunuz hiç sesiniz gelmiyor demişti kadın bilmiyo ki kimse duymadin diye gecenin 3 4 de banyo yaptığımı 

Hjhjhjhjj
(2,186 puan) tarafından
Ayy ben her saat yaparım:)) 3 4 uyuyorum çünkü:))
tarafından
Kız evde kaynana kayınpeder elti kaynım hepsi var ben utanırım öyle bekarken babam bile anlamazdı benim banyo yaptığımı ben gizli gizli yaparım kaynanam hala konuşur 9 ay beraber kaldık 1 kere olsun ne gördüm ne hissettim bursanin banyo yaptığını benim eltim pazar günleri bile öğlen 11 se banyoya girince bizimkiler beni görünce yadırgadilar hahahaha
(2,186 puan) tarafından
He ben bekarken de girerdim, çok rahat büyüdüm ben ondan galiba. Birde ben pek utanmam öyle konularda, ablam da senin gibiydi. Yeni evli kaynanasina gitti 1 hafta aç gelmiş kimsede otur dememiş. Ben olsam sofrayı yerdim :))
tarafından
Yok o kadar da değil tabi bende açsam oturur yerim kimseye bakmam da sadece bu banyo konusunda dikkat ederim onun dışında bende utanmam çekinmem
(1,541 puan) tarafından
Benimkide tam tersi siz çok banya yaparsınız dedi
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ertesi gun yemeğe gidilir bizde çok yakın matrak bi kuzenim var nasıl tatlı mı diye sormuştu bende ne miliyim sen benden önce vardın tadına sen söyle dedim 

İyy muhabbete bak iğrenç
(2,186 puan) tarafından
Gerçekten baya kötüymüş:))
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ertesi gün eltim aramıştı ☺️☺️☺️O değilde evimize geldik ben Çorum'dan Ankara'ya gelin geldim kaynimnd demezmi gelinliği çıkar rahat biseyler giyy Eltim kaş göz etmişti öyle susmustuuu☺️☺️☺️☺️
(2,186 puan) tarafından
Esimgilin adeti düğünden sonra kaynana evine gidilip, misafirler ile tanışılırmış. Bizde gittik gelinliği çıkardım bi duş aldım hemen. Sonra zaten kavga çıktı, baygınlık geçirip evime gelmiştim:) benim düğünüm iğrençti valla :)
(15,823 puan) tarafından
Amann kötü olmuş
(2,186 puan) tarafından
Kaynım ile eltim bir olup üstüme gelmisti bende karsilik verince birbirimize girdik ondan sonra 8 ay görüşmedim. Evime gelip özür dilediler yine fayda yok şimdi yine küsüz bunlar değişmez:)
(15,823 puan) tarafından
İlk günden dertleri neymiss tobe tobe
0 oy
tarafından

Düğünden sonra 3. Gün kayannam file gittik kayannamin kaynanasida vardı eşimin yengesine bende

Hiçbir takımı takmadim ve aksine siyah düz bir elbise giymiştim nebbilim eşim onu giy demişti ben içeri girdim kayannamin kaynanası feryat figan kaynanami cagriyor neyse 

meğer siyah giyince bu iş olmadı anlamına geliyormuş sjsj 

Kaynanamin kaynanasi rahmetli kaynanama saydiriyor bu kızın takıları nerde ne yaptın diye sjsj :D

(2,186 puan) tarafından
Ayy baya güldüm buna :))) bari kaynana diyeydi giymezdin şıkır şıkır giderdin :)))
tarafından
Kaynanam kenara çekti kız o kadar renkli kıyafetin vardı giye giye bunumu giydin anne oğlun onu çok yakistirdi dedim hayyy oğluma ben dedi sjsj
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Anaa senin ki resmen edepsizlik yapmış :D 
(2,186 puan) tarafından
Benimki terbiyesiz kız:)) sabahta arayıp benim anneme karı koca olmuşlar bir sorun çıkmamış demiş. Annemde şok oldum diyor öyle deyince :))
0 oy
tarafından
düzenlendi

Cnm bizde kacarak evlendik esimle teyzesigilin evi 2 katliydi icten bizde onlara gittik teyzesigil assa kattaydi bizde yukariya ciktik odayi gezmeye bizden ses kesilince teyzesi yukariya geldi hoca gelicek dini nikah icin gunaha girmeyin bekleyin dedi birsey de yapmiyorduk .d  

Birde ailem w.pdan esime kizi birak yoksa muge anliya cikariz diye msj attilar esimde evlilik cuzdanimizin resmini atmisti 

Birde esimin enistesi bir suru ceviz findik bilmem ne herseyi alip kapimiza koymus onlara basip dustum 
(2,186 puan) tarafından
Hahaha düşme olayı çok iyi :)))
tarafından
Esimde beni ariyordu nikah elbisemle yerlerdeydim cnm
0 oy
(419 puan) tarafından
Benm de hastaydım o gün olmamıştım bir kaç gün sonra ben korkup utanıyorum söylemedim hasta değil artık kayananm eşimi arayıp başına yastık diye mi aldın yap daa erkek değil misin korkuyor musunuz demişti çok utaistim yapar yaaz anne yaptık demişti eşim aslada unutmam
(2,186 puan) tarafından
Ona neyse buda sorulmaz ayıp ya
(968 puan) tarafından
Hahah yaptik anne ne ya :))
0 oy
(3,596 puan) tarafından
Ben adettim evlenince o yüzden birşey olmadı eski pis kaynanam oğlunu arayıp o kız değil sana yalan söylüyor seni kandırıyor demişti rezil
(2,186 puan) tarafından
Benimki sormuş mu bilmiyorum sabah eşim ben anlattım bir şeyler dedi geçti
(3,596 puan) tarafından
Benim ki resmen bakire değil seni kandırıyor diye söylemişti o kadar üzülmüştüm ki
0 oy
tarafından
Bende kaynanamla oturuyorum.evde görümcelerimde vardı aslında evliler düğün için kaldılar.gece savaş bitdi eşim çıktı dışarı ben esiyorum tir tir kaynanam atladı hepsi üstüme battaniyeyle kapadılar beni ve ilk son o gün bana iyiliği dokundu)))))
tarafından
Ya neden o günü hatrlatdın kızz çok nefret ediyorum o günden düğünümden dolayı diyil eşim o günü kabaydı unutmuşdum)))))))))bak yine hatırladım
(7,174 puan) tarafından
Millet ne diye atladi sen neden üşüdün ki
tarafından
Kız korkudan titredim saatlerce ilaçla sakinleştim
(7,174 puan) tarafından
Eşinden dolayı mı korktun
tarafından
Evet çok kaba oldu öyle bi insan diyil sadece o saatler kabaydı
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Ben evlenirken adettim kına gecemde oldum yani. Kaynanam annem falan biliyordu adet olduğumu. Evlendik 1 hafta oldu. Benim adet 10 gün sürüyordu o zaman. Neyse haftasında kaynanam anneme demiski beraber yatıyorlar mi biliyomusun oda demiş niye yatmasınlar karı koca değiller mi oda demiş kız hastaydı ya ondan sordum yatmiyorlardir diye düşündüm demis. Şu an 5 buçuk 6 senedir evliyim 10 aylık oğlum var kaynanam hala oğlunu benden kıskanır. Çok çirkin bir muhabbet annem kızmış öyle seyelr konuşma ayıp bize düşmez demiş.
(2,186 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın ya, eşimde beni öpmeyi koklamayı çok sever temas bağımlısı benim eşim. İşte kaynanam bizde kalıyor işten geldi. Özledim seni diyip iki üç kez öptü. Kaynanam da diyor ben varken el kızının öpüyorsun densiz bunlar
(3,140 puan) tarafından
Zaten onları her zaman yapiyor daha takmıyorum ya.
0 oy
(1,859 puan) tarafından

biz de hiç sorulmadı canım ne benim ne de eşimin ailesinden kimse bir şey sormadı :D 

(2,186 puan) tarafından
Benim annemde sormadı sadece iyi misin demişti:))
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Olmazmi hiç düğün bitti eve çıktık eşimin teyzesi yardım eti çıktık yukarı yeni oturdum koltuğa hemen çıkar çıkar demeye başladı neye uğradığını şaşırdım neyi çıkarım teyze dedim ayakkabını çıkar dedi megersem ayakkabının içindeki parayı istiyormuş sjsjsjjs bizde adetie gelinin ayakkabısına para konulur zora dara düştüğünde baba evine gelebildim diye ay hiç unutmam ya kalbime inevekti ne diyor bu kadın demiştim kaynanama anlatım baya kızmıştı teyzeye 
(2,186 puan) tarafından
Oda istenmez ya :))
(7,036 puan) tarafından
Vala istedi kız bide neye uğradığını şaşırdım kaldım kız başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü bide eşim düğünde dans ederken ben şofbeni açmayı unutum su isinmamisyir şimdi dedi hahaha garibim adet olduğmu bilmiyordu iyi yapmışsın dedim geçtim :D bide halalri ile yapışık binalarda oturyorduk duvarlar yapisikti duvara vurmuslardi eşim çıkıp baya kızmıştı
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bizimde o gece oteldeydik şey gecesi iste dugub bitti otelde odaya giderken esimin bi enistesi var civik bi adam abuk sabuk espiriler yapar falan geldi yanimiza yumrugu bi gecirdi esimin sirtina adamin cigeri agzindan cikcakdi o derece sert vurdu hadii aslaaaann gorelim gucunu dedi ve o an ortam buz kesmisti
(2,186 puan) tarafından
Terbiyesiz ya
cok berbat bi andi herkez sustu birbirine bakti rezaletti
(1,541 puan) tarafından
Yine  seninki Iyimis bizimki yatsi namazina gitti arkadaşları evin önüne geldiler esimi unladilar yumurta dovduler eşim hatun sen çıkarsın dedi ben yıkanmaya gidiyorum dedi
hahahaahhaha
(1,541 puan) tarafından
1 tepsi çiğ köfte  dondurma almışlar birde annemde tavuk yapmıştı ve börek onları arkadaslarina vermek lazımmış ama bilmiyordu annemin getirdiğini
0 oy
tarafından

Düğünden sonra olmadı olduysada bana soran olmadı eşimi aramislarmi bilmiyorum düğünden sonra görümcem tutturdu illa burda kalın ilk gece diye yani kaynanamlarda eşimde olmaz diye inat edince milletin içinde kocama kudurmuş dedi ben tabi kıpkırmızı:D

(2,186 puan) tarafından
Ahahaha baya güldüm:)))
tarafından
Valla sen git karın kalsın deyince benim adam küplere bindi pertimiz çıkmıştı yattık uyuduk halbuki ☺️☺️
(7,174 puan) tarafından
Görümcede ki ne gereksiz.bir istek
tarafından
Kendisi şeytanın erzurum şubesidur işi gücü fesatlik yapmadığı kalmadı bana sapıklık bile yaptirdi uzaklaştırma aldırdık korkudan uslandı biraz ☺️
0 oy
tarafından

Eşim düğün gecesi istememişti:D:D3-4gün sarılıb uyuyacakmışız sonra.Dedim saçmalama yap:D:D:D

tarafından
Adet bekliyordum.Eşime adet olacam dedim.İlk kez adet kelimesini kullanmıştım utanarak:) o da bişey olmaz bekleriz demişti.İşte o gece adetim diye düşünmüş.Bende yok değilim.Olmadan bitirelim dedim:)) hemen oldu bitti zaten. Kaynanam dışarıda sormuş. Küzeni terlemişsin diye dalga geçmiş.Eşimin halası,yengesi,kaynanam odaya geldi ellerinde yemek getirmişlerdi illa yiyeceksin.Midem bulandı yiyemedim. 1saat oturdular yanımda konuşdular.
(2,186 puan) tarafından
Seninki kibarmış kız:) ben hatırlamak istemiyorum pek :))
tarafından
ya eveet:D şimdide sorar niye ağlamadın diye. Bende niye ağlıyaydım ki dedim.Diyor korkmuyordunda diyom evet korkmadım.beni yeyecek değildin ya. Ama aslında bilinçaltı çok korkuyormuşum. Çok kötü bel ağrılarım başladı.Gece uyanıb belim ağrlyor diye ağlıyordum. Tedavi aldım öyle geçti.Birde eskinin kadınları yeni evli kadın 40gün fazla iş yapmamalı diyordur biz taraflarda. gelen giden çok oldu sürekli ayak üstü çalışmaktan dinlenemiyordum.O da etki ediyordu tabi.
(2,186 puan) tarafından
Bendede bel ve bacak ağrısı 3 kadar çektim maalesef. Ağlıyordum her gün nerden evlendim diye yazık benim adamda sürekli masaj yapardı:)))
tarafından
Belli iyi masaj yapmış:D

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,014 göst.
+2 oy
15 cevap 367 göst.
12 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 645 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy