0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
kayınvalidemin iki tane kızı var o kizlarininda 2 eser tane yani toplam 4 tane torunu var o torunlarina maşallahini yastigini yorganini hepsini almış bi tane yeni doğdu onada Alacam diyor ama kızlar benim kızıma sadece bi maşallah aldı yastigini yorganini doğum parası ile almıştım doğum günü geçti çocuğun eline bi 10 lira vermedi kizlarina döktürdügü gibi yinede benim çocuğumu başına kakiyorlar ona nasıl aliyon diye benim çocuğumun herşeyini babası aldı böyle olunca insanın zoruna gidiyor onlara yediriyor başının kakici yine biz oluyoz 

4 Cevaplar

0 oy
(119,517 puan) tarafından
İnsanın gucune gidiyo demi benimkide kızına sıfır araba aldi hediye etti kendide esimin arabasini kullaniyo mazot bitince alin diyo depo doldurdukmu geri aliyo arabayi pislikler iste yaa 
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm benim kaynanamda öyle alır 1 2 tl ye pazarda.alir 1 ay sonra doğum günü ben anne eli bisiklet al diyorum kalkmış 30 tl ye oyuncak alim diyor bende kavga ettim mecbursun bunu alacan altın felan takmadı zaten 130 tl çok ta değil yani
(22 puan) tarafından
gerçekten öyle eşime dedim böyle böyle yapıyor dedim eşimin sabit bi işi olsa gidicem ama yok kızları gelsin  yanina
(2,564 puan) tarafından
Cnm ozaman biz suçlu oluyoruz eşime söylüyorum senin annen bir şey almadı nerede iyi annemin maaşımı var diyor
(22 puan) tarafından
yok eşim öyle demedi valla doğrusun dedi
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Aman hic zoruna gitmesin benimde aynı anne baba alınca daha iyi daha güzel oluyor kaynanan tut eltiye kadar onu geç kendi abinin karısına kadar kıskanıyorlar çatlasınlar

Ben mevlit yaptım yengem kendi anneme benim bebeğime 1 paket bez aldırmadı 

Eltilerim geldi kaynanam bize bisey yapmadı 10 tl bile vermedi dediler 

Evlendiğimden tut çocuğumun eşyasına kadar pesine düştüler 

Boşver kız kendi başlarını yesinler hiç de sinir olma yeri gelince de susma
0 oy
(7,208 puan) tarafından
İyi de yastık yorganı kız tarafının annesi yapar.  Yani bu durumda kendi annenden beklemen lazım kaynanandan değil . 
(1,550 puan) tarafından
Evet benim de anladığım kadarıyla genel adet böyle her yerde. Yatak yorgan beşik filan gelinin ailesinden bekleniyor. Gönlü geniş olan oğlunun çocuğuna da alıyor.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 430 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde 12345ebe (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 558 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde Merikoo (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 845 göst.