0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle 2 ay önce ailesinin de etkisiyle ayrılma aşamasına geldik eşim 1 ay sonrasında gelip benimle konuştu daha sonra benim ailemin etkisiyle ve hamile olmam sebebiyle geri barışmak zorunda kaldım eşim eğer aynı şehirde kalmaya devam edersek ailesinin rahat vermeyeceğini söyleyerek farkli bir şehire taşındık buraya bir türlü alışamadım eşim işe girdi apartta kalıyoruz ama artık kendi evimize geçme zamanımız geliyor bebeğin doğmasına 2 ay kaldı ama ben burda kalmak istemiyorum onun ailesi yüzünden kendi doğup büyüdüğüm bildiğim yerden uzaklaşmak benim zoruma gidiyor benim ailem de orda sanki benim aileme de verilmiş bir karar gibi geliyor burda tek başıma çok sıkılıyorum hiçbir yeri bilmiyorum eşime geri dönmek istediğimi söyledim ama o bu düşünceme hiç saygı duymuyor çocuk doğduğunda daha da sıkıntılı olacağımı biliyorum tek başıma nasıl başa çıkabilirim ki en azından ailem bana destek olurdu ama geri dönme fikrine eşim hiç yaklaşmiyor ne yapmam lazım buradaki düzen de önceki gibi olacak ama burayı hiç bilmiyorum evden dışarı çıkamıyorum çok sıkıldım artık zoruma gidiyor nasıl ikna edebilirim herseyin sorumlusu onun ailesi çilesini çeken benim akıl verin lütfen 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence ne kadar uzak, o kadar iyi. Aileniz sizin yanına gelir arada. Geri dönerseniz yine size karışma olanağı bulurlar. 
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
cocuktan sonra hic cekilmezler gidersen pisman olursun azicik asin rahat basin.esin gibisinide bulmazsin bak anlamis ve uzaklasmis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Demetymn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 298 göst.
0 oy
7 cevap 465 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hilal_666 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kumru93 (4 puan) tarafından soruldu