0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (64 puan) tarafından
Hanimlar ben ayda bir bikiniye agdaya gidiyorum fakat gittiğim yer gundemle birlikte surekli zam yapiyor dünde gittim 45 tl olan bikini 60 olmus sizce fazla mi sadece bikinin bu kadar olmasi bana asiri fazla geldi sizin orda ne kadar dogumun haziran dogumdan sonra bidaha gitmeyeceğim kendim almaya çalışacağım ama kendimi kötü hissettim bide her ay bir iki bes biriktirerek gidiyorfum :((

6 Cevaplar

0 oy
(267 puan) tarafından
Pahalı bence. Be ağdaya gitmiyorum ama arkadaşım ankaranin çok pahalı olmayan bi semtinde kuaför açtı 30 lira 40 lira su anda yeni piyasa araştırması yaptık beraber 
-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından
Cevap veren yok mu :((
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Çok pahalli yapmış yaaa sende başka bir kuaföre git bence daha uygun olan, bende burda bir kuaföre gidiyorum normal kuaförler göre çok uygun yapıyor herseyi ama fazla titiz temiz biryer değil müşteriside çok, daha dün gittim bikini ve koltuk altı 35 tl verdim
(64 puan) tarafından
Cok iyi ya  60 tl fazlasiyla fazla bu devirde vicdan azabi cektim orasida o kadar hijyen bakimindan iyi degil kadin bikiniyi eldivensiz alip elini yikamadan sigara icmeye gidiyor tek iyi yani ne  pembe agdayla aliyor ve inanilmaz inceltti ve azaltti daha once gittigim kuaforde gri agdayla aliyordu bildigin permatikle almis gibi bir hafta icinde kalin ve yogun geliyordu
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben yarım bacak koltuk altı bikini 55 TL veriyorum
(64 puan) tarafından
Cok iyi valla
(3,681 puan) tarafından
Evet 40 TL gidiyordum zam geldi işte
0 oy
(456 puan) tarafından
Kendin almaya çalış hem günah olmaz hemde paran gitmez canım 
(64 puan) tarafından
Canim dogumuma az kaldi ondan kendim alamoyorum ama dogumdan sonra bikiniyi kesinlikle kendim alacam
0 oy
(572 puan) tarafından
3 sene once gitmistim en son komple bacak koltuk alti bikini bolgesi 225 liraya bence cok iyi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
2 cevap 357 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 371 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu